Prachtige Duitse dubbelgebogen notenhouten Barok secretaire met diverse houtsoorten belijmd en intarsia, ook op blad. Circa 1770. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Compleet met sloten en sleutels. Afmeting: 75 x 117 x 60 cm. In zeer goede staat.