Cornelis Lieste (1817- 1861), heuvelachtig landschap met avondstemming en wandelaars (inclusief boek waarin schilderij is afgebeeld, B.C. Koekkoek tentoonstelling Kleve), olieverf op paneel 35x27cm. C...
Klaas Bernink 1913-1996, zeldzaam vroeg werk van Klaas Bernink uit de 60er jaren, stadsgezicht met telefoonkabels(tentoonstelling Galerie Tardy) olieverf op linnen 59x80cm. Cond:G
Else Berg '33 1877-1942, Bergense school schilder, landschap Italie 39x50cm. olieverf op paneel.
Peter Josef Stahn 1904-1997 Duitse school, paardengespan met boeren en hout, olieverf op linnen 75x50cm. Cond:G
Jan Cossaar 1874-1966 nationale feestdag op noordeinde, olieverf op paneel, 35x27cm. Cond:G
J.J.H. van Leeuwen Den Haag, Hollands strandgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Ton Smits Eindhoven 1921-1981(incl. foto van schilder met schilderij, schilder en cartoonist+boekje) surrealistisch landschap huis met figuren. 100x80cm. olieverf op paneel Cond;G
Thomas Heesakkers 20e eeuw, Romantisch bosgezicht met figuren en vee, olieverf op paneel 60x70cm. Cond:G
August Löffler 1822-1866, Duitse school "Salamis" Gouache op papier 30x20cm. Cond:G
Fedor van Kregten 1871-1937, boerin met kalveren in weiland, olieverf op linnen 60x90cm. Cond:G
Arnold Marc Gorter Almelo 1866-1933 ( Twentse periode) bosgezicht met koeien in boerenhuis. 100x71cm. olieverf op linnen Cond:G
Evert Moll 1878-1955 Hollandse school, havengezicht Rotterdam, olieverf op linnen 60x100cm. Cond:R/G
A.J. Zwart 1903-1981 Drentse kapschuur met paardenspan en figuren, olieverf op linnen 70x90cm. Cond;G
Cor Noltee 1903-1967 Dordrecht, watermolen langs rivier met boer en koeien op de dijk, olieverf op linnen 40x50cm.
M. de Jongere 1912-1978, molen in landschap bij Berkel, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
Theo van Wijngaarden, poldergezicht met koeien langs het water, olieverf op paneel, 35x19cm. Cond:G
J. Hovener 1936, stilleven met spelende kittens, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
A.J. Zwart 1903-1981, bloeiende fruitbomen bij schuur, olieverf op paneel 24x30cm. Cond;G
Van Wijk, omstreeks 1900, Belgische school, mogelijk Jenny van Wijk, meisje met ganzen en nest in boom, olieverf op linnen 46x37cm. Cond:G
A. Allebe 1915, 1838-1927 portret van huishoudster Allebe, olieverf op paneel 21,5x16,5cm.
Jan Mankes 1889-1920, nestkuiken, houtsnede op rijstpapier, 12x9cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd linksonder, Russische school, impressionistische vijverpartij met twee meisjes, olieverf op linnen 65x50cm. Cond:G
D.H. Winder 1894 Engelse school 1870-1920, "winter quarters", olieverf op paneel 33x23cm. Cond:G
Andries van den Berg 1852-1944 Den Haag, titel: Champignons, olieverf op paneel. 55x35cm. Cond:G
F. Max Richter Reich 1896-1950 Duitse school vissers op strand bij het uitladen van vangst. olieverf op linnen 100x70cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, Monnik met kruik en groentes, olieverf op paneel, 47x57cm. Cond:G
Heinrich Pützhofen- estens 1872-1953 Duitse school, Duits riviergezicht met dorp en burcht, olieverf op linnen. Cond;G 70x80cm.
Zes diverse werken ids Wiersma 1878-1965, 6 dieren studies, tekeningen op papier 9-20cm. Cond;G
J. Fabius 19e eeuw 1820-1889, moeder met kind en hond in buitenlucht, olieverf op paneel, 15x17cm. Cond:G
Jan de Weert 1871-1955 naieve school, kasteel met postkoets en figuren, olieverf op paneel 28x60cm. Cond:G
3 diverse werken Ids Wiersma 1878-1965, paddestoelen studie(tekening) ets liggende dame, houtskool koeienstudie, op papier 12-36cm. Cond:G
Philip Windt 1847-1921, 19e eeuw, windmolen met besneeuwd landschap, olieverf op paneel 40x40cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1940, 1x compositie vissen met gezichten, 1x gezichten, aquarellen op papier 19x28cm. Cond:G
Hobbe Smith 1862-1942, zeilboten op meer, aquarel op papier 14,5x10,5cm Cond;G
O.H.O.J. Herschel 1871-1937 Duitse school, portret vrouw, olieverf op paneel, 32x39cm. Cond;G
J.W van Trirum 1924-2011, stilleven met poezen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw Hollandse school, poetsvrouw in hal, aquarel op papier 16x11cm. Cond:G
J. Bleuland van Oordt 1864-1948, vaas met rozen, olieverf op linnen 50x38cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, italiaans landschap met figuren op rots bij kust, olieverf op paneel, 31x22cm. Cond:G
Hobbe Smith, 1862-1942 zeilboten op meer, verso ook atelierstempel, olieverf op paneel 16x12cm. Cond;G
Ids Wiersma 1878-1965 houtekster(vlaamse gaai) 24-17-1. 33x24,5cm. Cond:G
Negentiende eeuws poezenschilderij, Franse school, Envoi M. H Pelguiers?olieverf op linnen 22,8x18,9cm. Cond:G
Onduidelijk monogram 20er jaren, twee naakte dames bij de duivel, olieverf op paneel 40x30cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, Duitse school ....Otto..... Oostenrijks berglandschap, olieverf op linnen 66x80cm. Cond:G
Harm Kamerlingh Onnes portret Delbert 1981, pastel op papier, 30x23cm. Cond:G
A. Reibmayer 1881-1941, Duitse school, landschap met koeien, boerin en melkkar, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G
Vroeg werk van Anton Heyboer, 1951 IJmuiden, Expressie. A. Heyboer 1924-2005, olieverf op papier 41x64cm. Cond:G
Paul Emile Lecomte 1866-1938 Sint Gilles, buste dikke man, olieverf op paneel 65x61cm. Cond:G