Ring GG /WG, 750/000, ca 4,5 mm brede doorlopende band met in het midden een witgouden ronde zetting, welke iets uitsteekt aan de randen. In de zetting zit een briljant geslepen diamant van 0.17 SI. ø...
Prachtig ajourgezaagde Hollands zilveren hengselmand met parelrand op 4 pootjes. 1e gehalte grootkeur 925/000, Jaarletter O: 1998 ca. 542gr. 30x18,5cm. Cond.: U
Oorhangers oud GG,585/000 3 paar, 2 paar met losse hangers in tulpvorm, 3,1 gr.
Ring WG 585/000, gedeeltelijk zwart gerhodineerd met zwarte briljanten, tot. 2,00 crt en briljanten tot. 0.40 crt W/SI, ø 57, 14,2 gr.
Hollands zilveren presenteerblaadje met ajourgezaagde rand waarin handgreepuitspaning. Afgewerkt met parelrand. 2e Gehalte grootkeur, MT: van Kempen en Zonen Voorschoten begin 1900 ca. 248gr. 27x17cm....
3 Delen zilver, bestaande uit twee drietandvorkjes uit 1942 van Van Kempen en een Theezeef. Cond. R.
Bonbon schaaltje zilver 800/000 rond staand op 3 pootjes, binnenzijde verguld.rand gehamerd met rozendecor reliëf. ø18cm., ca.138gr.
Engels Sterling zilveren 925/000 prijsbokaaltje uit 1912, ø 6,5 cm. Hoogte 10 cm. ca.127gr.Cond: U.
Ring GG 585/000, met klassiekchaton met diamant ca 0.26 crt.. ø 60, 1,75 gr.
Oude "His Masters Voice" grammofoon met messing trechter. Functies niet getest 67x42x44cm. Cond.: G
12 Oude Japanse houten poppen, Kokeshi dolls, 20e eeuw in goede staat. 13-26 cm.,
Wandlamp ca. 1880 (2-lichts met putti), Historisme, vermoedelijk Duitsland. Compositie metaal 29x26x17cm. Cond.: G
Vier Nymphenburg porseleinen eetborden met diverse landschapsmotieven 1e helft 20e eeuw in goede staat ø24cm. Cond.: G
Drie Japanse keramieken Satsuma vazen ca. 1920 met figurendecor. Handbeschilderd in zeer goede staat 32xø13cm. en 22x20xø13cm. Cond.: G
Grote Japans imari vaas 20e eeuw met goud-, geisha- en bloemdecor 46,5x21,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen rijstwijn kommetje met zilveren 835/000 rand. 20e eeuw. 4xø5 cm., Cond.:G
Twee Societe Ceramique Maestricht ovale onderzetters ca. 1900, handbeschilderd 24x16,5cm. Cond.: G
Antieke Duitse porseleinen reservisten kruik, handbeschilderd met prachtig tinnen deksel met reservist erop, ca.1900, Diverse handbeschilderde voorstellingen 111 bataljon, diverse namen. In zeer goede...
Tegeltableau 18e eeuw met rocailles, bloemen, vogel en slang. beschadigd en gelijmd 52,5x6,5cm. Cond.: M
Antieke Chinese benen Foo-hond, ca.1900, (deel mist) 8.5x7x4cm., Cond.:G
Twee oude keramieken vazen; 1x Italiaanse Fayence en 1x 60-er jaren vaas gesigneerd S.M. (kobaltblauw met gouddecor) 18-31cm. Cond.: G
19e Eeuwse Chinees porseleinen snuffbottle met blauw draken motief. 9xø3cm., Cond.:G