Zeldzame bronzen directoire pendule met verdekte sleutel-opdraaigat. Circa: 1820. Klokkast door truc/foefje te openen. Waarschijnlijk achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Slinger mist. Vergulde applicaties. Gesigneerd 'H.L'. Afmeting: 23 x 10 x 10 cm. In goede originele staat.