Drie 18e - 19e eeuwse Chinese dekselvazen, H 23 cm.
Startprijs 200 EUR
600 EUR
Beschrijving
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met boos kijkende figuren decor. Vier tekens bodemmerk. Twee vazen beschadigd + chips. Eén vaas goed. Eén deksel chip. Afmeting: H 23 cm. In redelijke staat.