Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kommen met floraal/goud decor. Chips + haarlijnen. Afmeting: H 6 x Ø 15 cm. In redelijke staat. Plus één grote schaal met Amsterdams bont decor, floraal/goud. Randschades. Afmeting: 8 x 22 x Ø 21,5 cm.