Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

14. Oktoberveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Grammofoon, messing hoorn
Ergebnis: 150 EUR

Oude "His Masters Voice" grammofoon met messing trechter. Functies niet getest 67x42x44cm. Cond.: G

Kokeshi dolls
Ergebnis: 90 EUR

12 Oude Japanse houten poppen, Kokeshi dolls, 20e eeuw in goede staat. 13-26 cm.,

3 Duitse celluloid poppen
Ergebnis: 80 EUR

Drie oude Duitse celluloid poppen; 1x schildpad model Ursel met vaste glazen ogen 34cm., 1x Cellba celluloid, gemerkt zeemeermin met glazen ogen 35cm. en 1x schildpad (celluloid) Ursel met glazen ogen...

Wandlampje met putti
Startpreis 90 EUR

Wandlamp ca. 1880 (2-lichts met putti), Historisme, vermoedelijk Duitsland. Compositie metaal 29x26x17cm. Cond.: G

7 Duitse poppen
Startpreis 60 EUR

Zeven oude Duitse poppen, compositie en celluloid 17-24cm. Cond.: G

Doos strip-/kinderboeken
Ergebnis: 15 EUR

Doos met diverse strip- en kinderboeken, o.a. 19 Suske en Wiske, Swiebertje, Dik Trom, Kruimeltje en anderen. Cond.:G

Stilleven, Beekman
Startpreis 50 EUR

Beekman, olieverf op linnen, vaas met bloemen (beschadigd 50x70cm. Cond.: R

2 Keramieken schenkkannen
Startpreis 20 EUR

Twee keramieken schenkkannen 2e helft 20e eeuw; 1x gemerkt Shorten and Son, Stoke on Trent met oranje/groen glazuur 23x20x13cm. Cond.: G, 1x Karlsruher majolica met groen glazuur, handvat gelijmd 22x1...

Alma Held
Startpreis 60 EUR

Alma Held, Duitse school, olieverf op linnen, Duits riviergezicht met stoomraderboot, (gaatje 1 cm.) 88x81 cm., Cond.:R

Randolf Wehn
Ergebnis: 70 EUR

Randolf Wehn (Münchener Schule), olieverf op linnen, riviergezicht met koeien en herderin 101x51cm. Cond.: G

Gemberpot
Ergebnis: 15 EUR

Oude keramieken gemberpot 19-20e eeuw. 11xø12 cm. Cond.:G

2 Staffordshire honden
Ergebnis: 20 EUR

Twee oude porseleinen Staffordshire honden met korf in de bek, ongemerkt 20e eeuw ( 1 staart gelijmd) 14x14x6cm. Cond.: R-G

Grizzly beer
Startpreis 120 EUR

Beer, gemerkt Grisly, met glazen ogen. In zeer goede staat. 48 cm.

Kerstner
Ergebnis: 200 EUR

Schouderplaat porseleinen popje met leren lijf. Schuin afgesneden hoofd met gesloten mond en lichtblauwe ogen. Ongemerkt (waarschijnlijk Kerstner). L.: 32cm.

Vaas aardewerk met tin
Startpreis 20 EUR

Antieke Jugendstil vaas, ca.1900, met tin montuur, keramiek met bruin verlopen glazuur en bloemen. 25x ø15 cm., Cond.:G

Pors. vaasje + strooier
Ergebnis: 50 EUR

Twee delen porselein 20e eeuw; 1x Herend porseleinen vaas met vogel en vlinderdecor, 1x strooier met bloemendecor Richard Ginori 11,5-14,5cm. Cond.: G

Kavel postzegels
Ergebnis: 20 EUR

Kavel diverse postzegels, o.a. veel Luxemburg, Nederlands-Indië en Nederland, en nog diverse andere. Cond.:G

3-Delig koffieservies
Ergebnis: 15 EUR

3-Delig porseleinen koffieservies ca. 1900 met parelmoer en gouddecor in zeer goede staat (ongemerkt) 13-28cm. Cond.: G

Kaart "The lordship insulana"
Ergebnis: 60 EUR

Antieke landkaart 16e-17e eeuw Gelderland, ets op papier, Ditio Trans isulana, "The Lordship of Trans-issalania" 26x17cm. Cond.: G

Ingekleurde kleinere kaart
Ergebnis: 60 EUR

Antieke landkaart 16e-17e eeuw Harrewijn fecit? 1670-1730, ets op papier, Comitatus Zutphania, handingekleurd 19x14,5cm. Cond.: G

4 Borden, Nymphenburg
Startpreis 15 EUR

Vier Nymphenburg porseleinen eetborden met diverse landschapsmotieven 1e helft 20e eeuw in goede staat ø24cm. Cond.: G

Celadon vaas, vierkant
Startpreis 30 EUR

Chinese celadon vaas, rechthoekig net fantasie-figurendecor ca. 1900. Chip van 1 pootje af, verder in goede conditie 18x10x10cm.

Doosje bodemvondsten
Startpreis 25 EUR

Kavel bodemvondsten, aardewerken scherfen (ca. 17e eeuw?) Cond.: G

Schilderij, boerderij
Startpreis 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, bosgezicht met boerenschuur 55x45cm. Cond.: G