Drie oude werken op papier, ets Berliner Dom H. Sommer, stadkaart München F.A Brockhaus, Litko French Quarter Nights New Oleans 1987 Ron Powey. werken op papier 9x12cm-29x24cm-22x29cm. Cond:G
Portret vissersman, onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel 24,5x20cm. Cond:G
Twee x Johannes Voskuil 1897-1972, houten vissersschuren in de duinen, en liggende os, gouache en zwarte inkt op papier. 60x48 en 49x29cm. Cond:G
L.Steiniger 1890-1979 Duitse school, Duits dorp op berg, olieverf op linnen 60x80cm. Cond;G
Bachofer? Duitse school, moderne compositie, gemengde techniek op papier 50-70 Cond:G
Twee antieke Engelse prenten in originele lijst met zwarte passepartout, 1- a visit to the boardingschool 2- a visit to the child at nurse, kleien vochtvlekjes, steendruk op papier 48x40cm. Cond:R/G
Charles Petit omstreeks 1900, boerderij met boerenvrouw en kippen, olieverf op paneel, 22x15 cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, Duitse school ....Otto..... Oostenrijks berglandschap, olieverf op linnen 66x80cm. Cond:G
K. Eberhardt, Duitse school, landschap met berkeboom, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:G
C. Cornelisz, 21e eeuw stilleven met Chinese kom en pruimen, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G
Grote 18e eeuwse gravure le marcle aux herbes D'Amsterdam, dedie a monsieur blondel de gagny a Paris chez le bas graveuret, pensionairre du Roy, rue de la Hape(vouw rechter bovenhoek), gravure op papi...
C. Cornelisz, 21e eeuw, stilleven met perzikken, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G
Webert 1878-1953 Duitse school, Duits landschap met boerderij, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
T.L Grote, omstreeks 1900, waterpartij met eenden, olieverf op linnen 70x100cm. Cond:G
Gesigneerd Vincent(van Gogh), Frans strand met vissersboten, oleografie op paneel 85x67cm. Cond;R/G
Twee x gesigneerd ,Winter, Duitse school. 1x besneeuwd bosgezicht met reeen(onduidelijk gesigneerd) en 1x beek in besneeuwd berggezicht, gesigneerd Buch. 30x40 en 31x23cm. Aquarel en olieverf op pane...
Drie werken op papier. 1x Piet Zonneveld landschap met berkenboom, 1x Peter Cox duingezicht, 1x monogram HB huis met bloesemboom, aquarel, gouache, pastel op papier Cond;R/G 50x40, 63x40 en 33x24cm.
Onduidelijk gesigneerd, liggend naakt, kopie naar?, olieverf op linnen 100x80cm. Cond:G
Teking, abstracte figuratieve voorstelling, acryl op linnen.96x121cm. Cond:G
C. Cornelisz, 21e eeuw, stilleven met citroen, tin en kersen, olieverf op paneel, 13x18cm. Cond:G
A.M vd M.M 1879 Hollands landschap met knotwilgen en vee, olieverf op paneel 23x32cm Cond;G
Seidel 1923, Duitse school, stilleven met wild, fruit etc. olieverf op linnen, 93x86cm. Cond:G
Egyptisch papyrusschilderij, 20e eeuw, Nijlgebied. 44x58cm. Cond:G
Th. Her 1893 (1838-1892) Duitse school, bospad bij Nymphenburg, Gouache op papier. Cond:G 35x53cm.
Henk Bos 1901-1979 stilleven met porseleinen kan sinaasappelen en fles, olieverf op linnen 40x45cm. Cond:G
Wilhelm F. Exmann, Duitse school, wintergezicht, olieverf op paneel 21x13cm. Cond:G
Religieuze reproductie, omstreeks 1900, Maria met engelen. 47x63cm. Cond:R
Restsignatuur impressionistisch riviergezicht, omstreeks 1900, olieverf op linnen 55x43cm. Cond:G
Monogram PL, omstreeks 1900, dame met wandelstok in de tuin, aqualrel op papier 22,5x18cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, herenportret met boek, olieverf op linnen 41x34cm Cond:G
Hoffmann, Stuttgart 1890, damesportret met heilig kruis, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:G
Jaek Zorn, Duitse school, landschap met bergen op de achtergrond, olieverf op paneel 60x80cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw Duitse school, verso Nachlass, Kunstmaler Gustav Kinkelin gemeinde schopfloch, olieverf op paneel 25x20cm. Cond:G
D. Hartveld, platbodem op meer, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
W. Lingenfelder? omstreeks 1930, Duitse school, stilleven met fruit, tin en bijbel. 47x37cm. olieverf op linnen Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1950, damesportret, gaatje in doek, Cond:R
Hans Klatt, Munden 1922, Duitse school, riviergezicht met sneeuwresten, olieverf op linnen. 76x84cm. Cond:G
Pendant Friedrich Gumsheimer, Duitse school omstreeks 1900, 1 See bei Elmau Tirol, 2 Hechtsee bei Kufstein, olieverf op paneel 25x15cm.Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900, Hollands wintergezicht met ijspret, olieverf op paneel. Cond:R/G 28x24cm.
Harry Winkler 1923 Duitse school, oosters stadsgezicht, olieverf op linnen 50x100cm. Cond:G
Gustav Weiss-Loreth, 1913 Duitse school, waterval in de Alpen, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1800, portret van een priester(op koper) olieverf op paneel 21x18,5 Cond:G
Oude oleografieen in gouden lijst omstreeks 1980 met Engelse voorstellingen John Constable. In goede staat 100x70cm.
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1960, Duitse school, landschap bij avond, olieverf op linnen 51x103cm. Cond:G
M. Drebus Degreffe Duitse school, glazen vaas met bloem, olieverf op linnen 70x80cm. Cond:G
Aafke Kelly 2000 Ruinen 1948 Enschede, titel Winter in the air, verkoopprijs Fl 3700,- olieverf op papier 120x120cm. Cond:G
Lo-A-Njoe Guillaume 41/150, abstracte compositie 72x56cm. Zeefdruk op papier Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930, zonnige dorpsstraat (mogelijk Elburg) Jan van Vuuren aquarel op papier 34x25cm. Cond;G
Egnor? omstreeks 1930, schelpenvisser op strand, olieverrf op linnen, 30x40cm.Cond:G
Lot antieke Chinese Gouaches op rijstpapier omstreeks 1900, 5 stuks met 3 figuren, 2 met vogels(sommige met lichte randschade 11-15cm. Cond:R./G
Onduidelijk, Jose Kwaak? omstreeks 1980, gitaarspelende dame, olieverf op linnen 70x80cm.Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw, strandgezicht met dames, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G
J. Heel omstreeks 1940, mogelijk vroeg werk van Jan van Heel, 1898-1990 vaas met bloemen, olieverf op linnen 70x50cm Cond:G
Ongesigneerd 18e eeuw wandelaars met heilige in landschap, olieverf op paneel 10,5x12,3 Cond;R/G
Francois Viccon? schimmige figuur, zeefdruk op papier. 64x47cm. Cond:G
Antieke duitse ets, Das Kurfürstliche Schloss Starenberg, ets op papier 72x29cm. Cond;G
Adrian Terhell 1863-1949, stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G
Adri van Dijk stilleven met messing vijzels, glas etc. olieverf op paneel. 40x30cm. Cond:G
Twee houtsnedes J. Franken, 1x naar huis Josephus 1896/1977, 1x thuiskomst, houtsnedes op papier 17x25 en 21x13cm. Cond:G
Rely Jorritsma, schrijver en dichter(Aurelius Hotze Theodorus Jorritsma, Jellum 11-2-1905/Ressen 1-10-1952) meisje plukt bloem, olieverf op linnen, 50x40cm. Cond:G
Pendant martens 20e eeuw, landschap met boerderij en opvlioegende eenden, 17x13cm. olieverf op paneel. Cond;G
J. van Delden? Hollands poldergezicht met molen, olieverf op linnen, 80x40cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900 vrouw op landweg, olieverf op paneel. 21x24cm. Cond:G
Drie x onduidelijk gesigneerd, Duitse school, voorstellingen met dieren, lithografie op papier, 31x29cm. Cond:G
A. van Lawick van pabst Fecit, romantische voorstelling met figuren, kader meegeschilderd mooie kwaliteit, sepia op papier 60x47cm. Cond:G
C.A. van Diggelen omstreeks 1920, landschap met sprokkelhout, zoekende boer, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:R/G
L. Codecasa omstreeks 1900 Louise Codecasa 1856-1933, damesportret, olieverf op paneel 26x34cm.
Twee meisjesportretten, 1x Magdalena, 1x H.H Sulzemoos 1873-1951. Olieverf en gemengde techniek op paneel 39x30 en 18x24cm. Cond:G
Edouard Houbolt 1885-1954, landschap met sloot, olieverf op paneel 17x30cm. Cond:G
Twee antieke gravures omstreeks 1900, Jacob Maris en fr Defregger, windmolen en interieur met figuur, gravures op papier. 60x45 en 42x34cm. Cond:R/G
Maria de Ruiter- de Wit Breda 1947, schilderes schildert naaktmodel, gemengde techniek op linnen 70x100cm. Cond:G
Annelies ter Kuile, koeien op berghelling, olieverf op paneel, 100x70cm. Cond:G
G.Kwintenberg, kerkgangers bij kerk, olieverf op linnen. 18x24cm. Cond;G
Ongesigneerd omstreeks 1900, herenportret, olieverf op paneel, 28x35cm. Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, landschap met boerderij, olieverf op paneel 26x13cm Cond:G
C.J. Mension 1882-1950 landschap met kerk, olieverf op linnen 20x28cm. Cond:G
Vier onduidelijk gesigneerde lithografieen met dieren, Duitse school, 30x30cm. Litho op papier. Cond;G
Peter van den Braken 1896-1979, bloemen, olieverf op paneel 21x15cm Cond:G
Ton Ancone '83 Oldenzaal, Twents landschap, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Onduidelijk 20e eeuw, Hollands wintergezicht met ijspret, olieverf op paneel 17x13cm. Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979 boerderij in de winter, olieverf op paneel 16x16cm. Cond:G
Peter van den Braken 1896-1979, landschap met avondlucht, olieverf op paneel 21x15cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, Blaricum '56, landschap met schapen en schaapsherder, olieverf op linnen 80x60cm.Cond:G
F.J Ketelaar '42, korf met bloemen, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:R/G
Berry Brugman 1915-1996 Almelo, ongesigneerd, Christus met figuur en handoplegging 44x58cm. Pastel op papier. Cond:G
Annelies ter Kuile, roos, acryl op linnen 70x70cm. Cond:G
Jan Kruysen 1874-1938, landschap met boerderij, olieverf op paneel 34x27cm Cond;G
M. Labarde, Franse plezierboten in haven. olieverf op linnen 72x61cm Cond:G
Ad Kikkert 1914, staatsbeeld op plein, aquarel op papier 42x53cm. Cond:G
Jan Kruysen 1874-1938, landschap met berkenboom, olieverf op paneel 34x24cm. Cond:G
Arnout van Gilst 1898-1982, winters stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 36x50cm. Cond:G
Twee duitse werken, 1x Eberhardt Schlotter, figuren aan tafel, aquarel op papier, 1x onduidelijk lithografie, antiek huis, litho op papier. 73x57 en 42x55cm.
Twee duitse werken, 1x H. Jahn'88 berggezicht met telefoonkabels, aquarel op papier. 1x onduidelijk gesigneerd, abstracte compositie 60er jaren, lithografie op papier. 50x40 en 43x32cm. Cond:G
C. de Melotty 1898, Italiaanse school, monnik met kindje Jezus, olieverf op koper(kras) 58x33 Cond:R/G