een Frans Bouille klokje met schildpad en messing ingelegd en versierd met bronzen ornamenten. h 29cm
Wandtafel notenhout, lades met wortelnoten gefineerd, omstreeks 1910. 92x124x46cm.
Zwart marmeren klokkenstel met een sculpture vorstellende een vrouw Frankrijk. H70cm
Vier mahoniehouten Biedermeier stoelen met een mooi gesneden kuif. Willem III
Engelse eikenhouten hoekkast met glas, omstreeks 1900, 2,05x1,00x0,67cm.
tweedeurs vitrinekast Willem III omstreeks 1880, notenhout, 2.00x1.03x0.42m
notenhouten tweedeurs vitrinekast met kuif ca. 1880 met 1 lade onderin, 2.30x1.30x0.54m
Mahonie houten ronde cilindrische theestoof, Holland ca. 1820, 0,48xø36
duits penantkastje omstreeks 1880 met notenhouten fineer. 75x85x45cm.
Speeldoos met wals,omstreeks 1900, intarsia op het deksel, 15x35x16 cm. Kam intact
kapitaal eiken empire hekjeskabinet twee deuren en 3 laden ca. 1800, 2.30x1,55x0,55cm.
Wortelnoten vitrinekast in oud Hollandse stijl ca 1950. 2,25x1,75x0,45cm.
koperen staande schemerlamp in Lodewijksstijl ca. 1930, 1,75xø50
eikenhouten getorste ronde plantentafel. rand met roodkoper afgezet. 0,56xø0,46cm. ca. 1910
mahoniekleurige werdicke systeem boekenkast met 15 facet geslepen ruiten. Kast is in 5 delen uit elkaar te halen. Topkwaliteit. 220x250x40cm
Eikenhouten theekastje met ovaal geslepen glas met ster, 0.87x0.74x0.47m
Eikenhouten boekenkast holland eind 1880,Bovenin met 3 beglaasde deuren ,onderin 3 schuifdeuren.
230x220x56 cm
Eikenhouten eendeurs spiegelkast met 3 schappen omstreeks 1910 met spiegel, 1.98x0.93x0.47m
Notenhouten een-deurs porseleinkast met twee laden. 257x100x42cm. ca 1970-1980
Wortelnoten dubbelgebogen vitrinekast in Oud-Hollandse stijl ca 1930
Notenhouten bonheur-du-jour met ingebouwd schrijfcompartiment. ca 1870, 2.25x1.08x0.56m
goudkleurige halspiegel met ornamenten en gesneden kroon
120x66cm
barokstijl kast van massief eiken met 2 lades,2.10x0.48x0.55m. ca. 1970-1980
Klokkenstel,3 delig, Parijs ca.1900,wit marmer met messing, deels verguld. Samuel Marti,H35.5cm.
2 bokalen H23.5cm
Klok met weerstation,Engeland ca.1955/1960, mahoniehout met messing, gemerkt:H.Pidduck & Sonsd,Ltd.,Hanley & Southport, en EMi-ott Clock, 13x29x6 cm
Grenenhouten toilettafel met spiegelopstand, 1.83x1.25x0.53m. ca. 1900
Pendule met inlegwerk voorstellende:Hoorn des overvloed, met verzilverde wijzerplaat,
Eikenhouten klepbureau met fraai snijwerk Engeland 18e eeuw, 1.08x1.02x0.50m
zilverkleurige halspiegel met kroon
81x112cm.