Negentiende eeuwse Franse palissanderhouten pendule met florale intarsia en verzilverde wijzerplaat. Omstreeks 1840. Met achtdaags-uurwerk, halfuurslag, en touwtjesslinger. Afmeting: 22 cm. In goede s...
Zilveren medaillon met collier, 925/000. Groot ovaal medaillon, 45x35mm, versierd met graveerwerk en aan de voorzijde voorzien van een opgelegde vergulde vogel en vlinder. Het medaillon heeft een bewe...
Oud/antiek Chinees porseleinen figuur met goud decor. Circa: 1900. Afmeting: 30,5 cm. In goede staat.
Blauw-witte antieke Chinees porseleinen basement met draken en florale decor. Gemerkt. Afmeting: 3,5 x. 13 x 9,8 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld op marmeren basement. 'Dame met jurk'. Door 'R. Kaesbach' 1907. 1873 - 1955. Haarscheur in basis + chip. Afmeting: 34 x 32 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten Duitse staande klok. Gemerkt Dufa. Circa 1920. Klok heeft slagwerk met vijf gongstaven. Afmeting: 206 cm. In goede staat.
Optica gravure, 18e eeuw. Het paleis te Amsterdam. Georg Balthasar Probst excud Med.Fol No. 68. Gravure op papier. Afmeting: 29,8 x 43,5 cm. In goede staat.
Twee maal landschappen met figuren (vochtvlekjes), 19e eeuw. Met monogram. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 32 x 49 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuws vergulde Weense wandklok met halfuur-slag uurwerk. Mooie originele vergulding, wijzerplaat iets bijgeschilderd. Afmeting: 53 x 36 x 11 cm. In goede staat.
Antiek groot Frans bronzen figuur 'Vain Queur par A. Gaudez'. 1845 - 1902. Mooie patina. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Zes zilveren gebaksvorkjes met initialen en fraaie bloemstelen. Mt. Gerritsen en van Kempen, Zeist. Circa: 1930. Lengte: 11 cm. Ca.: 62 gr. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Damesportret' Ovaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Mooi zilveren trekpotje, 925/000. Fraai trekpotje versierd met parelrand en lijnbewerking met bloembewerkte knop. Voorzien van importeursteken: Koninklijke van Kempen, Begeer en Vos, Rotterdam. 20x11x...
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. 'Struisvogel met bronzen ei'. Afmeting: 46 x 20 x 16 cm. In goede staat.
Bronzen Chinese gesigneerde figuur. 'Oude schoenmaker'. 21e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 x 12 cm. In goede staat.
Antiek Duitse notenhouten tafelklok met wekkerfunctie. Circa: 1890. 'Grunderzeit', met latoenkoper. Afmeting: 31 x 18 x 12 cm. In zeer goede staat.
Twee ovale broches met bewerkt jade. 35x27 mm. In goede staat
17e-18e Eeuwse Franse eikenhouten religieuze pendule met achtdaags uurwerk (of langer), spillegang, touwtjesslinger, originele beschildering, groot messing uurwerk. Door 'Gribelin- Paris'. Prachtig ga...
Bloemensteker met ronde zilveren onderschaal, 925/000, en glazen inzetstuk voor bloemen. ø 19x13cm. MT.: Levi & Salaman, Birmingham jl.: R: 1916. In goede staat.
Antieke kolompendule. 19e Eeuws. Overschilderd. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 x 23 x 15 cm. In redelijke staat.
G. Daemen '50. 'Brabantse boerderij in landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Zilveren eierlepel, 835/000, met een deels getorste steel met puntige steel versierd met Biedermeier gravure. Mt.: P.Suur, Den Haag jl.: B: 1886. Lengte 18 cm. ca 24 gr. In goede staat.
Drie antiek Chinees porseleinen borden met swastika's en florale decor. 17e - 18e eeuw. (twee borden met haarlijn). Afmeting: ø 27,2 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren chatelaine 835/000 met 3 signetten, 2 stempels en 1 sleutel MT: oa. Niekerk Schoonhoven 20cm ca 38 gr.
Zilveren morellenlepel, 835/000, met deels getorste steel met rattenstaart en voorzien van een Biedermeier gravure. De bak is voorzien van een schenktuitje. 24 cm. ca. 53 gr. MT.: Onleesbaar jl.: Q: 1...
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met mooie beschilderde wijzerplaat. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, secondenaanduiding. Eén functie wijzerplaat dichtgemaakt. Afmeting: ...
Henk Roosink, (Rijssen) 1960. 'Kippen bij hek'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse porseleinen pendule. Circa: 1840. Stijl, 'Jacob Petit' met Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger en halfuur-slag. Basis gelijmd. Figuur, geweer beschadigd. Afmeting: 40 x 21 x 9cm. In m...
Twee oude/antieke ivoren Japans gesigneerde figuren. Circa 1930. Marktkramers met vis en fruit, op houten basement. Afmeting: 25-26 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cite...
Antieke Duitse notenhouten 'Gustav Becker' één-gewicht regulateur. Ca.: 1880. Gewichten touw is geknapt. Afmeting: 103 cm. In goede staat
Twee grote Chinees porseleinen bloempotten met florale en fruit decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 27,5 cm ø. In goede staat.
Zilveren staaframmelaar, 833/000 met benen bijtstuk. Bolle rammelaar met parelrand en opengwerkte rand met cirkels en kruisjes. Bevestigd op een benen handvat. Tevens voorzien van kleine zilveren ring...
Handgemaakte zilveren hanger, 835/000, in de vorm van een fuchsia. Grootte 7x3cm. ca 12,8 ram. In goede staat
Bijzonder citrusmes met dubbele zaagkant en gebogen punt met zilveren heft. 835/000. Mr. Kempen en Begeer Zeist/Voorschoten/Zoetermeer. En één plated vismes met florale graveringen en parelmoer heft, ...
Drie diverse metalen figuren. 20e Eeuw. Eén bronzen heilig kruis met stelpootje, één compositie metalen wolf met zuigelingen 'Ricordo di Roma' op marmeren basement, één compositie metalen Jezus met au...
Twee antieke Imari porseleinen drinkbekers. Circa: 1800. Eén beker haarscheur + chip. Afmeting: 9 x 8,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Cassette met plated wild serveerbestek, met handgrepen versierd met een parelrand, guirlandes en strakke bladrand aan de kant bij de steel. 23-29 cm, in originele zwarte cassette.
19e Eeuwse bronzen tassa met de duivel. Bovenschaal mist. Afmeting: 16 x 13 cm ø. In goede staat.
Oude Hollandse bakbarometer in 17e eeuwse Barok-stijl, echter 20e eeuw. Gemaakt van mahoniehout, met intarisa versiering. Afmeting: 119 x 22 x 11 cm. In goede staat.
Grote Duitse Art Deco plated 'W.M.F.' vaas met parelmoer effect, plated en zwarte lijnen. Paar kleine krasjes. Afmeting: 31 x 16 cm ø. In goede staat.
Italiaans marmeren buste 'Firenza Italia Dolfi Bella Marian'. 20e Eeuw. Sokkel beschadigd. Afmeting: 34 x 21 x 13 cm. In redelijke staat.
Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal paard. Eén maal knaagdier. Afmeting: 17 - 19 cm. In goede staat.
Koloniale teakhouten documentenkist (kapiteinskist) met bronzen beslag, origineel slot en sleutel. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 35 x 19 cm. In goede originele staat.
Russische vergulde zilveren lepel met geëmailleerde steel. 875/000. Afmeting: 12,5 x 4 cm. Ca. 14,5 gr. In goede staat.
Grote antieke Engelse keramieken vleesschotel met chinoiserie decor. Eén chip. Circa: 1900. Afmeting: 45 x 36 x 4 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Russische lakwerk tabaksdoos met arreslee en figuren decor op deksel. (binnen-in deksel gestempeld). Circa 1880. Afmeting: 9,5 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Twee zilveren roomlepels. 835/000 met gekrulde steel. Eén steel is voorzien van een schild en versierd met een konijn. MT.: H.Reitsma, Sneek jl.:L1878 en een roomlepel met een hartvormig schild versie...
Twee maal 19e eeuws porselein. Ongemerkt. Frankrijk. Eén maal koekdoos + onderschaal. Eén maal schaal, handbeschilderd. Afmeting: 20 -34 cm. In goede staat.
Lot van zestien stuks 19e eeuws porselein. Onder andere: Negen 'Familie Verte' kommetjes, drie soeplepels, vier schotels (divers). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 -15 cm. In goede staat.
Grote messing melkbus + trechter, 18e - 19e eeuw. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
Zeldzame Venetiaanse antieke grote schommelstoel in Renaissance-stijl met twee houtgestoken Marcus leeuwen, gezichten, ranken etc. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 113 x 107 x 72 cm. In goed...
Duitse gerestaureerde gepolitoerde notenhouten Barok secretaire met bandintarsia. Circa: 1780. Sloten en beslag vervangen. Afmeting: 106 x 130 x 63 cm. In zéér goede staat.
Collier van bloedkoralen, ronde kralen ø 4,5 mm, met gouden veeroog, 585/000. lengte 42 cm. ca 14,4 gram.
Zilveren pasteischep met ajour-gezaagde en gegraveerde bak met gecontourneerde rand en steel voorzien van filet en parelrand. Mt. C.J. Begeer, Utrecht JI H 1892. Afmeting: circa 6 x 21 cm. Ca. 49 gr. ...
18e Eeuws Hollandse wortelnoten Louis Quinze Barok porselein vitrinekast. Uitneembaar, met verguld bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 170 x 45 x 235 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld. Circa: 1900. 'Meisje bij waterput'. 'Jeune Fille au Puits' door Henri Plé. Compositie metaal. Afmeting: 74 cm. In goede staat.
Swarovski jaarstuk 1999: Pierrot. Uitgevoerd in helder kristal staand op een mat kristallen voet. Jas met drie gekleurde knopen, muts met groene pluim en op de schoenen een gele en rode pluim. 21,5x10...
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale schotels met pagode in landschappen decors. Drie goed, twee kapot. Afmeting: 2 x 10 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits 'Zwiebelmuster' serviesgoed. Divers gemerkt. Circa: 1900. Bestaande uit: Theepot, tuit gelijmd. Twee grote schalen, twee kleine ovale schalen, twee suikerpotten, melkkan, vijf eierdoppen,...
Twee zilveren strooiers, Engels, gevuld. Balustervormig op ronde voet. ø5x12cm. Beide strooiers rand gedeukt.
Twee 19e eeuwse houtgestoken panelen met naakte figuren. Neo Renaissance. Afmeting: 34 x 53 x 2 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Duits tin. Eén tinnen bierpul met gemonteerde zwaan, circa 1800, (brede basement). Eén zeskantige kruik, circa 1800. Eén vroeg 19e eeuwse theekan. Afmeting: 25 - 28 cm. In redelijk/g...
Swarovski Toekan uit de serie "Crystal Paradise" (6858), uitgevoerd in Black Diamond kristal met snavel van rood en geel kristal, zittend op een houten standaard. De poten zijn van rhodium metaal, hoo...
Grote oude 'Bing en Gröndahl' porseleinen ekster. Staart gelijmd. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 30 x 7 cm. In matige staat.
Antiquarisch Duits boek 'Fürst von Bismarck in Friedrichsruh' von C.W. Allers Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Met vele afbeeldingen. Afmeting: 50 x 37 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse draadglas stopkaraf. Chips stopeinde. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Bijzondere geslepen 'Leerdam' spijkerbol, model 'Beukenoot Meydam'. Afmeting: 11 x ø 7,5 cm. In goede staat.
Stel fraaie zilveren gembervorken met florale graveringen en getorste stelen met spatelheften. 835/000. Voorzien van parelrand. Mt. J.M. van Kempen en Zn., Voorschoten. Circa: 1870. Ca. 47 gr. Lengte:...
Zes vroeg 19e eeuwse geëtste mondgeblazen glazen met guirlandes en rozen. Glazen hebben een brede voet. Afmeting: 13 x 6,3 cm ø. In goede staat.
Louis Seize iepenhouten wandtafel met lade. Circa 1800. Afmeting: 75 x 77 x 44 cm. In goede staat.
Oude schaaps lederen armleunstoel met houten poten en afgewerkt met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 77 x 76 cm. In goede staat.
Armband met 5 rij granaten en een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 5 rijen ovaal gefacetteerde granaat, 3,5x5mm, bevestigd aan een ronde gouden sluiting, ø 23 mm, met opgelegde geschulpte ran...
Oude/antieke Oosterse celadon figuur met waterbak. 20e Eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Antiek Japans verguld Satsuma servies, circa 1920. Bestaande uit: Theepot, melkkan (deksel gerepareerd), twee maal suikerpot, elf kop+schotels (één kopje haarscheur, twee bordjes beschadigd). Afmeting...
Twee maal antieke kristallen drie-delige dekselcoupes amandel geslepen, met onderschotel. Eén onderschotel , 1 couperand en een knop gelijmd, minimale chips Afmeting: 20 x 16 cm ø. In redelijk/goede s...
Oud Chinees bronzen houder met hengsel en graveringen. Naar oud voorbeeld, maar 20e eeuw. Afmeting: 14,5 x 12 x 7 cm. In goede staat.
Acht antieke keramieken geglazuurde Jugendstil tegels met florale decors. Circa 1915. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Negen maal gegraveerde glazen, 19e eeuw. Afmeting: 11,5 - 16 cm. In goede staat.
Oud Duits handbeschilderd 'K.P.M' porseleinen koffieservies met wild- en goud decors. 20e Eeuw. Bestaande uit: Koffiekan, melk+suikerpot, zes kop+schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 25 cm....
Vier oude Chinese (been)sieraden. 20e Eeuw. Eén maal Inro. Eén netsuke (2 konijnen). Twee snijstukken aan kettingen. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.
Zilveren arre-slee, miniatuur, 835/000, met paard en 2 personen. 8x2x2 cm. ca. 21,35 gr. In goede staat
Grote 19e eeuwse eiken kerkelijke neogotische wandconsole. Afmeting: 54 x 45 x 50 cm. In goede staat.
Zes zilveren theelepels, 833/000, met puntbak deels getorste steel en met bladmotief uitgezaagd steeleinde. Mt.: Frank Pluut, Schoonhoven. 10 cm. ca 40 gram
Zilveren roodvergulde ring, 925/000, met een grote rozet bezet met cabouchon geslepen granaten. ø rozet 29 mm. ø 56, ca 14 gr. Nieuw.
Vier antiek Chinees porseleinen kop en schotels met florale decors. Circa 1800. Eén schotel haarlijn, één kopje randschade. Afmeting: 6 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier delen antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee miniatuur doofpotten, gemerkt. Eén pijpkomfoor, 19e eeuw. Eén stoof + pannetje, circa: 1900. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Grote bronzen kloosterbel met amor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 24 x 18 cm ø. In goede staat.
Jugendstil groen glazen bloemenvaasje met bronzen/glazen basement, vogel op tak (chips glazen basement) Afmeting: 18,8 cm. In redelijke staat.
Twee zeer grote Duitse wit porseleinen K.P.M. vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 26 cm ø. In goede staat.
Lot met drie ringen, 2 gouden ringen, 585/000, één met roze markiesgeslepen steen en één zonder steen, Een zilveren ring, 835/000, met ovale kop met filigrainwerk en markiesgeslepen git.
Vijf zilveren lepels, Nederlands 833/000. Drie roomlepels, 2 met graveerbewerking in de steel en 1 met een dubbel getorste steel met man met juk en 2 mosterdlepeltjes met rondlopende steel. Totaal ca ...
Fraaie geslepen kristallen schaal geplaatst op een zilveren voet, 833/000. Twaalfkantige kristallen schaal, met geslepen lijnen en een acouladevormige opstaande rand, bevestigd op een zilveren rond ge...
Groot houten scheepsmodel op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 110 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Italiaanse Albarello naar oud voorbeeld. Circa 1900. Handbeschilderd, 'Grass Dawat'. Randglazuur chips. Afmeting: 24,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.