Grote zwart marmeren met brons vuurvergulde empire pendule Urania omstreeks 1820. 8 daags uurwerk halfuurslag met touwtjesslinger, minimale chips marmer. 57cm. Cond:G
Twee antieke Italiaanse Renaissance Sgabello stoelen, handgestoken, met putti. 18e-19e eeuws. 136x53x40cm. Cond:G
Grote zilveren kist, 835/000, met gravures. Fraaie zilveren langwerpige doos met bollopende deksel voorzien van een gravure van het bedrijf van Suikeronderneming Kadhipaten. Aan de gladde zijkant voor...
Twee antieke werken, 1x dorpsgezicht bij haven, ongesigneerd. (toegeschreven aan Ids Wiersma), en identieke ets Ids Wiersma 1878-1965, olieverf op linnen 34x24cm. ets: 28x18cm. Cond:G
Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule in goede staat ( mooie vergulding) 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, achter in de klokkast staat gegraveerde tekst. 40cm. Cond:G
Hollandse 18e eeuwse 2-delige intarsia hoekkast met vitrine. florale intarsia, minimale fineerschade 188x74x50cm. Cond:R/G
D'apress A. de mandre, 2 emaille geschilderde portretten in prachtige vergulde messing lijsten, twee stukjes weg, mooie kwaliteit 15ø Cond:G
Zeer fraaie zilveren hengselmand met ajour bewerking en parelrand. Geplaatst op een gladde ovale voet, 925/000, ca. 773gr., 32x32cm.
Witgouden oorstekers/hangers, 750/000 met diamanten en Tahiti parel. Oorsteker in de vorm van een klein bloemetje bezet met 4 diamanten, totaal ca.0.11 crt. aan een stukje fijn ankercollier hangt een ...
Prachtige recent gerestaureerde mahoniehouten empire Chaise longe met parelrand, omstreeks 1830, met gave zilver/blauwe stoffering 99x185x62cm. Cond:G
Gerard Altmann 1877-1940, koe bij zonlicht onder bomen, olieverf op paneel. 29x22cm. Cond;G
Twee grote zeldzame 19e eeuwse notenhout gesneden narren, in schommel, met ophangbevestiging, mooie kwaliteit, 48-50cm. Cond:G
Bijzonder mooie gouden armband, 585/000, met jade en parel. Slavenband met in het midden een ovale rozet bezet met een grote ovaal cabouchon geslepen jade, 25x21 mm. Om de jade zit een rand bezet met...
Hendrik Manfried Haus 1803-1843 Duitse school(weinig op de markt, kort geleefd) wintergezicht met ijs en figuren. Olieverf op paneel 31x44cm. Cond:G
Frans Helfferich Den Haag 1871-1941, eenden in hoog gras, olieverf op linnen 40x60cm Cond:R/G klein scheurtje.
Franse houtgestoken kwikbarometer, 18e eeuw met originele vergulding en beschildering. 105cm. Cond:R/G
Antieke Duitse eikenhouten Neo Barok staande 3 gewichten klok. westminster, kwartierslag op gongstaven, mooie messing wijzerplaat, omstreeks 1920 in goede staat. 229cm.
Duits meissen porseleinen servies, midden 20e eeuw, bloem en gouddecor. 9 delig+ 6 gebaksborden, 6 kop en schotels, koffiekan melkkan en suikerpot. in zeer goede staat. 5,5-23cm.
Bijbel met zilveren sloten en ketting, Holland 835/000. Zwart lederen bijbel, Het nieuwe testament 1867, met dubbele zilveren sloten en draaghaken met 3 rijen zilveren jasseronketting. De sloten en dr...
Grote vergulde houtgestoken tafel met marmeren blad, Italiaans, 20e eeuw Barokstijl in goede staat, 86x150x75cm.
Zeer grote zeldzame 19e eeuwse Chinese Cloissone Koro, gezichten met drakendecor en Foohond, deels verguld, zeer gedetailleerd(beetje cloissone mist) 43x23øcm. Cond;G
Prachtig groot Frans klokkenstel omstreeks 1870. Columbus met op aardbol America, compositiemetaal met vergulde messing ornamenten, 2 kaarskandelaren, 8 daags uurwerk met halfuurslag. 49x63x19cm. en 4...
Prachtig Hollands wortelnoten Louis Quinze vitrine opzetkast, omstreeks 1800 met originele sloten en beslag. In goede staat. 219x146x45cm.
Antiek Rozenburg keramiek 6-pas tegeltableau, naar een schilderij van Albert Neuhuijs, 45x30cm. Cond.: G
Zeventiende eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance poortkast met leeuwenkoppen. Origineel slot, staande op bolpoten. 163x67x215cm. Cond:G
Brede gouden armband, 585/000, dubbel gevlochten model met gekretste bewerking in de schakel. Breedte 13 mm. met bakslot en veiligheden. ca 32 gr. Lengte 20 cm. In goede staat
Ongesigneerd 17e eeuw landschap met figuren, bijbelse voorstelling Agnus dei(sterk vervuild) olieverf op linnen. 100x75cm.Cond:G
Mooie gouden armband, 585/000, met briljanten. Platte gevlochten armband, breedte 8,5 mm, met een fraaie versiering met goud en 5 briljanten aan de sluiting. ca 24 gr. Lengte 18 cm. Tevens voorzien va...
Prachtige zilveren bierpul, 925/000. Bewerkte bierpul gedreven met bloemen, krullen en en medaillon. geplaatst op 3 poten gemaakt van liggende leeuwen. Voorzien van deksel met leeuw als scharnier. Met...
Bijzondere zilveren naainecessaire-combinatie, 835/000, opgebouwd uit een naaldenkoker, een priem, een talkdoosje met strooigaatje uit 2 delen met vergulde binnenzijde. Voorzien van een golvend decor ...
Duits pendant Gottfried Stähly Rychen(Hubert Sattler) 1817-1904, berglandschappen met figuren, prachtig koperbeslag, historisme lijsten, olieverf op paneel. 16x11cm. Cond:G
Mooie 18e eeuwse Engelse eikenhouten armleunstoel met oren, mooie patina, hout gepind en in goede staat 120x66x60 cm. Cond:G
Groot modern bronzen beeld, gesigneerd C. Motta(kostprijs 9000,- gulden), liggende man in gewaad. 2 kleurig gepatineerd, in goede staat. 25x45x30cm. Cond:G
Gouden armband, 585/000, model Frans gourmet, Breedte 11 mm. Voorzien van bakslot en veiligheid. Lengte 19 cm ca. 20,4 gr. In goede staat
Hans Nickel omstreeks 1980, Duitse school, boer met paardenspan, olieverf op linnen 60x70cm. Cond:G
Twee antieke rijkgestoken eikenhouten franse armleunstoelen omstreeks 1880, recentelijk professioneel gerestaureerd, en nieuw gestoffeerd. 193x70x67cm. Cond:G
Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast met honingraad facetgeslepen glas, 20e eeuw stijlmeubel in hoogwaardige kwaliteit. 208x156x40cm. Cond:G
Mooi ovaal zilveren dienblad, 925/000, Hollands.Ovaal dienblad voorzien van parelrand. MT.:Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten jl.: V:1980. ca 900 gr. Grootte 40x29 cm. Als nieuw
Fraaie gouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met deels bewerkte band, aan de bovenzijde voorzien van 3 roosgeslepen diamanten gezet in een rand met diverse kleine diamanten. Breedte kop:12x20 mm. ...
Ongesigneerd 19e eeuw, stilleven met fruit in buitenlucht, olieverf op linnen 54x66cm Cond:R
Ongesigneerd omstreeks 1930, mogelijk Ids Wiersma, poldergezicht met molen en punter bij Dokkum, olieverf op linnen 22x15cm Cond;G
M. Salles 1886, 18e eeuws interieur met vele figuren, olieverf op linnen 100x65cm. Cond: G
Peter van den Braken 1896-1979 verso etiketten tentoonstelling, voorstelling zeilboten race "Regatta" olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
Lot diverse werken Ids Wiersma 1878-1965 Dokkum, 2x ets 6x zwarte inkt(1 werk lichte vochtschade) 10-20cm. Cond:G
Antieke Franse Charles Dix porseleinen pendule omstreeks 1940, 2 delig met 8 daags uurwerk touwtjesslinger halfuuslag(jacob Petit stijl) 47cm. Cond:G
Monumentale Duitse Neo Renaissance dressoir, gedateerd 1915, met lades, deuren, opklapbaar deksel met vakverdeling. Groot zwaar imposant, rijkelijk gestoken panelen en zijkanten, met tekst. Uniek meub...
Duitse kersenhoutfineer op vurenhouten biedermeier secretaire, omstreeks 1820 met lade boven koplijst (mooi binnenwerk) lades en intarsia mahoniehout, in zeer goede originele staat, sleutelplaat mist....
Zeldzaam stel grote 18e/19e eeuwse gesigneerd Yixing pijpvazen met fijn gedecoreerd goudkleurig drakendecor, prachtige kwaliteit, in goede staat 31x13øcm