Grote oude porseleinen pagoda figuur. Mogelijk eerste helft 20e eeuw. Ongemerkt. Deze figuren werden ook door Meissen geproduceerd. Handen mogelijk gerestaureerd. Afmeting: 48 x 36 x 38 cm. In goede staat.