17e Eeuwse kopie naar Adriaan Brouwer. Verso Adriaan Brouwer 1639. Biddende figuren bij corpus Christi, Inature Morte. Olieverf op linnen. Origineel bij graef de Vence. Bedoekt. Minimale retouches. Afemting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.