18e Eeuwse Zilveren mergboor, 925/000, Engels, versierd met een getrembleerde en een driehoekig uitgestoken rand. MT.: William Sumner & Richard Crossley, London, jl.: B: 1777. Lengte 23 cm. ca 41 gr. In goede staat