Engelse zwarte militaire helm + binnenhelm. Nr. 12. WO II. Afmeting: 10 x 31 cm ø. In goede staat.
Engelse WO II. UK wapentas. R. Burns Ltd. 1945 AA 5595. Afmeting: 117 x 31 x 2 cm. In goede staat.
Handgeschilderde affiche Holland - Amerika lijn. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.
Duitse WO II NSDAP-armband. Standatie Homburg Altona 1931. Afmeting: 17 x 10 cm. In goede staat.
Duitse WO II bajonet met frog. W.A.A. gemerkt. Patina. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen figuur met ivoren gezicht. Op marmeren basement. Meisje met boek en klompjes. Circa 1900. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur, 835/000, waterdrager, met 2 bewegende emmers. 4x3x3cm. ca 20 gram. In goede staat.
Drie zilveren lepels, 835/000, bestaande uit 2 roomlepels en een suikerschep met gecontourneerde steel voorzien van graveerwerk. Totaal ca 40 gram. 11-12,5cm. In goede staat.
Antieke vergulde bronzen Louis Seize zakkroonluchter. Circa 1880. Kristalglazen pegels los bij. Afmeting: 90 x 45 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Hollandse Barok-stijl koperen kroonluchter. Twaalf-lichts. Circa 1900. Afmeting: 75 x 80 cm ø. In goede staat.
Grote Duitse porseleinen Volkstedt paradijsvogel. Door Arthur Storch. Met vergulding. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Electrische ijzeren haard met Franse lelies. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Oud/antiek Perzisch kleed met bonte florale decors. Iets versleten. Afmeting: 187 x 104 cm. In goede staat.
Antieke Duitse serpentijn Louis Philippe Weense regulateur. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Antieke Engelse staande klok. Circa 1800. Eikenhouten kast met mahonie en intarsia. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag, datum en secondenaanduiding. Eén gewicht + één katrol mist, verder in goede staa...
19e Eeuwse grote messing emmer met polychromie zwart-rood, en één koperen kolenstoof. Afmeting: 38 x 34 cm ø. In goede originele staat.
Geelgouden oorhangers, 585/000, met ruw bewerkte driehoekig gevormde hangers bezet met een parel en granaat. Lengte ca 38 mm. ca 3,3 gram . In goede staat
Lot zilver met een suikerschep, een kristallen parfumflacon met zilveren kraag en dop en een zilveren zakhorloge, Union met een wat beschadigde plaat. ø 45 mm.
Koperen samovaar 19e eeuws met leeuwenkoppen, ringen, leeuwenpoten kolenlade en gemerkt Fiddian, 1e helft 19e eeuw 39cm Cond:G
Set zilveren lepels in cassette, 835/000, met 12 theelepels en 2 suikerscheppen voorzien van getorste steel met een uitgewerkt blad met graveerwerk. MT.:Gerritsen en van Kempen, Zeist, 1926-1961. Leng...
Antieke Franse romantische pendule. Twee-kleurig, goud en brons gepatineerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Eén reparatie. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Twee oude Perzische kleden in de kleuren rood/bruin etc. met florale decors. Afmeting: 116 x 165 cm + 116 x 60 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed, Siwas met florale decors en fabeldieren. Diverse kleuren. Afmeting: 200 x 300 cm. In goede staat.
Zilveren fotolijst, 835/000, met een dubbele rand met knoppen op de hoeken, met zilveren zijkanten. 9x13cm. Amsterdam jl.: 1945-1946. Voorzien van houten achterzijde.