Anton Mauve (Zaandam 1838 - 1888 Arnhem), houtskool op papier, herder met schapen 32x24cm. Cond.: G
Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, bosgezicht met zonlicht 75x95cm. Cond.: G
Cor Bouter (Gouda 1888 - 1966 Den Haag), olieverf op linnene, boerenhoeve met boerin en twee koeien 30x60cm.
Clemens Briels '95, acryl op linnen, Cact from the fields of Antipodes, 30x50cm., Cond.:G, tevens een boek v.d. kunstenaar over het "Antipodism"genummerd en gesigneerd.
Klaas Bernink 1984 (1913 - 1996), olieverf op papier, landschap met boerderij aan het water 59x38cm. Cond.: G
W.G.F. Jansen (1871 - 1949 Blaricum), olieverf op linnen, riviergezicht met dorp en molen 86x70cm. Cond.: R
Corneille sculptuur 20e eeuw, houten beschilderd sculptuur, vrouw met bloem 84x89x11cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1850, olieverf op paneel, romantisch landschap met panorama en figuren 25,9x18,9cm. Cond.: G
Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - ), olieverf op linnen, bij Juan Les Pins Zuid Frankrijk 40x80cm. Cond.: G
Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - ), olieverf op linnen, houtvesters bij avond 60x80cm. Cond.: G
Gesigneerd Corot 19e eeuw, Babison stijl, oude bedoeking, wegens cracele 42,5x27,5cm. Cond.: R-G
Damesportret 17e-18e eeuw, olieverf op paneel 21x18,7cm. Cond.: G
Marius de Jongere (Drulman) Amsterdam 1912, gemengde techniek op papier, Rotterdams havengezicht 100x48cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871- 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met koeien 61x40cm. Cond.: G
Frits Goosen (Hilversum 1943), olieverf op linnen, wintergezicht met schuren in de bergen 50x70cm. Cond.: G
Jan Voerman senior (Kampen 1857 - 1941 Hattem), olieverf op paneel, landschap bij avond met paarden (lichte beschadigingen) 54x32cm. Cond.: G
Antieke landkaart 17e-18e eeuw dubbelblad "Joh. et Corn. Blaeu D. Bartoldo Wicheringe", handingekleurde ets op papier, Transiselania Dominium Vernacule Over-Yssel 52x42cm. Cond.: G
Icoon, Maria met voor de borst gekruiste armen met slapend kindje Jezus met aureool. Olieverf op koper in antieke lijst. Zuid-Europees, 18e eeuw, 13x17cm.
Roelf Gerrit Rijkens, 1795-1855 Groningen, olieverf op paneel, Buitenlands romantisch landschap met vele figuren. 17x14.5 cm., Cond.:G
Maria van de Berg Carmel met kind Jezus en aureool met sterren, Italiaans 19e eeuw, 50x37cm.
Willem Maris Hage (Den Haag 1844 - 1910 Den Haag), olieverf op linnen, boerderij met sneeuw 26x20cm. Cond.: G
R. Waleijn? 1848, olieverf op paneel, schilder met penseel 31x24cm. Cond.: R
Paul Citroen (Berlijn 1896 - ), olieverf op linnen, bosgezicht 75x45cm. Cond.: G
Ikoon van Michael met zes uitverkoren heiligen (Katharina, Alexandra, profetes Anna, Viktor en Maria), Rusland ca. 1900. Olie op levkas op paneel 36x31cm.
Icoon, Christus met kelk en heilig brood, Oost-Europees 19e eeuw ,35x25cm.Cond.: M
Ikoon van Moeder Gods, vreugde van alle lijdenen. Rusland 19e eeuw. Tempera op levkas op paneel 30,7x26,7cm.
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, haan en kip in de stal 12,5x18cm. Cond.: G
A. Korver ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij aan de waterkant (gecraceleerd en 1 plakker) 50x70cm. Cond.: R
Monogram J. v. C., Hollands zeegezicht ca. 1800 met vissers en driemasters 25x21cm. Cond.: R
Gerard Cornelis Krol (1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, Twentse boerderij met boerin en kippen 38,5x50cm. Cond.: G
W. Hartlief 1922, olieverf op paneel, landschap met koeien bij een rivier 52x38cm. Cond.: G
Getekend door H.P. Oosterhuis, aquatint door W.H. Hoogkamer, handingekleurde gravure op papier, het derde eeuwfeest der Kerk hervorming 1817, DFM Lutherus 38x28cm. Cond.: G
Peter von Halm (1854 - 1923 Duitsland), ets op papier, interieur van een smid 17x24cm. Cond.: G
P. Boucher pinx, pelletier sculp., gravure op papier, "La Fontaine" 45x35cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd nr. 33/60, houtsnede op vloeipapier, winters landschap 33x14cm.
Onduidelijk gesigneerd middeleeuws damesportret 20e eeuw, olieverf op paneel 7,5x11cm. Cond.: G
Mart. Engelbrecht Excud A.V. (1684 - 1756 Duitsland), ets op papier, pagina met diersoortne, Duits ondertiteld 22x16cm. Cond.: G
Anton Heyboer (1924 - 2005), acryl op papier, kip 52x38cm. Cond.: G
Oude landkaart Transisalania pro Descriptio Overijssel. Handingekleurd naar N. ten Have door N. Visscher Anno 1769 56x44cm. Cond.: G
Carel Tillemans (1770 - 1848), olieverf op paneel, mansportret met boek 32x42cm. Cond.: G
Corneille 96 (origineel) ( 1922 - 2010 Beverloo), gemengde techniek op papier, "a Diana" 28x20cm. Cond.: G
J.W. Bilders fecit, olieverf op paneel, landschap bij avond met jager 21x16cm. Cond.: G
A. Stern 21e eeuw, olieverf op linnen, 19e eeuws interieur met twee dames 30,5x40,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op eiken paneel, Barbison stijl landschap bij avond met figuren en vee 27x18,5cm. Cond.: G
Joop Kropff ( Den Haag 1892 - ), olieverf op linnen, stadsgezicht met ophaalbrug en figuren 25x19,5cm. Cond.: G
Joop Kropff ( Den Haag 1892 - ), havengezicht met boten en figuren 25x20cm.
Bleibtreu dat. 1842, tekening op papier, tekening van een officier met daarbij een fijn geschreven liefdesbrief 22x18cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met vee en diverse figuren 63x43cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met vee en figuren 63x43cm. Cond.: R-G
C. v. Strombeck 1885, olieverf op linnen, meisjesportret met adelijk wapen 48x60cm. Cond.: R-G
Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op paneel, stadsgezicht met gracht, brug en vele figuren 32,5x21,5cm. Cond.: G
Ad Verstijnen (1946 Arnhem), mixed media, 2 fantasiefiguren 80x77cm. Cond.: G
Ad Verstijnen (1946 Arnhem), mixed media, 2 fantasiefiguren 81x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, edelman in harnas. 41x51 cm., Cond.:R
J.J. de Smit ca. 1900, olieverf op paneel, riviergezicht met boerderij 60x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuws schilderij, olieverf op linnen, barok romantische figuren, verstoppertje spelen. Olieverf op linnen tegen glas 53x45cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1890, olieverf op paneel, bergachtig landschap met figuren bij kampvuur (Italiaanse school) 31x22cm. Cond.: G
Jan van Eyck (Oleografie), reproductie op papier, Madonna in de kerk 31x16cm. Cond.: G
Frits Böchle 1908,Duitse school, drukwerk op papier, paardenspan met boer (scheurtje) 63x50 cm., Cond.:R
Atelier Johan Dijkstra, aquarel op papier (iets vergeeld), moeder met kind 21x14cm. Cond.: G
Cornelis de Bruin (Utrecht 1870 - 1940 Amsterdam), olieverf op linnen, bosgezicht met schuur 60x40cm. Cond.: G
Gavarni, lithografie op papier, man en vrouw in toneelkleding 17x20cm. (vochtvlekjes) 17x20cm. Cond.: R
Kurt Haase Jastrow ca. 1920, Duitse school, olieverf op paneel, Bergachtig landschap met huis. 67x47 cm., Cond.:G
Ongesigneerd 70-er jaren, olieverf op linnen, abstracte compositie 30x24cm. Cond.: G
Jan Kagie Jr. (Den Haag 1907 - ), olieverf op linnen, schenkkan met bloemen 40x60cm. Cond.: G
Landkaart 17e-18e eeuw Overijssel, ets op papier, "Transisalania provincia Vulgo Over-IJssel", Auctor N. ten-Have Sch. Zwol. Conrect etita vero per Nicolaum Visscher 56x44cm. COnd.: G
H. van Tongeren, olieverf op linnen, boerderij met schapen en herder 100x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd,olieverf op linnen, zonnig stilleven, ca.1965, 30x70 cm., Cond.:G
Roel Wildeboer (Meppel 1902 - ), olieverf op linnen, Dalia's 1980 40x50cm. Cond.: G
E. Bernhardt ca. 1930, olieverf op paneel, heidelandschap met beek 110x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, voorstelling naar James Ensor met diverse figuren 50x40cm. Cond.: R
Gesigneerd W.H. Eickelberg, olieverf op paneel, wintergezicht met sprokkelvrouwtje 27x18cm. Cond.: G
M. Wölcke ca. 1910 (Duitse school), olieverf op linnen, vaas met bloemen 105x76cm. Cond.: G
W. Luynenburg '43 (1907 Wageningen), olieverf op paneel, zomers landschap met kerk 37x27cm. Cond.: G
Lambert Oude Wesselink (galerie Ootmarsum), acryl, kleurrijk hart 30x40cm. Cond.: G
J.F. Wiest 1938, olieverf op paneel, stilleven met vis 27,5x18cm. Cond.: G
Johan Nibben 1920, olieverf op linnen, schuur 't Everloo in de winter 55x45cm. Cond.: G
Wim Bos (Rotterdam 1906 - ), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam (gaatjes in de hoeken) 60x100cm. Cond.: G
C. Kemp ca. 1930, olieverf op paneel, vaas met bloemen 25x38cm. Cond.: G
Ongesigneerd,olieverf op linnen, Chinese school, Chinese vrouw bij venster. 90x60 cm., Cond.:G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, ridder met harnas (cracele) 31x41cm. Cond.: M
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, landschap in 16e eeuwse stijl 26x16cm. Cond.: R
Abraham Segaar (Leiden 1888 - 1962), olieverf op linnen, boerderij met rieten dak 45x30cm. Cond.: G
Frans Manders, olieverf op linnen, gezicht op een meer, 50x50cm., Cond.:G
Ingrid Meyer - Häckel 1933 - 2012; 4x linoleumsnede met abstarcte composities (Keith Haring stijl), allen handgesigneerd 27x27cm. Cond.: G
H.G.de Korte, ca. 198, olieverf op linnen, Moedereend met kuikens. 50x60 cm., Cond.:G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, ruïne met twee figuren en honden 15x24cm. Cond.: G
Ch. Walop ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands interieur met figuren 72x102cm. Cond.: G
Dawson,olieverf op linnen, 2e helft 20e eeuw, zeegezicht met meeuwen. 40x50 cm., Cond.:G
Ikoon van Moeder Gods Feodorofskaja, Rusland 19e eeuw. Tempera op levkas op paneel 44,5x38cm.
J.R. Duthel 1852, olieverf op paneel, dame met hoed 21x18cm. Cond.: G
Feestdagen icoon met in het midden de opstanding van Christus en daaromheen 12 andere feesten. In de hoeken de 4 evangelisten, Rusland, 2e helft19e eeuw. 36x30,5cm.
Onduidelijk gemonogrammeerd, olieverf op linnen, slapende man bij venster (slecht gerestaureerd) 44x63 cm., Cond.:M
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, kustgezicht met schepen 29x17cm. Cond.: G