Grote 19e eeuwse vergulde houtgesneden wandconsole met putti omstreeks 1880, in goede staat 44x38x25cm.
Twee zeer grote zeldzame bronzen vuurvergulde empire kaarskandelaren, omstreeks 1830, 6 lichts compleet met bobeches en kaarsdovers, in zeer goede staat. 82cm.
Prachtige koperen met verzilverde Historisme geldkist met gecompliceerd sluitwerk, medaillons met gezichten, origineel slot met sleutel, omstreeks 1880 in goede staat.
Antieke vergulde messing hanglamp met putti omstreeks 1900. 88cm. Cond:G
Twee grote gips gegoten Pierrots als lamp, midden 20e eeuw met vergulding en beschildering 95cm. Cond:G
Grote antieke ijzeren uil met lantaarn omstreeks 1900, handwerk. 47cm. Cond:G
Zeldzame kapitale tropisch houtgestoken Indische olifant met ivoren slagtanden (uit Thailand, incl. Citus certificaat en invoerdocument), 2e helft 20e eeuw 165x165x56cm. Cond.: G
Mooie grote antieke Duitse wortelnoten speeldoos omstreeks 1880 met 6 platen(kam heel) ongemerkt, in zeer goede werkende staat 24x36x42cm. Cond:G
Grote zware antieke blikken reiskist omstreeks 1800, met originele beschildering en opschrift Japan, in goede staat 62x79x40cm.
Zeldzame grote antieke Chinese 3 delige Cloisonne boedha houder, floraal decor en symbolen, omstreeks 1900 of ouder, in goede staat 42cm.
Antieke Chinese cloisonne dekseldoos, omstreeks 1900 of ouder, met floraal decor, in goede staat. 7,5x8,8øcm.
Twee grote oude notenhouten beelden, jongen en meisje met manden(voor visitekaartjes) 20e eeuw 114-116cm. Cond:G
Negentiende eeuwse wortelnoten kist met intarsia en parelmoer met reisneccesaire met geheime lade, flacon en dekseldoos, schaar, kurkentrekker etc. 17x30x23cm. Cond:G
Zeldzame Duitse gietijzeren Historisme etage tafel, gestempeld en gemerkt. Met drie prachtige bewerkte bladen, omstreeks 1880 in goede staat Cond:G
Prachtige 19e eeuwse Engelse mahoniehouten likeurkist met intarsia en 2 karaffen, origineel slot en sleutel, 2 karaffen missen. 23x18,5x18cm Cond:G
Twee antieke vergulde messing 19e eeuwse kaarslandelaren met chinese figuren en florale decors, 4 lichts in goede staat, 50cm. Cond:G
Negentiende eeuwse vuurvergulde empirestijl 3 lichts kaarskandelaar, met carrera marmer. midden 19e eeuw, putti draagt ampfora. in goede staat 47cm.
Grote 19e eeuwse Duitse Louis Philippe draaiorgel met papieren speelplaten, speelt alleen bij draaien. 30x46x46cm. Cond;G
Twee antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:R/G
Zeldzaam antiek milliampere regel en meet apparaat met lades en accesoires. koolstofstaven en lamellen, in diverse standen regelbaar met diverse opties, in zeer goede staat. In mahonie kast, aflsuitba...
Zeldzame grote antieke tafellamp omstreeks 1880, voorstelling twee dames met bloemen op gemarmerde sokkel, geslepen glazen kap met pegels, 105x35øcm. Cond:G
Twee antieke plaquettes omstreeks 1880 met wildvoorstelling, compositiemetaal op eiken, 1 maal vis en 1 maal fazant, 50x20x7cm. Cond:G
Negentiende eeuws Frans likeurkeldertje, inlegwerk, floraal, minimale schade. 23x31x21cm. Cond:R/G
Zeer oude Perzische op Chinese kraker van ijzer en messing, vermoedelijk tussen 1500-1700, in de vorm van een paardenhoofd, op het paardenhoofd een swistaka motief (collecters item) in goede originele...
Mooie 19e eeuwse schildpad dekseldoos met been, in goede staat 5x15x10cm. (reparatie scharnier) Cond:G
Mooie gave 19e eeuwse schildpad dekseldoos met been. 4,5x14x8,5cm. Cond:G
Grote oude opgezette bok(hartebees) 20e eeuw op houten plaquette. 115cm. Cond;G
Grote oude opgezette Spiesbok Buste, 20e eeuw in goede staat 106cm.
Grote Barok Engel met houder en originele polychromie, 18e-19e eeuws, zuid Duitsland of Italie. 40cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse Japanse of Chinese bronzen vaas met floraal, vleermuis en vogeldecor. 32x19x11cm. Cond:G
Antieke houtgestoken Schwarzwald kist, omstreeks 1900 met boomstamdecor, in redelijke staat. 37x57x34cm.
Hollandse mahoniehouten bakbarometer naar oud voorbeeld, deels gemaakt van antieke delen. Solaro de Butti Amsterdam 118cm. Cond:R
Zeldzame antieke kraantjeskan met drie kranen, messing, barok, omsreeks 1800, twee kraantjes los. 41cm. Cond:R/G
Antieke Barok arreslee vroeg 19e eeuws, met putti, recentelijk vakkundig gerestaureerd in goede staat 130x160x105cm.
Oude Chinese bronzen geurverdrijver 1e helft 20e eeuw, gesigneerd met salamander grepen, in goede staat. 16,5x18,5x11,5øcm Cond:G
Grote antieke Engelse weegschaal omstreeks 1900, saters weighing machine, verrijdbaar op wielen. 160x65x45cm. Cond;G
Groot oud emaille reclamebord, wast beter (waarschijnlijk aanvulling op persil) lichte beschadigingen. 104x38cm. Cond:R
Groot oud emaille reclamebord van Persil 104x38cm. (beschadigingen) Cond:R
Jugendstil stijl messing wandrek met keramieken plaquette 21e eeuw, 37x55x16cm.
Antieke Jugendstil bureau ventilator, omstreeks 1900 met opdraaimechaniek, in de vorm van een molen. Messing en albast. 32cm. Cond:G
Amsterdamse school-stijl Art Deco glazen hanglamp in zeer goede originele staat 37x46x57cm. Een klein hoekje van een glasschijf mist.
Antiek tafelstuk met hert en groenglazen geplooide schaal omstreeks 1900, messing overgeschilderd, goudkleurig 33x30ø Cond:R/G
Antiek Duits Jugendstil Kaiserzinn tablet en Jugendstil tinnen schaal omstreeks 1900. 28-42cm. Cond:G
Jugendstil stijl wandstuk met porseleinen plaquettes en bronzen montuur, vrouw met vleugels 21e eeuw 40x47x4cm. Cond:G
Antieke gietijzeren krantenhouder, depose 5365, omstreeks 1880 met uil en 2 lezende kinderen afgebeeld. 35x32x10cm. Cond;G
Antieke Jugendstil dekseldoos met rozendecor omstreeks 1900(compositiemetaal) in goede staat. 12x15x12cm.
Jugendstil stijl keramieken beschilderde schaal met floraal en vlinderdecor, bronzen monturen. dame met zweepslag decor. 21e eeuw 15x39x23cm. Cond:G