Christian Romstet, Gravure graafschap Bad Bentheim
Startprijs 200 EUR
200 EUR
Beschrijving
Christian Romstet. 1640 - 1721. 17e - 18e Eeuwse zeldzame gravure van graafschap Bad Bentheim. Met doodskist + spreuken. Der Hoch Fürstliche Sinnerne + Sierlich verguldete Sage. Gravure op papier. Afmeting: H 36 x B 30 cm. In goede staat.