Russische zilveren schenkkannetje, zogenoemd "Kovsch". 84 zolotniks, 875/000. Prachtig bewerkt met emaille versieringen. Geplaatst op een voet en voorzien van een hengsel. 13x8x8 cm ca. 169 gr. Gestem...
Grote ovale zilveren ajourgezaagde hengselmand op voet, 835/000, ca. 887gr. 33x22x15cm. Cond.: U Hollands gekeurd en voorzien van belastingteken.
Groot plated koffieservies op groot ovaal dienblad met twee handgrepen, 5 delig, koffiekan met scharnierend deksel Cond:U
Sterling zilveren brandewijn kom met geciseleerde eikenblad en eikelmotieven. 925/000. ca. 285 gr. 22x12 cm. Cond:U
Bijzondere neogotische zilveren wierookbrander. Hollandse brander voorzien van zes torentjes. Versierd met getorste opgelegde randen, opengezaagde bloembewerkingen en diverse fraaie gravures. MT: R Va...
Antieke bijzondere wolhouder, zilver, mooi uitgewerkt met filigrain, voorzien van armbeugel bevestigd met jaseron en voorzien van fraaie filigrain bewerking en monogram. 8x9x24cm. ca. 113 gr. De wolho...
Bijzondere zilveren dekseldoos, Malaysia. Gedenkdoos met florale versiering en zilveren schilden van de diverse regionen. Voorzien van gravure: With best compliments from deputy prime minister of Mal...
Antieke schaar met bijzondere zilveren, 835/000, ogen van dubbele slangen, zichzelf bijtend. MT: J.F.Smets, Amsterdam ca 1820. Lengte 15 cm. Cond.: G
Kristallen eierset met zoutvaatje op zilveren voetjes, geplaats op zwart basement, rustend op drie ivoren bolpootjes 835/000 Eind 1800. vermoedelijk Johannes Frederik Rijkhof, Amsterdam. ø 17cm hoogte...
Zilveren mes, 835/000, met verschillende voorstellingen en florale versieringen. Aan het heft zit een hondje bevestigd. In lederen etui. Gekeurd in Schoonhoven ca 33 cm
Antieke zilveren kandelaar, 835/000, met fraaie floraal gedreven afbeeldingen, op grote voet. 9.5x11cm. Met onbekende keuren. ca. 150 gr.
Antiek Empire kluwenbakje, zilver 835/000, ajourgezaagd schuitvormig voorzien van omgeslagen rand met parel. Op ovale voet met hengsel voorzien van parelrand. MT: J.van Wijk, Amsterdam, jl: N 1822 ca....
Antieke Hollands zilveren schaar met hertenmotief aan jasseronketting omstreeks 1800. 835/000, kleinkeur. kettinglengte 80cm Cond:G
Zilveren mes met als heft een fraai uitgewerkte staande leeuw met schild met stalen lemmet. ca 32 cm Cond G
Kristallen antiek loddereinflesje met Hollands gekeurde gouden dop, kraag en voet 585/000 hoogte 10cm Cond:G
Antieke Friese zilveren geboortelepel, bekroond met ridder te voet en wapengravure op achterzijde van de bak, 925/000. 1889 MT: Paulus Arnoldus van der Beek Workum Den Haag. ca. 74 gram. 19 cm Cond.:U
Tien zilveren 835/000 Hollandse sleutels ca 35gr 3-4,5cm Cond:G
Drie geslepen kristallen odeurkarafjes met geslepen stop. Twee karafje zijn voorzien van een zilveren, 835/000, montuur. jl: D 1913 en P 1925. 11cm, 12 cm en 17 cm hoog. Cond G
Antiek Fries mes met gegraveerd zilveren heft, bekroond met ruiter te paard voorzien van gravure; J.K Bijlsma, 1832. lengte 26cm Cond:G
Zilveren loddereindoosje, Hollands 835/000, met diverse gravures en bol deksel voorzien van origineel sponsje. MT: Eliaser Efraim Denekamp, Schoonhoven. jl: V 1855. 4x3.8x3cm
Hollandse zilveren, 835/000 mergboor. Een antiek strak model. MT: onleesbaar jl: F 1840 ca. 45 gr. 21x1,5cm Cond U
Twee Hollands zilveren, 835/000, lepels, model Haags Lofje: 1x groentelepel, MT: Koninklijke zilverfabriek Begeer NV, JL: V 1930, 8x26cm. en 1x sauslepel, MT: Fa. A.J. Driessen Utrecht, JL: Y 1933, 6x...
Antiek Hollands zilveren 8-hoekig snuifdoosje, handgegraveerd rondom 835/000 ca. 1866 MT: A Schijfsma, Sneek ca. 22 gr Cond:G
Kandelaar zilver, Russisch 84 Zolotniks (1896-1908), Voor vier kaarsen met bovenaan twee staande leeuwen met een schild, voorzien van florale bewerking ca 395gr. 23-28cm, J.Ehrlich gestempeld. Cond.: ...
Fraaie 3 armige kandelaar, zilver 835/000, hoog model voorzien van gelobd floraal motief. 26x15x30 cm Cond G gerestaureerd
Twee antieke kristallen loddereinflesjes met zilveren kraag en dop plus stopje 9cm hoog.
Antiek ovaal Hollands zilveren snuifdoosje met gravures aan boven en onderkant cartouch, 835/000, jl:B 1861 MT:G van Dussen, Schoonhoven. ca. 21gr. 5,5x4cm Cond:U
Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje met scharnierende deksel 835/000 uit 1814, MT: P.A van der Beek, Workum ca 19 gr. ø4,5cm Cond:G
Glazen bierpul met noppenmotief en gematteerd gezicht, waarop zilveren scharnierend deksel met leeuw bekroond. In de deksel bevindt zich een Zwitsers wapenschild, aangebracht op een porseleinen montuu...
Met ruitslijpsel versierde vaas op zilveren voet 835/000 Grootkeur. MT. J.M. van Kempen en zn. Voorschoten. jl X: 1907. Voorzien van een uitgebreide handgravure op voet. hoogte 31cm Cond:G
Zilveren flessenbak, 925/000 met filetranden en houten bodem. MT J.A.Campbell London
Bijzonder fraaie bewerkte zilveren schaal met geoxydeerde bewerking met Aziatische voorstellingen 19x10cm ca 337gr Cond:U
Zes zilveren tafelmessen 800/000 Duits, Fa. Klophaus. lengte 25cm Cond:G
Mooie beker, zilver 835/000, Hollands bol model met oor en voetje, 6x8x8cm ca. 91gram MT, Gerritsen en van Kempen Zeist, jl: gekroonde N:1948 Cond:G
Antieke kroontjespen met gouden 14 karaat tip, en parelmoer. 1e helft 20e eeuw 16cm Cond:G
Ovale ajourgezaagde Hollands zilveren soezenmand met florale vis- en kikkermotieven 835/000 Grootkeur ca. 280 gram 26x19cm, Behoeft reparatie bij een handgreep.
11 Couverts met zilveren heft, Duitsland, voorzien van handgegraveerde bekroonde monogrammen 835/000 lengte ca 22cm Cond:G
Zeldzaam zilveren, 835/000, wasklosje met floraal drijfwerk voorzien van oud belastingkeur. ca 1840 ø 2.5 cm Cond G
Zilveren loddereindoosje, 835/00, in de vorm van een secretaire met fraaie graveringen. MT: J.H.van der Meulen, Joure. 4x2.7x2.5cm ca. 24 gr. Cond.: G
Geslepen kristallen dekselcoupe, met floraal geëtst slijpsel op zilveren voet, 835/000, voorzien van stippelgravure in ruitvorm. MT: J.Hoffen, Breda ca 1860. 13x11.5 cm. Cond G. Chip aan de rand
Stel geslepen kristallen odeurkarafjes met geslepen stopjes met diverse motieven voorzien van een zilveren, 835/000 montuur. Birmingham, ca 1913. 6x13 cm en 6x14.5 cm Cond G
Kristal geslepen theebus met Hollands zilveren kraag en een dop met parelrand. 835/000 begin 1900 MT: B.H. Bouwman Nijmegen ø 8cm hoogte 16cm Cond:U
Bijzondere geslepen dubbele kristallen odeurflacon met zilveren, 835/000, monturen en fraaie floraal gedreven doppen: 1x schroefdop en 1x een dop voorzien van scharnier met geslepen kristallen binnens...
Antiek Hollands zilveren gedenklepel met afbeelding "Nachtwacht" 835/000 grootkeur, jl: Y: 1908, MT: Gerardus Schoorl, Amsterdams stadswapen, ca. 73gr. L.: 23cm. Cond.: U
Ovale geslepen kristallen snoeppot met gegraveerd ruit- en waaierslijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van een zilveren knop met parelrand, 835/000. MT: C.J. Begeer Utrecht. ca 1880 9.5x9x6....
Viscouvert in cassettes met zilveren heft, bestaande uit 11 vorken en 12 vismessen met zilveren heft, 800/000, met fraaie Jugendstil bewerking. 17 cm.
Antieke zilveren miniatuur, 835/000, van een melkkar. Een melkkar met een man en kinderen. MT J.Verhoogt, Hoorn jl: C 1912 ca. 40 gr 6x3.8 cm. Cond G
Drie kleine fotolijsten, ronde lijstje met een rand met florale bewerking, ø 9.8 cm en 2 ovale lijstjes met strik, 6.1x9.1cm met houten achterzijde. Diverse gehaltes Cond G
Miniatuur zilver, 835/000, van een fazant zittend op een boomtak. ca 7x5.5 cm. ca 39 gr.
Zilveren pepermuntdoosje, 835/000 met opgehoogde gecontourneerde onder- en bovenkant. Het geheel is fraai gegraveerd. MT: J.H. van der Meulen, Joure. 6x4.5x2.2cm. ca. 27 gr. Cond.: G
Twee parfumflesjes waarvan 1 kristallen met Hollands zilveren kraag en dop applique inklusief stopje Cond:R en een flesje porselein met zilveren dop.
Miniatuur Hollands zilveren rijtuig met paard 835/000. ca. 26gr Cond:U
Zilveren muntdooshanger met springdeksel 800/000 5,5x3cm Cond:G
Bijzonder melkglazen bonbonschaaltje voorzien van golfrand met rode bies, met gecontourneerde en gegraveerde 835\000 zilveren biedermeijer hengsel. Mr A.H. Ankum-Zaandam\Amsterdam ca 1860 12x15cm Cond...
Bijzondere staande geslepen servetstandaard met Russisch en diamantslijpsel op zilveren, 835/000 voet, Hollands. MT onduidelijk. ca 1870 ca 25 cm
Amerikaans groot zilveren zakhorloge. Maker: Seth Thomas Thomaston, Conn. nr: 648124, met sleutel opwinding. ø 58 mm
Miniatuur zilver, 925/000, van een buizerd zittend op een boomstronk. 7 cm.
Antiek zilveren kindercouvert, 835/000. Couvert met gecontourneerde stelen voorzien fraaie florale graveringen en monogram. MT: A.Arkema, Groningen jl: Q 1875 ca. 60 gr. 18 cm Cond G
Zilveren kan met bijpassend olielampje beiden voorzien van fraaie bewerking 6x12cm 6x3,5x12cm Arabisch? ca. 129 gr. Cond:G/U
Fraaie geslepen kristallen roomkan voorzien van ruit- en amandelslijpsel op zilveren, 835/000, ronde voet. MT: C.J.Begeer Utrecht ca 1880. ø 63x15 cm
Zilveren 925/000 rammelaar met fraaie florale gedreven afbeeldingen. Met fluitje, belletjes en een parelmoer handgreep. 8,5x4 cm. Cond G
Lot: 29 messen en 8 diverse vorken met ivoren heft en zilveren applicaties met acantusmotief Cond:R
Zilveren hartvormige Jugendstil pillendoosje met bewerkte scharnierende deksel 800/000 belastingstempel"V". 1e helft 20e eeuw ca.16gr 4,5cm breed Cond:U
Sterling zilveren peper en zoutstrooiers, met afschroefbare doppen en glazen inzet, Z1 gekeurd ø 4,5cm 8 cm hoog Cond:U
Twee Hollands zilveren (835/000) ovale doosjes met voorstellingen op het deksel en floraal bewerkte randen, MT: Fa. B.W. van Eldrik Zutphen, JL: 1933. Groter doosje voorzien van grootkeur 6,5x5cm.. Kl...
Kavel kristal met zilver bestaande uit: 1x zilveren zwaan (835/000) met kristallen bakje met klontjestang en een kristallen bak met zilveren (925/000) rand 7xø18cm. 7x6x7cm.
Zilveren tafelaansteker en luciferdooshouder, 835/000. Een tafelaansteker gemerkt Master Dorgento en een luciferdooshouder met ruitgravering, Nederlands gekeurd, ca 1930. Aansteker 5.5x7cm, en etui lu...
Geslepen kristallen zoutvaatje met omgeslagen rand voorzien van meanderslijpsel op zilveren, 835/000, voet met stippelgravure in ruitvorm. Toegeschreven aan MT: C.E.Held-, Amsterdam ca 1870. ø9x6 cm. ...
Zilveren fotolijst, 925/000, met brede omlijsting, 17 mm, en houten achterkant ca. 16x21 cm Cond G
Antieke zwart houten voorzittershamer met gegraveerd zilveren, 835/000, montuur met parelrand. Voorzien van oud belastingkeur. 24x9.5x5cm Cond G
Rond fotolijst, zilver, 925/000, met fraai gedreven rand en bol glas. ø 9 cm Cond G
Miniatuur zilveren dienblaadje met koffiepot, theekan , suikerpot en roomkannetje 925/000. ca. 18gr Cond:U ca 4x5cm
Zilveren schaaltje in de vorm van een bloem "Gianmaria Buccelati" ca.105 gr ø 12cm Cond:G
Antiek loddereindoosje met diverse gegraveerde bewerkingen in horizontale banen (iets uit model en gedeukt), 835/000, MT: onleesbaar (Schoonhoven), jl: L 1845, 3x2,4x3,3cm., ca. 16 gr. Cond.: R
Hollandse zilveren miniatuur, 835/000, een hondekar. Voorzien van kleinkeur. ca 34 gr. 7x3cm Cond G
Zilveren theeduim, 835/000. Laat Empire. Een hartvormige steel en de achterzijde van de bak met florale ribbelranden in quillocheertechniek. MT J.Schrijfsma, Sneek jl: M 1846 ca. 9 gr. 7,5 cm. Cond G
Vier zilveren broches, bestaande uit 2 grote open gewerkte broches met bloemmotieven, een ronde broche met voorstelling van mannen aan een tafel en een kleine protretbroche, rond, met knoppen, sluitin...
Lot zilver, Hollands zilveren vaasje 835/000 Jaarletter P:1950, theezeefje 2e gehalte grootkeur, Jaarletter, G: 1941 en 800/000 zilveren klontjestang Cond:R
Kristallen hoorn des overvloed met fraaie gravures, met zilveren voet voorzien van parelrand, bevestigd op een houten voet met bolpootjes.11x16x21cm
Zilveren rozenvaasje, 835/000, op ronde voet en fraaie gedreven tropische afbeeldingen voorzien van Nederlandse belastingkeur. 1906-1953. ca 61 gr.
Zilveren miniatuur rijtuig Hollandse makelij 835/000 gekeurd. ca. 27 gr behoeft reparatie Cond:R
Geslepen kristallen bonbonschotel met bewerkte rand met ruitslijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. Amsterdam jl: G1916 ø 14x11.5 cm Cond G
Mooie zilveren, 835/000, roomlepel, met fraai bewerkte steel, bekroond met een torentje met parelrand. MT: CF Wewer Schoonhoven. jl: Q 1976 lengte 15.5 cm ca. 28 gr. Cond G-U
Cassette met diverse zilveren lepels, een vorkje en een suikerschep ca. 106 gr. Cond R-G
Lot plated, o.a visbestek, messenleggers 2sets etc. 10-21cm Cond:R/G
Twee pillendoosjes, zilver 835/000 en 925/000. Klein langwerpig doosje met geribbeld motief, 4x2.5x1 cm en een klein langwerpig doosje met florale bewerking, 3.7x2.2x1 cm. Totaal ca 28 gr
Zilveren zoutvaatje, 800/000, in de vorm van een zwaan. Een statige zwaan met vergulde binnenzijde. 6x6.5x4cm ca. 41 gr. Cond G
Drie zilveren miniaturen 835/000: een teckel, een hert en een man op een bank met Goudse pijp, voorzien van 2x uitvoerstempel "sleuteltje"835/000, . ca. 25.0 gr.
Geslepen kristallen bonbonschaaltje met ruit en waaierslijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van zilveren 835/000 hengsel met parelrand. MT: C.Bos, Amsterdam jl: T 1929. ø 11x8 cm Cond G
Twee kristallen flacons, een grote kristallen parfumflacon met bewerkte onderzijde met zilveren dop, 800/000, duits fraai glad model, iets gedeukt, 9x5.5x12 cm, vermoedelijk Stuttgart en een kristalle...
Stel antieke zilveren sierkurken, 835/000, versierd met parelranden. MT: G.Greup, Schoonhoven. ca 1890 ca. 9 cm. Cond G
Sterlingzilveren doosje met dekseltje aan kopse kant waarin ovaal cabuchon geslepen halfedelsteen, rondom voorzien van draadversiering ca 22gr. 5,5x2x1,5cm Cond:G
Twee zilveren miniaturen: 1x man in klompboot en 1x haan, 835/000 ca. 8x4cm., totaalgewicht ca. 75gr.
Stel art deco plated kaarskandelaars ca.1930 (gehamerd messing plated) in goede originele staat. 17x25x13 cm. Cond:G