Negen oude pluche figuren, o.a. olifant met bellen, firma berg, uil door Dakin, lam, omstreeks 1930, negeroïde dame, 10-40cm.Cond:G
Kavel met 9 modelauto's in originele doos: 1x Corgi 80105 (Fowler B6 Road Locomotive), 1x Corgi 80106 (Fowler B6 SHowmans Locomotive), 1x Corgi "Sentinel platform wagon with oil drums", 1x Corgi "Fowl...
Negentiende eeuws eikenhouten bingospel met inlegbord en 2 lades met benen speelchips 35x26x23cm.
Antiek Chinees Mahjongg spel in mooie rode lakdoos met metaalbeslag, vol met benen met bamboe speelstukken, omstreeks 1930, 17x24x17cm. Cond:G
Negentiende eeuwse miniatuur 4 laden commode met benen beslag, hoekblad iets beschadigd, 36x32x15cm. Cond:R/G
Vijf antieke anker steenbouwdozen omstreeks 1900, o.a. 2 anker bruckenkasten(metaal) met beschrijving, 1 houten speeldoos 18-30cm. Cond:G
Poppen serre met diverse bloempotten en tuinmeubelen, eigenbouw, 2e helft 20e eeuw 26x52x22cm Cond:G
Eigenbouw houten poppenhuis villa, met diverse figuren en accessoires 2e helft 20e eeuw, in goede staat 52x38x27cm
Houten poppenhuis villa, blauw met teddyberen muizen, varkentjes, diverse accesoires, eigenbouw 2e helft 20e eeuw 56x37x27cm Cond:R/G
Poppenhuis naaiatelier met diverse meubelen, stoffen, kindernaaimachine en accessoires, eigenbouw 2e helft 20e eeuw, in goede staat 27x61x19cm
Eigenbouw kerstmis poppenhuis met diverse kerstfiguren, meubels, accessoires, rendieren etc 2e helft 20e eeuw, in goede staat 44x42x28cm Cond:G
Poppenhuis vol met meubelen, twee gevels, ooievaar met nest tussen de twee gevels, houtfineer dak, eigenbouw/landhuisstijl 40x48x32cm Cond:G
Poppenhuis met 4 kamers en diverse meubelen en accessoires, 2e helft 20e eeuw in goede staat 37x55x29cm.
Lundby poppenhuis met vier kamers, diverse meubelen, accessoires en lundby auto, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 41x67x25cm
Lundby poppenhuis, bungalow met 5 kamers diverse meubelen en accessoires 2e helft 20e eeuw in goede staat 39x68x28cm
Poppenhuis balletschool met drie kamers, vele danseressen, kroonluchters, schilderijen, spiegels, eigenbouw 2e helft 20e eeuw, in goede staat 33x78x26cm
Poppenhuis/landhuis met veranda, diverse meubelen, accessoires en popjes, eigenbouw, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 40x48x32cm Cond;G
Vijf kamer poppenbungalow, vol meubels en poppen omstreeks 1960, scheurtje in rode dak, eigenbouw Cond:R/G
Oude Duitse Kammer en Reinhardt jongenspop, nr 100/36 Kaiserbaby, met papiermache lichaam en kleertjes 33cm. Cond:G
Oude Duitse Heubach Koppelsdorf porseleinen pop nr. 267/9 met babylichaam, slaapogen en open mond met twee tanden, 30cm.Cond:G
Elf oude pluche beesten, o.a Steiff, 20e eeuw, 4 teddyberen, 2 bokjes, 2 hazen, 1 hamster, nijlpaard en een hond. 7-50cm.
Lot diverse oude poppen, porseleinen kaiserbaby, schildpad jongen(45) A.M baby, en antieke Duitse blikken poppen, 10-40cm. Cond:R/G
Drie oude teddyberen, 2 Steiff met Knopf im Ohr, en 1 Clemens Spieltiere, in goede staat 32-42cm. Cond:G
Antieke Duitse Armand Marseille pop 370 met lederbalg lichaam omstreeks 1900, porseleinen onderarmen (duim af) slaapogen, open mond 4 tanden echt haar pruik 45cm Cond:G
Antieke Duitse porseleinen pop Armand Marseille 390 A3M slaapogen, open mond, 4 tanden echt haar pruik, gelede lichaam, oude kleertjes 48cm Cond:G
Antieke Duits porseleinen Dreambaby AM nr 247/5, vaste ogen, open mond, 2 tanden oude kleding, papiermachee babylichaam 48cm
Oude Duitse porseleinen pop, Armand Marseille nr 341/5K, met papiermache lichaam, kleertjes en slaapogen, 52cm. Cond;G
Antieke Duitse porseleinen pop AM dreambaby 351/7.5 K 56cm papier machee lichaam open mond 1 tand, glazen ogen in goede staat
Zeer grote antieke Duitse Armand Marseille pop 390, maat 16 met papiermachee baby lichaam, schoenen, kleertjes slaapogen, mohair pruik open mond en vier tanden 71cm Cond:G
Oude papiermaché klederdracht pop in vitrine, ca 1950, Klederdracht Rusland of Roemenië? 65x30x22 cm. Cond.: G
Japanse blikken speelgoed Bartender, met rubberen hoofd en vilt jasje, batterij functie, 31cm. Cond:G
Lot dinky toys speelgoed, 4x agrarisch Massey Harry Cond:G 1x Hawker Siddely, beschadigd.
Drie antieke spelen omstreeks 1900, 2x memorie, 1x houd de dief (niet compleet) 16-25cm. Cond:G
Antieke Chinese doos, compleet met 132 parelmoer bewerkte fiches met Chinese voorstellingen, omstreeks 1900, Cond:G
Antiek Duits houten ridderkasteel omstreeks 1920, met originele beschildering, deeltje mist, verder in goede staat
Twee oude porseleinen poppen omstreeks 1980, copie Armand Marseille pop nr. 390, 43cm, copie S.F.B.J Paris nr 236 35cm in goede staat
Kavel met ca. 15 modelauto's: 1x Blikken stoomwals nr. 1012 VEB Germany, 1x Old Fire by Brumm X1, 1x Old Fire by Brumm X7, 1x Old Fire by Brumm X8, 1x London Bus, 2x Lledo barndweerwagens met paarden,...
Kavel met 10 modelauto's in originele doos: 1x Die-Cast wals uit de "Construction series", 1x Joal Compact nr. 244, 1x Joal Compact nr. 199, 1x CAT CP-563 Vibratory Soil Compactor (tandrol), 1x CAT CS...
Grote oude mecano speeldoos met 3 compartimenten en electromotor, omstreeks 1930, in goede staat 65x37x10cm.
Twee collecties beschilderde glasplaten voor toverlantaarns, 1x London Zoological Gardens, en langwerpige diversen 9-28cm. Cond:G
Kavel met diverse rails voor spoor 0 (electrisch) en 2 travo's. In gebruikte en ongeteste staat.
Set antieke benen dominostenen met hout, in houten doos, omstreeks 1900 in goede staat, 4,5x19,5x6,5cm.
Antieke Duitse porseleinen pop Armand Marseille 990 11, met babylichaam, oude lederen schoentjes, ogen blas 54cm. Cond:R/G
Kavel diverse accesoires voor modelspoor (huisjes etc.) en diverse rails. alles in gebruikte en ongeteste staat.
Oude Duitse porseleinen pop Armand Marseille, dreambaby 351/7K met kleertjes, babylichaam, in goede staat 51cm.Cond;G
Grote antieke houten speelgoed wagon met ijzeren wielen, omstreeks 1900, originele beschildering 27x59x20cm. Cond:G