Prachtige 17e eeuwse Hollandse statenbijbel met zilveren hoekstukken, 833/000, versierd met palmetten . Door Hendrick en Jacob Keur. Anno 1686. Met diverse gravures. Klampen zijn plated Oudere restauratie. Afmeting: 13 x 30 x 46 cm. In redelijk/goede staat.