Jan Bolderink, 1998. 'Branding op de rotsen'. Olieverf op papier. Afmeting: 65 x 47 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Bulderend hert'. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 11,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Stilleven met kreeft, fruit, brood etc.' Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 85 cm. In redelijk/goede staat.
Yvonne Poelstra. 'Tulpen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 85 cm. In goede staat.
Heyboer. 'Vrouw'. Olieverf op papier. Afmeting: 21 x 31 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. 'Meisje bij deur'. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 92 cm. In goede staat.
Franz Hochmann. Mogelijk Franz Gustav Hochmann, 1861 - 1936. Duitse school. Circa: 1900. 'Vakwerk binnenhof met kippen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 50 cm. In goede staat.
Antieke landkaart uit 1702 Carlscrona door J. v/d Aveele 1655 - 1727. Landkaart met riviergezicht en vele schepen. Gravure op papier. Afmeting: 23 x 41 cm. In goede staat.
Monogram M.F. 1909. 'Portret van Perzische krijgsheer'. Gemengde techniek op papier. Afmeting . 23x34 cm. In goede staat
Ongesigneerd. 'Meisjes portret'. Circa 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 28 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1900. 'Landschap met gebouw en vissers'. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x 10 cm. In goede staat.
Groot havengezicht op Rotterdam. Lithografie naar oud voorbeeld, maar 20e eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 140 x 37 cm. In goede staat.
Anatol Cernajaev. Russische school. 'Twee vazen met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting. 42x32 cm. In goede staat
Russische icoon met Moeder Gods met het kind Jezus met boekrol in Hodigitria, de icoon is bekleed met een fraai bewerkte rizza, Russisch omstreeks 1900. Afmeting: 12 x 16 cm.
Hong Fan, 2008. Titel: Fashion for the new season Voque'. Olieverf op linnen. Afmeting: 128 x 91 cm. In goede staat.
Ongesigneerd Duitse school, 20e eeuw. 'Weense architect Heinrich Sobotka'. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 65 cm. In goede staat.
A. Martens. 1888 - 1936. 'Man in roeiboot'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Lithografie, 19e eeuw. In mahoniehouten lijst. Afmeting: 66 x 78 cm. In goede staat.
Harry Maas, 1969. 1906 - 1982. 'Vrouwelijk naakt'. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 30,5 x 18,5 cm. In goede staat.
E. Küchental. 1930. Duitse school. 'Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 60 cm. In goede staat
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Duitse school. 'Stilleven met beeld'. Olieverf op paneel Afmeting: 28 x 37 cm. In goede staat
Berry Brugman, 1915, Almelo.'Landschap met zandpad en sloot'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Gesigneerd P.C. de Bruin. Circa: 1900. 'Zeilboot op meer'. Twee restauraties. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.
Albert Franke. Duitse school. 'Abstracte compositie. Olieverf op paneel. Paneel bewerkt en beschilderd. Gemengde techniek op paneel. Beschadigd. Afmeting: 90 x 182 cm. In redelijke staat.
Twee Oosterse aquarellen. Eén maal Perzië, 'Figuren in interieur'. 19e-20e Eeuw. Gouache op papier. En één maal M.D. Artona Bali, miniatuur 'Dansende Foohonden'. Aquarel op papier. Afmeting: 8 x 16 cm...
A. Verweij, 1933. circa 1970. 'Hollands strand gezicht met bomschuiten en figuren'. (Egmond aan zee met de vuurtoren van Speyck ) Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 40 cm. In goede staat.
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz. Amsterdam 1919. 'Dame met hoed'. Ollieverf op linnen. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.
W. Raes. Eind 20e eeuw. 'Schapen in landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
G.J. Wissink, 1912. 'Pluimvee met hond in schuur'. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
Ivar Kampke, 1912. 1882 - 1936 Zweden. Dorpsstraat met figuren. Algerije. Gouache op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.
D. Finkelnberg, 20e eeuw. 'Strandgezicht met vissers familie'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.
E. Maas. Circa: 1900. 'Landschap met kippen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 38 cm. In goede staat.
Twee antiek 'Chinese voorouder portretten'. Circa 1900. Aquarel op papier. (nieuw ingelegd). Afmeting: 61 x 130 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1970. 'Strandgezicht met schepen, figuren' etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.
Frans Baayens 1896 - 1970 Enschede. 'Twents landschap met ven'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. 'Geit in stal'. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 13,5 cm. In goede staat.
Pendant. Monogram 'E.v.L'. Circa: 1880. 'Lezend kind met vis en katten' en 'Kind jaagd vis stelende katten weg'. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 43 cm. In goede staat.
B.H. 1916. Olieverf op linnen. 'Stilleven'. Afmeting: 15 x 20 cm. In goede staat.
Verso Otto Strathmann. Dusseldorf. 'Portret van een visser'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 70-er jaren. 'Meisje met bril'. Olieverf op papier. Afmeting: 33 x 40 cm. In goede staat.
J. Infantino 1981. 'Muro'. Italiaanse school. Lithografie op papier. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.
Landkaart van Utrecht door Pierre van der Aa. (Pieter van der Aa, 1659 - 1733). Afmeting: 29,5 x 22,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Polderlandschap met molen en figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 28 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1970. 'Noord-Duitse visserman'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Hermann Bopp?. 1903. Duitse School. 'Landschap met beekje'. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 53 cm. In goede staat.
R. Wildeboer. Gesigneerd. 'Rivierlandschap met boerderij en ophaalbrug'. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 57 cm.
H. Hausmann (of Heusmann). Duitse school/Naïve school. Circa 1910. Expressief, naïef geschilderd dorpsgezicht met markttafereel. Olieverf op linnen. Afmeting: 76 x 95 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met citroen op tinnen bord'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
H. Röter ?. Twee gouaches op papier. (Duitse School). Oosterse gouaches op papier. 1x Egypte, en 1x Oosterse baai met minaretten en schepen. Afmeting: 35 x 23 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. Circa 1900. 'Hollands riviergezicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa: 1930. 'Boeren interieur met moeder en kind'. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e eeuw. 'Landschap met paarden en figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 56 x 45 cm. In goede staat.
P. Renard, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw. 'Clown met harmonica'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 73 cm. In goede staat.
Karupaa. 'Landschap met beek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 90 cm. In goede staat.
Martin van Waning. 1889 - 1972. 'Duinlandschap met boerderij en figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 58 cm. In goede staat.
H. Schallenberg (Huibert 1883 - 1981 ), olieverf op linnen, boerenhuis aan een sloot met figuur in de punter bij avond 30x46cm. Cond.: G
Jan Schoenaker. Roosendaal 1923 - Oldenzaal. 'Atelier met kunstschilders'. Bekend glazenier die ook schilderijen maakt. Boekje ter inzage. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 46 cm. In goede staat.
Frans Baayens. 1896 - 1970 Enschede. 'Landschap Buurse'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Feestdagenicoon met anastasis en 12 andere grote feesten. Russisch ca. 1900 32x25x1,5cm.
P.A. Ramakers 1864. Twee dames-portretten in ovaal. Olieverf op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijke staat.
Ton Anconé 1980 (Oldenzaal). Epigoon, Haagse school. 'Giethoorn'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Berghof. Tweede helft 20e eeuw. 'Besneeuwd landschap met strohut'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Franse school. 'Frans stadsgezicht met Moulin Rouge'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 19 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. J.M. Breyer ?(1855), Preyer?. 'Bergachtig landschap met rivier'. Olieverf op paneel. Afmeting: 27,5 x 33 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuwse kerkelijke statie schildering 'Kruisiging Jezus Christus'. Met afneembare zijstukken met spreuken. Komt uit de kerk in Deurningen. Afmeting: 205 x 195 cm. In goede staat.
Henk Schuring. 1928 - 1984. Kunststof gegoten modern kunstwerk. Circa: 1960. Afmeting: 42 x 37 x 10 cm. In goede staat.
Keith Haring. 'Abstracte figuren compositie'. Lithografie op papier. Afmeting: 105 x 88 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. 20e Eeuw. 'Wintergezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.
Vladimir Titov, 1948 Kaliningrad. 'Stilleven'. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 42 cm. In goede staat.
Onduidelijk. ca. 1880. 'Italiaans dorpsgezicht met vele figuren'. Olieverf op linnen. Afm. 63x60 cm. In goede staat.
Constant. 1920 - 2005. 'Man met palet en penselen'. Nr.: 11/215. Lithografie op papier. Afmeting: 41 x 61 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met perzikken'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Ursula Aubri. 1976 Enschede - Ootmarsum. Moderne compositie, 'Vogel op tak'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Groot modern vloerkleed door Herman Brood. 1946 - 2001. Met certificaat van Xandra Brood. Afmeting: 200 x 280 cm. In goede staat.
R.E. Partridge. Canada/U.S.A. 'Drie Geisha's'. Olieverf op paneel. Afmeting: 122 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Belgische school. 'Koeien in landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 50 cm. In goede staat.
Monogram W.C.N. Circa: 1880. 'Muilezel'. Olieverf op paneel (schilderskarton). Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950, Enschede. 'Buurse beek met vrouw op brug'. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 40 cm. In goede staat.
Adolphe Jacobs. 1859 - 1940. Belgische school. 'Landschap met ossenspan'. Olieverf op linnen. Eén klein scheurtje. Afmeting: 106 x 130 cm. In redelijk/goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Onbekend. 17e - 18e Eeuw. 'Koeien in wijds landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 57 x 75 cm. In redelijke staat.
Karel Appel, 1977. 1921 - 2006. 'Abstracte compositie'. Nr. 1/100. Lithografie op papier. Afmeting: 59 x 75 cm. In goede staat.
Herman Bogman. 1890 - 1975. 'Vaas met berberis'. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 41 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. 'Interieur met figuren'. Inschilderingen + verf laat iets los. Behoeft restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 26 cm. In redelijke staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. 'Melkende boerin'. Originele houtsnede gedrukt door den uitgever. Houtsnede op papier. Afmeting: 20 x 14 cm. In goede staat.
Groot modern vloerkleed door Herman Brood. 1946 - 2001. Met certificaat van Xandra Brood. Afmeting: 210 x 210 cm. In goede staat.
Ongesigneerd religieus 19e eeuws schilderij. 'Abrahams offer'. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 28 cm. In goede staat.
Marinus van Raden. 1832 - 1879. 'Hollands havengezicht met pakhuizen, figuren en boten'. Sepia op papier. Afmeting: 14 x 23,5 cm. In goede staat.
Anton Mauve 1838 - 1888. 'Landschap, herder met schapen'. Houtskool op papier. Afmeting: 15 x 13 cm. In goede staat.
Jacob Ritsema. 1869 - 1943. 'Landschap met houten huisje aan het water en boerin'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Jan van Vuuren. 1871 - 1941. 'Duinachtig landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Tony Avenarius, 1875. Duitse school. 1836 - 1912. 'Duitse taverne met figuren en Erstblatt zeitung'. Gecraqueleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Klaas Bernink (1989). 1913 - 1996 Enschede. 'Oude schuren in Weerselo'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Herman Brood. 1946 - 2001. Door Herman Brood beschilderde melkbus met origineel certificaat van Koos van Dijk. Titel: ´Molkerei´. Acryl op metalen melkbus. Afmeting: 58 x 36 cm ø. In goede staat.
Willem Frederick Hulk. 1852 - 1906. 'Twee koeien in zomers landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 31 cm. In redelijk/goede staat.