Antieke vroeg 19e eeuwse empire spiegel met console tafel, hout met vergulding, 74x77x38 en 124x58cm in goede staat
Negentiende eeuwse eikenhouten gestoken renaissance kast, Historisme naar 17e eeuws voorbeeld, 4 deurs met lades, uitneembaar in goede staat, met ranken en leeuwenkoppen 200x157x67cm
Zeer groot eiken schrijfbureau, herkomst inboedelveiling Koningin Juliana, ontstaan circa 1880 met drie lades, 2 deuren, bronzen beslag, groen schrijfleer(uitneembaar), in zeer goede staat, met origin...
Modern Chesterfield bruin lederen bankstel, met hoogglans hout afgezet, 2 stoelen en 1 bank, omstreeks 1990, hoge aanschafwaarde, in goede staat 90x195x105cm en 90x120x105cm.
Achttiende eeuws Hollands wortelnoten kabinet met openslaande knieen, daarachter vier lades, origineel beslag, in originele ongerestaureerde staat, fineerschades en krimpnaden, 240x190x70cm. Cond:R/G
Negentiende eeuws Engels eikenhouten gestoken damesbureau, omstreeks 1870, twee delig met leeuwenkoppen en floraal decor, geheime lades, lades en deurtjes, in goede originele staat, 150x85x47cm
Zeldzame 19e eeuwse notenhouten driehoekige drakentafel, met etage en lade, in goede originele staat 79x60x52cm.
Negentiende eeuws Frans rozenhouten etagere tafel met lade en floraal inlegwerk in zwart vlak, randen afgezet met messing, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in uitstekende staat 85x39x30cm.
Negentiende eeuwse Brentonse houtgestoken kast, 2 delig met prachtig snijwerk, 2 poppen, origineel beslag, sloten en sleutels, 2 delig, kastanjehout, figuratieve voorstellingen, in zeer goede staat, 2...
Negentiende eeuwse Duitse renaissance stijl kast Historisme omstreeks 1880 met intarsia front en zijkant, mogelijke aanpassingen Ulmer stijl, Cond:G 140x40x173cm
Antiek Frans Louis seize stijl bankstel met twee stoelen, 19e eeuw, met goede velours stoffering 97x63x133cm en 110x60x60cm Cond:G
Negentiende eeuwse eikenhouten renaissance stijl 1 deurs kabinet, pronkkast met veel snijwerk, ranken, leeuwenkoppen, vogel, volle korintische zuilen, in zeer goede staat 163x78x59cm.
Prachtige gerestaureerde 18e eeuwse Duitse wortelnoten secretaire met bandintarsia, en andere houtsoorten ingelegd, in goede staat 108x62x130cm.
Negentiende eeuwse rijkgestoken eikenhouten Renaissance kast, 2 laden, 4 deuren, cherubijnkoppen en putti. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat, 189x140x65cm.
Antieke Franse notenhouten buffetkast met snijwerk, Romeo en Julia volle zuilen en tollen, origineel beslag omstreeks 1880, in goede originele staat 270x150x54cm.
Grote 19e eeuwse notenhouten piedestal met damesbuste, historisme, neo renaissance, op 4spantpoot, in goede staat 144cm
Duitse uitneembare eikenhouten Gründerzeit vitrine-boekenkast omstreeks 1880, compleet met schappen, in zeer goede staat 185x120x36cm. Cond:G
Hollandse empire mahoniehouten vitrinekast met lade, omstreeks 1830, in goede originele staat , lichte fineerschade, 158x33x96cm.
Gesigneerd antiek Frans Louis Philippe schrijfbureau, wortelnoten, F. de Rohden A Paris premiere classe 1855, onder drie laden achter deuren, uitschuifbaar blad, mooi wortelnoten binnenleven(zonlichts...
Groot Engels eikenhouten rolbureau omstreeks 1900, 11 lades, 2 opbergvakken met schrijfleer, schrijfblad schuin te plaatsen, lades binnenleven wortelfineer, gesigneerd meubel, Langelea en Co, lichte f...
Grote vergulde houten Franse Barokstijl tafel met wit marmeren blad, 20e eeuw in goede staat 85x77x144 Cond:G
Duitse antieke mahoniehouten Louis Philippe secretaire met volle zuilen en kroon, omstreeks 1870 met mooi mahoniehouten binnenleven met lades en deuren, zuilen en capitellen, lichte gebruikerssporen, ...
Duitse eikenhouten Barok documentenkist, 18e eeuws met 3 sloten en sleutels, smeedijzeren beslag, in goede originele staat 29x55x37cm. Cond;G
Franse antieke vitrinekast met 3 kanten glas, floraal snijwerk en leeuwenpoten omstreeks 1880, in goede staat 133x48x8cm