Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

52. Aprilveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. April 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Vier-delige Chinese stapeldoos
Ergebnis: 225 EUR

19e Eeuwse vier-delige Chinees porseleinen Familie Rose stapeldoos met tekst en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

17 Stuks Copier Leerdam borrel glazen
Ergebnis: 60 EUR

17 Stuks Copier Leerdam borrel glazen in twee maten. Holland. Circa 1960. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

Lot glaswerk (6x)
Startpreis 80 EUR

Zes delen divers glaswerk. Onder andere Murano. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 - 36 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 23 cm.
Ergebnis: 1.100 EUR

Chinees porseleinen bloempot met landschap/floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: H 17 x Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 11,6 cm.
Ergebnis: 350 EUR

Chinese celadon porseleinen orenvaas met bodemmerk. Afmeting: H 11,6 cm. In goede staat.

E. Koster, Landschap bij avond
Startpreis 450 EUR

Everhardus Koster. 1817 - 1892. Landschap bij avond met wandelaar en eenden bij een plas genaamd het brouwers kolkje bij haarlem/ Overveen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat...

Antiek penvuur revolver, L 26 cm.
Ergebnis: 190 EUR

Antiek Frans penvuur revolver. L & G Paris Acier. Mechanisme functioneert niet correct. Afmeting: L 26 cm. In goede staat.

Antiek penvuur revolver, L 28 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Antiek penvuur revolver. Gepolijst. Gemerkt P.F. 988. Zes-schots. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool, L 22 cm.
Ergebnis: 275 EUR

19e Eeuws dubbelloops pistool met octagonale loop, uitklapbare bajonet en knikbare loop. Genummerd + gemerkt. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.

Gewerentas+gordel
Startpreis 100 EUR

Oude lederen gewerentas + 19e eeuwse kruitgordel. Afmeting: 68 - 77 cm. In goede staat.

Zes Japanse Imari borden Ø 24 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Zes 19e eeuwse Japans Imari porseleinen borden. Floraal/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Zes delen antiek Japans Imari
Ergebnis: 70 EUR

Zes delen antiek Japans Imari porselein. Divers. Ondere andere; twee vazen + vier borden. Twee borden chips, verder goed. Afmeting: 14 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Satsuma vaas, H 77 cm.
Ergebnis: 140 EUR

Grote Satsuma vaas met figuren/feniks/goud decor. Afmeting: H 77 cm. Circa 1920. In goede staat.

3x Divers
Startpreis 20 EUR

Drie maal divers. Bestaande uit twee steendrukken, 19e - 20e eeuw. Eén gravure 1776, IJ-gezicht Amsterdam. Op papier. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.

Monogram H.K., Dilemma mit Fenstern
Startpreis 200 EUR

Monogram H.K. Duitse School. Circa 1960. Dilemma mit Fenstern. Olieverf op board. Afmeting: H 62 x B 45 cm. In goede staat.

Twee Franse vazen Ø 10 cm.
Startpreis 80 EUR

Twee 19e eeuwse Franse porseleinen vazen. Handbeschilderd. Landschap met figuren/floraal/goud decor. Afmeting:H 12 x Ø 10 cm. In goede staat.

J. van Jole, Eenden op de waterkant
Startpreis 450 EUR

J. van Jole. 1905 - 1951. Eenden op de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 27,5 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Delftse vazen set, H 21 - 22 cm.
Startpreis 120 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence vazenset. Floraal/figuren decor. Deels gerestaureerd. Afmeting: H 21 - 22 cm. In redelijke staat.

3-Delig antiek kaststel, 1900
Startpreis 80 EUR

Drie-delig antiek keramieken kaststel met floraal decor. Alleen genummerd. Circa 1900. Afmeting: H 30 - 32 cm. In goede staat.

Lot divers (7x)
Ergebnis: 150 EUR

Vier oude Chinese munten + drie delen jade. Divers. Afmeting: 4 - 9,5 cm. In goede staat.

Lot Kanton porselein (4x)
Ergebnis: 60 EUR

Vier delen Chinees Kanton porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: twee vazen + twee kommen. Figuren/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.

Monogram + 1960, Barbara Streisand
Startpreis 480 EUR

Monogram + 1960. Portret Barbara Streisand. Houtskool op papier. Afmeting: H 43 x B 30 cm. In goede staat.

Henk Bellaard, Hollands havengezicht met windmolens
Ergebnis: 200 EUR

Henk Bellaard. 1896 - 1975. Hollands havengezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Chinese pot Ø 24 cm.
Ergebnis: 120 EUR

Grote Chinees porseleinen blauw/witte pot met floraal decor en dubbele bodemring. Afmeting: H 18 x Ø 24 cm. In goede staat.