Grote antieke keramieken majolica vaas. Jugendstil. Gemerkt J.S. en genummerd. Met vergulde messing ornamenten. Circa 1900. Eén scherf bovenrand ingelijmd. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.