Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

30. Oktoberveiling 2016

Veiling op vrijdag 14 oktober 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Landkaart en 2 etsen
Startprijs 30 EUR

Drie oude werken op papier, ets Berliner Dom H. Sommer, stadkaart München F.A Brockhaus, Litko French Quarter Nights New Oleans 1987 Ron Powey. werken op papier 9x12cm-29x24cm-22x29cm. Cond:G

Portret vissersman
Resultaat: 70 EUR

Portret vissersman, onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel 24,5x20cm. Cond:G

2 Werken van Voskuil
Startprijs 100 EUR

Twee x Johannes Voskuil 1897-1972, houten vissersschuren in de duinen, en liggende os, gouache en zwarte inkt op papier. 60x48 en 49x29cm. Cond:G

L. Steininger
Startprijs 80 EUR

L.Steiniger 1890-1979 Duitse school, Duits dorp op berg, olieverf op linnen 60x80cm. Cond;G

Bachofer
Startprijs 60 EUR

Bachofer? Duitse school, moderne compositie, gemengde techniek op papier 50-70 Cond:G

2 Engelse prenten, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Engelse prenten in originele lijst met zwarte passepartout, 1- a visit to the boardingschool 2- a visit to the child at nurse, kleien vochtvlekjes, steendruk op papier 48x40cm. Cond:R/G

Schilderij, Ch. de Petit
Resultaat: 70 EUR

Charles Petit omstreeks 1900, boerderij met boerenvrouw en kippen, olieverf op paneel, 22x15 cm Cond:G

Onduidelijk, Duitse School
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Duitse school ....Otto..... Oostenrijks berglandschap, olieverf op linnen 66x80cm. Cond:G

K. Eberhardt
Startprijs 40 EUR

K. Eberhardt, Duitse school, landschap met berkeboom, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:G

C. Cornelisz, pruimen
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw stilleven met Chinese kom en pruimen, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G

Kopergravure, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Grote 18e eeuwse gravure le marcle aux herbes D'Amsterdam, dedie a monsieur blondel de gagny a Paris chez le bas graveuret, pensionairre du Roy, rue de la Hape(vouw rechter bovenhoek), gravure op papi...

C. Cornelisz, perziken
Resultaat: 95 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw, stilleven met perzikken, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G

Webert
Startprijs 35 EUR

Webert 1878-1953 Duitse school, Duits landschap met boerderij, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

T.L. Grote
Resultaat: 100 EUR

T.L Grote, omstreeks 1900, waterpartij met eenden, olieverf op linnen 70x100cm. Cond:G

Vincent, oleografie
Startprijs 35 EUR

Gesigneerd Vincent(van Gogh), Frans strand met vissersboten, oleografie op paneel 85x67cm. Cond;R/G

2 Werken, winter en ree
Startprijs 40 EUR

Twee x gesigneerd ,Winter, Duitse school. 1x besneeuwd bosgezicht met reeen(onduidelijk gesigneerd) en 1x beek in besneeuwd berggezicht, gesigneerd Buch. 30x40 en 31x23cm. Aquarel en olieverf op pane...

3 Werken, aquarellen
Startprijs 80 EUR

Drie werken op papier. 1x Piet Zonneveld landschap met berkenboom, 1x Peter Cox duingezicht, 1x monogram HB huis met bloesemboom, aquarel, gouache, pastel op papier Cond;R/G 50x40, 63x40 en 33x24cm.

Kopie (naakt), onduidelijk
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, liggend naakt, kopie naar?, olieverf op linnen 100x80cm. Cond:G

Teking
Startprijs 100 EUR

Teking, abstracte figuratieve voorstelling, acryl op linnen.96x121cm. Cond:G

C. Cornelisz, citroen met kersen
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw, stilleven met citroen, tin en kersen, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G

Schilderij A.M vd MM 1879
Resultaat: 75 EUR

A.M vd M.M 1879 Hollands landschap met knotwilgen en vee, olieverf op paneel 23x32cm Cond;G

Seidel 1923
Resultaat: 90 EUR

Seidel 1923, Duitse school, stilleven met wild, fruit etc. olieverf op linnen, 93x86cm. Cond:G

Papyrus schilderij
Startprijs 30 EUR

Egyptisch papyrusschilderij, 20e eeuw, Nijlgebied. 44x58cm. Cond:G

Th. Her 1893
Resultaat: 90 EUR

Th. Her 1893 (1838-1892) Duitse school, bospad bij Nymphenburg, Gouache op papier. Cond:G 35x53cm.

Stilleven, H. Bos
Resultaat: 80 EUR

Henk Bos 1901-1979 stilleven met porseleinen kan sinaasappelen en fles, olieverf op linnen 40x45cm. Cond:G

Schilderij W.H.F Exmann
Startprijs 75 EUR

Wilhelm F. Exmann, Duitse school, wintergezicht, olieverf op paneel 21x13cm. Cond:G

Religieuze reproductie
Startprijs 30 EUR

Religieuze reproductie, omstreeks 1900, Maria met engelen. 47x63cm. Cond:R

Restsignatuur, improssionist
Startprijs 50 EUR

Restsignatuur impressionistisch riviergezicht, omstreeks 1900, olieverf op linnen 55x43cm. Cond:G

Aquarel dame
Resultaat: 30 EUR

Monogram PL, omstreeks 1900, dame met wandelstok in de tuin, aqualrel op papier 22,5x18cm. Cond:G

Portret, 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, herenportret met boek, olieverf op linnen 41x34cm Cond:G

Hoffmann
Startprijs 60 EUR

Hoffmann, Stuttgart 1890, damesportret met heilig kruis, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:G

Jaek Zorn
Startprijs 80 EUR

Jaek Zorn, Duitse school, landschap met bergen op de achtergrond, olieverf op paneel 60x80cm. Cond:G

Ongesigneerd Duitse School, 19e eeuw
Resultaat: 67 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw Duitse school, verso Nachlass, Kunstmaler Gustav Kinkelin gemeinde schopfloch, olieverf op paneel 25x20cm. Cond:G

Schilderij, D. Hartveld
Startprijs 40 EUR

D. Hartveld, platbodem op meer, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

W. Lingenfelder?, stilleven
Startprijs 50 EUR

W. Lingenfelder? omstreeks 1930, Duitse school, stilleven met fruit, tin en bijbel. 47x37cm. olieverf op linnen Cond:G

Ongesigneerd damesportret
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1950, damesportret, gaatje in doek, Cond:R

Hans Klatt
Startprijs 100 EUR

Hans Klatt, Munden 1922, Duitse school, riviergezicht met sneeuwresten, olieverf op linnen. 76x84cm. Cond:G

Pendant, F. Gumsheimer
Resultaat: 75 EUR

Pendant Friedrich Gumsheimer, Duitse school omstreeks 1900, 1 See bei Elmau Tirol, 2 Hechtsee bei Kufstein, olieverf op paneel 25x15cm.Cond:G

Onduidelijk, winter
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, Hollands wintergezicht met ijspret, olieverf op paneel. Cond:R/G 28x24cm.

Harry Winkler
Resultaat: 90 EUR

Harry Winkler 1923 Duitse school, oosters stadsgezicht, olieverf op linnen 50x100cm. Cond:G

Gustav-Weiss Loreth
Startprijs 80 EUR

Gustav Weiss-Loreth, 1913 Duitse school, waterval in de Alpen, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Ongesigneerd ca. 1800
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1800, portret van een priester(op koper) olieverf op paneel 21x18,5 Cond:G

2 Oleografieen in lijst
Resultaat: 100 EUR

Oude oleografieen in gouden lijst omstreeks 1980 met Engelse voorstellingen John Constable. In goede staat 100x70cm.

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1960, Duitse school, landschap bij avond, olieverf op linnen 51x103cm. Cond:G

M. Debrus Degreffe
Resultaat: 50 EUR

M. Drebus Degreffe Duitse school, glazen vaas met bloem, olieverf op linnen 70x80cm. Cond:G

Aafke Kelly
Resultaat: 275 EUR

Aafke Kelly 2000 Ruinen 1948 Enschede, titel Winter in the air, verkoopprijs Fl 3700,- olieverf op papier 120x120cm. Cond:G

Zeefdruk Guillaume
Resultaat: 80 EUR

Lo-A-Njoe Guillaume 41/150, abstracte compositie 72x56cm. Zeefdruk op papier Cond:G

Ongesigneerd aquarel
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, zonnige dorpsstraat (mogelijk Elburg) Jan van Vuuren aquarel op papier 34x25cm. Cond;G

Schilderij, Egnor?
Resultaat: 50 EUR

Egnor? omstreeks 1930, schelpenvisser op strand, olieverrf op linnen, 30x40cm.Cond:G

Chinese aquarellen
Resultaat: 35 EUR

Lot antieke Chinese Gouaches op rijstpapier omstreeks 1900, 5 stuks met 3 figuren, 2 met vogels(sommige met lichte randschade 11-15cm. Cond:R./G

Onduid. gesigigneerd, gitarist
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk, Jose Kwaak? omstreeks 1980, gitaarspelende dame, olieverf op linnen 70x80cm.Cond:G

Schilderij Deneuf, strandgezicht
Startprijs 75 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, strandgezicht met dames, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G

H. Vissers
Startprijs 50 EUR

H. Visser, berglandschap olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

J.Heel
Startprijs 80 EUR

J. Heel omstreeks 1940, mogelijk vroeg werk van Jan van Heel, 1898-1990 vaas met bloemen, olieverf op linnen 70x50cm Cond:G

Klein 18e eeuws schilderijtje
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw wandelaars met heilige in landschap, olieverf op paneel 10,5x12,3 Cond;R/G

Francois Viccon
Startprijs 40 EUR

Francois Viccon? schimmige figuur, zeefdruk op papier. 64x47cm. Cond:G

Ets, Starenberg
Startprijs 40 EUR

Antieke duitse ets, Das Kurfürstliche Schloss Starenberg, ets op papier 72x29cm. Cond;G

Stadsgezicht A. Terhell
Startprijs 120 EUR

Adrian Terhell 1863-1949, stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G

Schilderij Adrie van Dijk
Resultaat: 150 EUR

Adri van Dijk stilleven met messing vijzels, glas etc. olieverf op paneel. 40x30cm. Cond:G

Houtsnede
Resultaat: 40 EUR

Twee houtsnedes J. Franken, 1x naar huis Josephus 1896/1977, 1x thuiskomst, houtsnedes op papier 17x25 en 21x13cm. Cond:G

Schilderij, Rely Joritsma
Startprijs 80 EUR

Rely Jorritsma, schrijver en dichter(Aurelius Hotze Theodorus Jorritsma, Jellum 11-2-1905/Ressen 1-10-1952) meisje plukt bloem, olieverf op linnen, 50x40cm. Cond:G

Pendant
Resultaat: 40 EUR

Pendant martens 20e eeuw, landschap met boerderij en opvlioegende eenden, 17x13cm. olieverf op paneel. Cond;G

Schilderij molen met ophaalbrug
Startprijs 75 EUR

J. van Delden? Hollands poldergezicht met molen, olieverf op linnen, 80x40cm. Cond:G

Schilderij, vrouw op landweg
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900 vrouw op landweg, olieverf op paneel. 21x24cm. Cond:G

3x Onduidelijk, litho
Startprijs 50 EUR

Drie x onduidelijk gesigneerd, Duitse school, voorstellingen met dieren, lithografie op papier, 31x29cm. Cond:G

Schilderij, A. van Lawick van Pabst
Resultaat: 80 EUR

A. van Lawick van pabst Fecit, romantische voorstelling met figuren, kader meegeschilderd mooie kwaliteit, sepia op papier 60x47cm. Cond:G

Schilderij van Diggelen
Resultaat: 80 EUR

C.A. van Diggelen omstreeks 1920, landschap met sprokkelhout, zoekende boer, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:R/G

meisjesportret L. Codecasa
Startprijs 50 EUR

L. Codecasa omstreeks 1900 Louise Codecasa 1856-1933, damesportret, olieverf op paneel 26x34cm.

2x Meisjesportret
Startprijs 50 EUR

Twee meisjesportretten, 1x Magdalena, 1x H.H Sulzemoos 1873-1951. Olieverf en gemengde techniek op paneel 39x30 en 18x24cm. Cond:G

Edouard Houbolt, Loosduinen
Startprijs 150 EUR

Edouard Houbolt 1885-1954, landschap met sloot, olieverf op paneel 17x30cm. Cond:G

2 Gravures, Maris Defregger
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke gravures omstreeks 1900, Jacob Maris en fr Defregger, windmolen en interieur met figuur, gravures op papier. 60x45 en 42x34cm. Cond:R/G

Maria Ruiter de Wit
Resultaat: 90 EUR

Maria de Ruiter- de Wit Breda 1947, schilderes schildert naaktmodel, gemengde techniek op linnen 70x100cm. Cond:G

Schilderij berglandschap met koeien
Startprijs 100 EUR

Annelies ter Kuile, koeien op berghelling, olieverf op paneel, 100x70cm. Cond:G

Schilderij 't schilt in Rijssen
Resultaat: 60 EUR

G.Kwintenberg, kerkgangers bij kerk, olieverf op linnen. 18x24cm. Cond;G

Portret op paneel
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, herenportret, olieverf op paneel, 28x35cm. Cond:G

Schilderij, P. van den Braken
Resultaat: 90 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, landschap met boerderij, olieverf op paneel 26x13cm Cond:G

Lansdschap C.Y Mension
Startprijs 100 EUR

C.J. Mension 1882-1950 landschap met kerk, olieverf op linnen 20x28cm. Cond:G

4 Litho's Duitsland
Startprijs 40 EUR

Vier onduidelijk gesigneerde lithografieen met dieren, Duitse school, 30x30cm. Litho op papier. Cond;G

P. van den Braken, stilleven
Resultaat: 110 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, bloemen, olieverf op paneel 21x15cm Cond:G

Ton Ancone
Resultaat: 50 EUR

Ton Ancone '83 Oldenzaal, Twents landschap, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Schilderij , winterlanschap
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk 20e eeuw, Hollands wintergezicht met ijspret, olieverf op paneel 17x13cm. Cond:G

P. van den Braken, landschap
Resultaat: 90 EUR

Peter van den Braken 1896-1979 boerderij in de winter, olieverf op paneel 16x16cm. Cond:G

P. van den Braken, boerderijtje
Startprijs 90 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, landschap met avondlucht, olieverf op paneel 21x15cm. Cond:G

Schilderij, schapen op hei
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Blaricum '56, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 80x60cm.Cond:G

Schilderij, F.J. Ketelaar
Resultaat: 40 EUR

F.J Ketelaar '42, korf met bloemen, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:R/G

B. Brugman, Christus met man
Resultaat: 100 EUR

Berry Brugman 1915-1996 Almelo, ongesigneerd, Christus met figuur en handoplegging 44x58cm. Pastel op papier. Cond:G

Schilderij met roos, Annelies ter Kuile
Resultaat: 60 EUR

Annelies ter Kuile, roos, acryl op linnen 70x70cm. Cond:G

Schilderij, J. Kruysen
Resultaat: 90 EUR

Jan Kruysen 1874-1938, landschap met boerderij, olieverf op paneel 34x27cm Cond;G

Schilderij, M. Labarde, boten in haven
Resultaat: 60 EUR

M. Labarde, Franse plezierboten in haven. olieverf op linnen 72x61cm Cond:G

Aquarel, Kikkert
Resultaat: 90 EUR

Ad Kikkert 1914, staatsbeeld op plein, aquarel op papier 42x53cm. Cond:G

Schilderij, J. Kruysen
Resultaat: 90 EUR

Jan Kruysen 1874-1938, landschap met berkenboom, olieverf op paneel 34x24cm. Cond:G

Schilderij, A. van Gils
Resultaat: 130 EUR

Arnout van Gilst 1898-1982, winters stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 36x50cm. Cond:G

2 Werken
Startprijs 50 EUR

Twee duitse werken, 1x Eberhardt Schlotter, figuren aan tafel, aquarel op papier, 1x onduidelijk lithografie, antiek huis, litho op papier. 73x57 en 42x55cm.

2 Duitse werken
Resultaat: 50 EUR

Twee duitse werken, 1x H. Jahn'88 berggezicht met telefoonkabels, aquarel op papier. 1x onduidelijk gesigneerd, abstracte compositie 60er jaren, lithografie op papier. 50x40 en 43x32cm. Cond:G

C. de Melotty
Startprijs 100 EUR

C. de Melotty 1898, Italiaanse school, monnik met kindje Jezus, olieverf op koper(kras) 58x33 Cond:R/G

Ikoon
Startprijs 100 EUR

Ikoon, variant op de icoon Moeder Gods troosteres van de bedroefden, Russische volkskunst 23x28,5cm