Gouden broche, 585/000, met zaadpareltje. Klein ronde broche met gestanste rand met kleine schildjes. In het midden van de broche zit een klein zaadpareltje. ø 20 mm. ca 2 gr. In goede staat
Gouden hanger, 585/000, met briljant en parels. Hanger in de vorm van een soort kruis met in midden 4 parels verfraaid met 6 briljanten, totaal ca 0.14 crt. Grootte 22x25 excl. oog. ca. 8,5 gr. In goe...
Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Collier van 3 rijen ronde bloedkoralen, ø 3 mm, bevestigd aan een guden sluiting met ovale bloedkoraal en gravure bewerking. Bevestigd aan fraaie...
J. Heel omstreeks 1940, mogelijk vroeg werk van Jan van Heel, 1898-1990 vaas met bloemen, olieverf op linnen 70x50cm Cond:G
Rely Jorritsma, schrijver en dichter(Aurelius Hotze Theodorus Jorritsma, Jellum 11-2-1905/Ressen 1-10-1952) meisje plukt bloem, olieverf op linnen, 50x40cm. Cond:G
Lot met divers plated, bestaande uit een soeplepel, taartschep, suikertang, odeurflesje, couvert en servetketting.
Zeven zilveren bestekdelen, Deens 826/000, bestaande uit een opdienlepel, een tafellepel en dessertlepel, 3 vleeswarenvorkjes en een thhelepel. Allen voorzien van een steel met hamerslag en een geprof...
L. Codecasa omstreeks 1900 Louise Codecasa 1856-1933, damesportret, olieverf op paneel 26x34cm.
Drie armbanden met edelstenen en een goud op zilveren bloemsluiting met kleurstenen. Een armband met parels en amethist, een armband met goudsteen en eenn armband met goudsteen en apaniet. Allen 3 rij...
Zilveren clown, 925/000, groot model met gipsbeen en kurk. Versierd met emaille. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f. Hoogte 13 cm. ca. 346 gr.
Zilveren pijpencomfoor, rond model, uitgevoerd in Lodewijk XIV-stijl. het comfoor staat op drie krulpoten met bladversiering op het comfoor en is voorzien van een gecontourneerde en opgesoldeerde file...
Zeven zilveren bestekdelen, 835/000, Hollands, bestaande uit 4 lepels en 3 vorken, diverse modellen. Eén vork en één lepel voorzien van gravure. MT.: o.a. Van kempen en Begeer. jl.:1822-1919. Totaal c...
Lot met 6 zilveren lepels, bestaande uit 2 suikerlepels met kolenbakken, 3 theelepels met wapens van o.a. Middelburg en Zeist en een koffielepel met chippendale model. totaal ca 87 gr. Lengte 9-14 cm....
Lot ivoren sieraden bestaande uit diverse broches, armbanden en colliers. ca 158 gr.
Wilson 2e helft 20e eeuw, meisje met kat, olieverf op linnen, 40x50cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930, gele paarden voor hek, expressief, Duitsland, gemengde techniek op papier 28x21cm Cond:G
Gouden armband, 585/000, met palmierschakels en grote carabijnhaak. ø 4 mm. Lengte 22 cm ca. 16 gr. Wat gebruikssporen.
Carl Ebeling 1931, Duitse school vaas met bloem, olieverf op linnen, 40x54cm. Cond:G
Lot verzilverd, bestaande uit een opengwerkte broodmand met bijpassende bonbonmand en een flessenbak met 9 onderzetters, allen voorzien van parelrand. Als nieuw
Bijzonder streeksieraad: een zilveren oorijzer, 835/000, met gouden Groningse stiften, 585/000. Zilveren kap met 2 gouden bewerkte stiften, Gronings. Totaal ca 92 gr. MT.zilveren oorijzer: Binne Eits ...
Cassette met 12 zilveren theelepels, 800/000, Duits, met vergulde bak. Theelepels voorzien van een floraal bewerkte steel. 11 cm. Totaal ca. 185 gr. In goede staat
Antieke zilveren doos, 800/000, Frans, op pootjes. Een fraai bewerk langwerpig doosje versierd met een ribdecor, geplaatst op 4 klauwpootjes. Met greep uit organische vormen met een dennenappel. 11,5x...
Twee Armani horloges, een stalen model met parelmoerplaat en witte kunststof band en een roze horloge met zwarte plaat en zwarte leren band.
Brede gouden armband, 585/000, dubbel gevlochten model met gekretste bewerking in de schakel. Breedte 13 mm. met bakslot en veiligheden. ca 32 gr. Lengte 20 cm. In goede staat
Vier oude Hollandse keramieken borden, 2x Delfts, 2x Royal Sphinx, voorstellingen naar Otto Eerleman. 35-40cm.
Drie delen goud-imari porselein, 2e helft 20e eeuw, grote dekselvaas en 2 sierschotels. 30,5-47cm. Cond:G
Groot Engels Wedgwood of etruria servies met rankendecor, bestaande uit: 8 diepe borden, 6 soepkommen, 8 grote borden, koffiepot, 8 ontbijtborden, theepot, 8 grotere borden, 7 schalen, botervloot, 7 t...
Zes antieke Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels, omstreeks 1920+ 6 deksels. 7,5-12,5øcm. Cond:G
Twee maal oud serviesgoed. 1x kinderservies omstreeks 1900, 1x moccaservies Nikko Grün 2e helft 20e eeuw, minimale chip mogelijk 5-17cm. Cond:G
Twee prachtige antieke handbeschilderde porseleinen vazen met floraal en gouddecor, omstreeks 1900, genummerd en lichtblauw zwaardteken en merkteken met kroon, mooie kwaliteit 20,5x8,5øcm.
Antieke gesigneerde Chinese yixing theepot, gegraveerd met Chinese tekens, mooie kwaliteit, 19e eeuws of ouder. 12,4x17,3x9,8øccm. Cond;G
Twee grote oude Chinees porseleinen neksteunen, 2e helft 20e eeuw, voorstellende een jongen en een meisje, in goede staat. 18x28x11cm.
Vijf oude Hollandse Makkumse keramieken en polychrome sierborden, 20e eeuw in goede staat. 15-36cm.
Twee Hummels: 1x Hummel 2087 "ABC Student" en Hummel 239 H.: 9cm. Cond.: G
Antieke porseleinen koe, omstreeks 1800, ongemerkt, stukje hoorn af. 5,5x9x3.5cm. Cond;R/G
Vier grote antieke keramieken kastkommen, societe ceramique, omstreeks 1890, 3x oosters decor, 1x decor Canton 11-20øcm. Cond:G
Zes 17e eeuwse Hollandse tegels met bloemendecor, polychrome in gips in gelegd, professionele restauraties 13x13cm. Cond:G
Lot van 14 19e eeuwse Hollandse tegels, diverse decors, o.a. mangaankleurig, in goede staat, minimale beschadigingen mogelijk. 13x13cm Cond;R/G
Grote wit porseleinen figuur omstreeks 1920 naakte jongen met doorn in voet nr. 676 gemerkt met kroonteken. 29cm Cond:G
Duitse Meissen porseleinen knobbelvaas omstreeks 1850-1870, met figurendecor, stukje ingelijmd, 18cm. Cond;R
Zes x 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze borden, octagonaal met floraal en gouddecor( minimale chips alle borden) Cond:R/G
Duitse antieke porseleinen dekselvaas gemerkt, Augustus Rex, door Helena Wolfsen Dresden met militairia en floraal decor, handbeschilderd en gouddecor, omstreeks 1900 in goede staat 40,5cm. Cond:G
Grote Italiaanse Napels porseleinen figurengroep, valsspelers bij kaartspel, gesigneerd Merli, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 31x55x35cm. Cond:G
Twee oude kunstglazen Murano vazen, 2e helft 20e eeuw (glas fusing) 24,5x36cm. Cond:G
Jugendstil vaas gesigneerd Köck, scheur bovenrand, 20e eeuw, 23,5cm. Cond:R
Vier grote antieke glazen flacons met beschilderde decors goud en vogels, handgeschilderd omstreeks 1930 13-23cm. Cond:G
Antieke 3 delige kristallen piece de milieu, facetgeslepen met guirlandes en sterren, omstreeks 1900. 53x30øcm. Cond:G
Originele Venini mondgeblazen vaas (Incalmo techniek), design Taipo Wirkkala, gesigneerd "Venini TW 2013" Model 502.02 in de kleurstelling Verde Mela/Viola. Met originele doos en aankoopbon (€ 1.100,-...
Bronzen beeld, voorstellende 2 paardenhoofden, 2e helft 20e eeuw 25cm. Cond:G
Drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Amor en Psyche (Antionio Canova), 1x Naakte vrouw de haar voet droogt (Amié-Jules Dalou) en 1x De Kus (Auguste Rodin), ...
Oude gips gegoten figuur, zittende boerenvrouw, 20e eeuw 32cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuw bronzen beeld van een Romeinse vrouw, omstreeks 1830, 43cm in goede staat
Prachtig groot beeld 2 kleurig gepatineerd, mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgevoerd, voorstellende een cello spelende Huzaar met wintermantel, 76cm Cond:G
Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement, symbolisch, vriendschap, 21e eeuw in goede staat, 37cm.
Mooie Zuid Duitse barok heilige figuur met mooie originele polychromie, in goede staat, 25cm.
Oud Perzisch kleed met floraal decor, blauw-bruin-pastel, in goede staat, 243-175cm.
Oud Perzisch kleed, rood-blauw etc. gerestaureerd en sleets. 196x127cm. Cond:M
Noord Duitse mahoniehouten biedermeier spiegel, omstreeks 1830 met halve zuilen. 120x55cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Duitse halspiegel, biedermeier omstreeks 1820, met cinkeldak, berkenfineer. in goede staat 89x39cm.
Twee Engelse mahoniehouten bijzettafels, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 1 rond, en 1 vierkant 70x59ø in goede staat. 56x63x63cm.
Decoratieve Perzische sabel, met Turkoise en aluminium, 20e eeuw(wandversiering), 73cm.
Grote Noordduitse mahoniehouten biedermeier spiegel met bandintarsia en bronzen versiering. Omstreeks 1820 142x50cm,.Cond:G
Duitse antieke Louis Philippe commode met berken fineer omstreeks 1860, lichte fineerschade(ongerestaureerd) 80x90x50cm. Cond:R/G
Grote antieke hertenvanger omstreeks 1900, mahoniehouten heft, in goede staat 60cm.
Hollands mahoniehouten klapbuffet omstreeks 1780 met gerilde deuren, drie lades met gebogen front 94x110x59 en 157x140x55cm Cond:G
Antiek groot Indonesisch kapmes 1e helft 20e eeuw met koperen en houten handvat 81cm.
Lot van 11 diverse antieke brillen, verzilverd, baceliet, parelmoer, verguld etc. 8-15cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten lectuuropbergkast met drie uitklapbare compartimenten, dubbele getorste zuilen, in goede originele staat. 119x64x27cm.
Antieke Chinese ivoren met been gesneden parasol handgrip+steel, met snijwerk en Foohond, omstreeks 1900(gesigneerd op grip) 70cm. Cond:G
Vier antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten stoelen, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gestoffeerd, in zeer goede staat 85x46x53cm.
Noord Duitse biedermeier mahoniehouten wangentafel, omstreeks 1830 met bandintarsia, lichte fineerschade, tip van 1 vierspantpoot is weg. 76x70x183cm. Cond:R/G
Twee antieke Indonesische geweven kleden, zogenoemde Ikkat, 1e helft 20e eeuw 184x126 en 245x91cm. Cond:G
Franse vroeg 19e eeuwse noten of pallisanderhouten vitrinekast met lade en florale intarsia, omstreeks 1830. 150x105x40cm. Cond:G
Grote 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met klauwpoten en bronzen beslag(shellack) met prachtig binnenleven met bronzen kapitellen omstreeks 1780 in goede staat 116x110x...
Prachtig 18e eeuws Hollands Louis Quinze kabinet met 3 orgelgebogen lades, antiek vuurverguld bronzen beslag (niet origineel) staande op klauwpoten, lichte fineerschades, verder in goede staat. 235x15...
Antiek scheikundig messing meet-apparaat omstreeks 1900, in originele mahoniehouten kist 8x24x15cm. Cond:G
Vijf oude metalen wekkers omstreeks 1930 en later, 2x Wuba, 1x Junghans, 1x Gustav Becker, 1x Peter, opdraai veren zijn goed, in goede staat 9-18cm.
Antieke wandelstok, 19e eeuw met ivoren bewerkte grip, floraal met rocaille. 88cm.
Mooie antieke notenhouten Weense regulateur omstreeks 1880 met halve zuilen, weekloper met decentrale secondenwijzer (zonder slag) in goede staat 115cm Cond:G
Antieke vulpen met gouden stift , en barnstenen? pijpje met goud, omstreeks 1920, 8-12cm. Cond:G
Antieke Duitse notenhouten tafelklok van Junghans, omstreeks 1880 met koperen beslag, halfuurslag, in goede staat 44cm.
Twee Louis Quinze stijl stoelen met mooie biedermeier stoffering, groene beschildering, op wielen 78x76x62cm. Cond:G
Wortelnoten barock secretaire, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat, lichte fineerschade, met bronzen beslag 104x78x54cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse Engelse eikenhouten gesneden barometer, gemerkt Geldart Ripon, in goede staat 88cm.
Vooroorlogse hoge trommel, rood/wit, in goede staat 80x38øcm. Cond:G
Antiek Franse pendule omstreeks 1840 met mahoniekast, intarsia en 8 daags uurwerk met touwtjesslinger en halfuurslag 24cm. Cond:G (achterdeurtje mist)
Marmeren Louis Seize stijl pendule met vergulde bronzen ornamenten, omstreeks 1870 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger. 49x35x13cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise in beschilderde houten klokkast met wekkerfunctie, gave emaille wijzerplaat en vergulde feuille, 210cm Cond:G
Oude Japans ivoren Inro met karperdecor, 1e helft 20e eeuw 5,5x4,3x2.8cm.Cond;G
Antiek houtgestoken bordenrek en houtgestoken kapstok, met leeuwenkoppen en florale decors omstreeks 1880, 102x124cm. Cond:G
Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...
Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G
Zilveren fotolijst voor een dubbele foto, 835/000. Langwerpige fotlijst voorzien van ribbelebwerking met 2 ovale medailonnen voor de foto's. 11x15 cm. Voorzien van houten achterzijde. In goede staat.