Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Bonbonniere met zilveren beugel.
Startprijs 60 EUR

Kristallen ovale schaal met zilveren beugel, 833/000. Ovale schotel met ruitslijpsel met een zilveren gecontourneerde beugel met een gegraveerde bewerking. jl.: Z:1859. 22x17x14 cm. Enkele c hips af, ...

Zilveren creolen met amethist
Resultaat: 40 EUR

Zilveren creolen, 925/000 met amethist. Brede halve creolen 8,7 mm, gematteerd met een lila princes geslepen amethist. ø 15 mm ca 5.4 gr. Nieuw

Wieg en poppenstoel
Resultaat: 25 EUR

Twee delen poppenspeelgoed, eikenhouten metaalbeslagen kinderbed, en eikenhouten poppenstoel, 20e eeuw 60x54x3cm. en 45x26x18cm. Cond:G

2 Oude/antieke kinderfornuizen
Resultaat: 40 EUR

Twee oude antieke kinderspeelfornuizen, 1x Märklin omstreeks 1910(incompleet, schoorsteen, pannen en branders missen, pootje los)1x gietijzer 2e helft 20e eeuw 13,5-30cm. Cond:R/G

Blikken boot, 1930
Startprijs 100 EUR

Grote vooroorlogse blikken passagiersboot omstreeks 1930 Santa Monica, later voorzien van electromotor, 64 cm. Cond;G

Gouden schakelarmband
Startprijs 750 EUR

Fraaie geelgouden armband, 585/000. Schakelarmband, breedte 13,5 mm, met schakels bestaande uit langwerpige staven met een holling met lijngravure aan de bovenzijde. Voorzien van bakslot en 2 veilighe...

Eierset, 6-delig +zoutvaatje op voetjes, zilver.
Startprijs 120 EUR

Opaline eierset, zes-delig met zoutvaatje, voorzien van zilveren voetjes en greep, 835/000. De ronde voetjes zijn voorzien van een stippelgravure en een getrembleerde geschulpte rand. het geheel is ge...

Driedelige tafelset zwanen
Startprijs 350 EUR

Driedelige geslepen kristallen tafelset met fraaie zilveren montering in de vorm van zwanen met uitvouwbare vleugels en slanke hals, verlopend in grootte. 8-13-24 cm In goede staat

Zilveren viscouvert, 12 persoons
Resultaat: 550 EUR

Uniek zilveren viscouvert, model dubbel filetrand, voorzien van monogram, bestaand uit 12 messen en 12 vorken. MT.: o.a. Van Kempen en Begeer, Zeist jl.: o.a. C,D,E,: 1912-1913-1914. Totaal gewicht ca...

Miniatuur, visser/boot, zilver
Resultaat: 30 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur van een visser in roeiboot met losse hengel en gevangen vis, Nederlands gekeurd.

Zilveren lepel
Resultaat: 40 EUR

Zilveren lepel, 833/000, Hollands, voorzien van puntvormige bak voorzien van lijngravures langs de opstaande randen, bevestigd aan een steel welke versierd is met een getrembleerde biedermeier bewerki...

Lot Bloedkoraal (3x)
Startprijs 180 EUR

Lot met bloedkoralen, bestaande uit een 2 rijig collier met verlopende kralen, ø 3,5-5 mm, lengte 42 cm. oorhanger met peervormige bloedkoraal en 2 buttonkoralen en een broche met een rozet gemaakt ui...

21 Halve centen
Resultaat: 25 EUR

Kavel met 21 halve centen uit diverse jaartallen. Diverse condities.

Witgouden armband met saffier en diamant
Resultaat: 700 EUR

Witgouden armband, 750/000, met saffieren en diamanten. Armband met aan de bovenzijde een verlopende rij met 7 gefacetteerde saffieren, 4-5mm, met een goede kleur en 16 briljant geslepen diamanten, to...

Gouden bloedkoralen hanger
Resultaat: 100 EUR

Gouden hanger 585/000 met bloedkoraal. Ovale gouden hanger met brede geschulpte rand met in het midden een bloedkoraal, ø 15x11 mm. Grootte 33x18 mm. ca. 3.55 gr.

Postzegelverzameling Ned. III
Startprijs 50 EUR

Davo Chrijstal album deel III. Jaren 1986-1995 postfris (niet helemaal compleet).

Giovanni Balansino
Startprijs 250 EUR

Giovanni Balansino 1976. 1912-1986. Voorstelling: Italiaans havengezicht (verso). Olieverf op paneel. Afm. 50x68 cm. Cond.: G.

2 Snoeren met bloedkoraal
Resultaat: 250 EUR

Twee snoeren met bloedkoralen. Een snoer met 2 rijen bloedkoralen, 2,5-7mm, om en om bevestigd aan een zilveren haaksluiting, 40 cm. En een collier bestaande uit een snoer met takjeskoralen en een sno...

Witgouden entourage ring met briljant
Startprijs 275 EUR

Elegante witgouden ring, 750/000, met in het midden een rozet met 7 briljant geslepen diamanten. De band heeft bovenaan een slag, waar boven een zetting is geplaatst entourage model waarin de briljant...

Inktvloeier, zilver
Resultaat: 75 EUR

Zilveren inkt vloeier 835/000 met fraaie inscriptie van Nuts-Spaarbank Groningen aan K.A. Schwartz 1-6-1939. Duits MT: Lutz & Weiss, Pforzheim. Afm. 13x8x7.5 cm.

Witgouden oorhangers met briljant
Startprijs 700 EUR

Witgouden oorhangers, 750/000, met briljant geslepen diamanten. Witgouden Ruitvorm met briljant aan de bovenzijde waar een steker aan zit, met daaronder langwerpige U vorm volledig bezet met briljant...

Gouden broche diamant en parels
Startprijs 120 EUR

Gouden staafbroche, 585/000, met roosdiamant en parels. Fijn staafbroche met in het midden een rozet et kleine zaadpareltjes en aan weerskanten een grote spiegelchaton bezet met 2 roos geslepen diama...

Zilveren geboortelepel, 1850.
Startprijs 120 EUR

Zilveren geboortelepel, 833/000, met een dubbel getorste steel met vissen en bekroond met het symbool voor geloof hoop en liefde. MT.: J.Schijfsma, Sneek, 1850. Lengte 20,5 cm. Voorzien van verstevigi...

Tafelklok, versierd met zilveren front.
Startprijs 140 EUR

Tafelklok versierd met zilveren front. Tafelklok, quarts met slinger, uit hout met gecontourneerde vorm voorzien van zilveren front, 925/000, Italiaans, met gestanst kruldecor. 17x29 cm.

Postzegelverzameling Ned. II
Resultaat: 110 EUR

Davo Chrijstal album deel II, 1960-1985 met postfris en gebruikt (deels dubbel verzameld) met combinaties uit automaatboekjes en plaatfouten.

Lot ansichtkaarten (50 st.)
Startprijs 40 EUR

Lot oude ansichtkaarten, o.a.: Overijssel en veel Enschede. 20 Eeuw. Afm. 5x15x10 cm. Cond.: G.

Lot ansichtkaarten Nederland
Resultaat: 35 EUR

Groot lot oude Hollandse ansichtkaarten 20e eeuw 15x11x3,5cm. Cond:R/G

Zilveren penning
Startprijs 140 EUR

Zware Duitse 925 zilveren penning, 274gram Das Grosse Stadsiegel der Stad Villingen, Schwarzwald von 1284 (lauer Nurnberg) 0,6x8cm Cond:G

Gouden tientje 1898
Resultaat: 330 EUR

Bijzonder gouden tientje uit 1898, het kroningsjaar van Wilhelmina met kroon in haar haar. Voorzien van brede gouden muntrand met geslepen patroon. Muntconditie is goed. totaal gewicht 13,7 gram

Rozensteker (zilv./kristal)
Resultaat: 40 EUR

Geslepen kristallen rozensteker. Gemerkt 'Made in France' in 800/000 zilveren montuur met drie fraaie rozen en staand op drie klauwpootjes. Italiaans, Mr. AV di Marcandini Giovanni & C., Vercelli. Afm...

4 Stalen ringen
Resultaat: 20 EUR

Lot met 4 stalen ringen, 2 kettingringen en 2 ringen van Tom Tailer, één met zirconia. Allen nieuw

Zilveren plaatarmband
Startprijs 35 EUR

Massieve zilveren plaatarmband, 925/000, met bolle plaat voorzien van een ovale gourmetschakel. Lengte 22 cm. ca 54 gram. In goede staat

Barnsteencollier
Startprijs 60 EUR

Collier van Barnsteen. Collier met afgeronde barnsteenkralen, verlopend in grootte, ø 6-20 mm. Lengte 64 cm ca 61.5 gr

3 werken C.M de Woerd
Startprijs 40 EUR

Drie x C.M. De Woerd 1901, 3 landschappen, etsen op papier 32x50cm. Cond:G

Gouden hanger met camee
Resultaat: 110 EUR

Gouden hanger, 585/000, met camee. Een ovale hanger met geschulpte gouden rand versierd met stippel- en lijngravures. De camee is uitgesneden met een voorstelling van 2 figuren bij een boom. Aan de on...

Zilveren hanger, Nic Jonk
Resultaat: 110 EUR

Mooie zilveren hanger van kunstenaar Nic Jonk, 835/000, Een vrouwfiguur, zeemeermin gesigneerd: Nic Jonk 1981.Grootte 5x2 cm. Ca 21,1 gram. In zeer goede staat.

Diverse kleine delen
Resultaat: 40 EUR

Lot diversen 19e eeuws, weegschaal, gewichten, srtijkijzers, koffiemolen, hengselpot 11-40cm. Cond:G

5-delig zilveren kapset
Resultaat: 50 EUR

Zilveren kapset, 800/000, Duits, bestaande uit 3 borstels, handspiegel en een huls voor een kam. De set is voorzien van een gecontourneerde rand versierd met een bloemendecor met ribbewerking. Voorzie...

Coupe, kristal
Startprijs 40 EUR

Geslepen kristallen coupe op 835/000 zilveren voet met fijne parelrand. MT.: J.J.Bogers, Amsterdam, ca. 1910, 13xø10cm.

3 Porseleinen figuren
Startprijs 80 EUR

Drie oude porseleinen figuren, 1 goudfazant, keramiek, 1 gems onduidelijk gemerkt, 1 x Gerold bavaria vogel(chip) 17cm. Cond:R/G

4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel
Resultaat: 15 EUR

Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G

3 Zilveren Pandora ringen
Startprijs 40 EUR

Drie zilveren Pandoraringen, 925/000. Eén model met hartjes, ø 51, en 2 ringen met rondjes en zirconia's, ø 55. Totaal ca. 30 gram. Nieuw.

Gouden ring met safiier en smaragd
Startprijs 1.450 EUR

Prachtige witgouden ring, 585/000, met smaragd, saffier en diamant. Ring in Art-Deco stijl bezet met diverse smaragden en saffieren, totaal ca. 1,29 crt. en 12 briljant geslepen diamanten, totaal ca. ...

Likeurkelder met flessen
Startprijs 200 EUR

Antieke mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia, 19e eeuw met 6 likeurflessen waarvan 5 beschadigd, kist is in goede staat 23x25x21cm. Cond:R

Lot met o.a. zilveren sieraden
Resultaat: 70 EUR

Lot met o.a. zilveren sieraden bestaande uit een zilveren ring met ivoor, 2 kruisjes, zilveren jasseroncollier met munthanger, 4 zilveren colliers, een paar zilveren oorknoppen, een broche en 3 ketti...

Halssnoer, 4-streng gitten.
Resultaat: 140 EUR

Collier van Gitten, Sallands streeksieraad. Collier met 4 rijen gefacetteerde gitkralen, verlopend in breedte 5-8mm. Lengte 38 cm. In goede staat.

Zilveren armband met kleurstenen
Startprijs 145 EUR

Brede zilveren armband, 925/000, met wit topaas, blauw topaas, granaat, amethist, iotliet, citrien en peridot. Armband met 6 hoekig gevormde schakels, volledig bezet met witte topazen en in het midden...

Jade collier met zilv. kruis, bezet met kleurstenen
Resultaat: 120 EUR

Jade collier met grote zilver vergulde kruishanger met kleurstenen. Lang collier van jadekralen, ø 8 mm, met grote kruishanger met rode groen en witte stenen. Grootte kruis 10x5cm. Lengte 70 cm.

Romania, 2 kippen in stal
Startprijs 40 EUR

Romania, 20e eeuw. Kippen bij voederbak. Olieverf op paneel. Afm. 12x9 cm. Cond.: G.

Doos met interessante schilderijen
Resultaat: 60 EUR

Doos met diverse interessante schilderijen etc. O.a.: etsen, aquarellen, reprodukties. Afm. 50x40x57 cm. Cond.: G.

Umbert Faini
Resultaat: 285 EUR

Umberto Faini 1974. Italië 1933. Titel: Tutto é perduto. Olieverf op linnen. Afm. 60x60 cm. Cond.: G.

Kavel antiek koperwerk
Resultaat: 35 EUR

Lot 19e eeuws antiek koperwerk o.a brander, doofpot, ketel ,schaal en jardinière 14-39cm en een zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede...

Messing schemerlamp met marmer
Resultaat: 15 EUR

Oude schemerlamp van messing en marmer 2e helft 20e eeuw in goede staat 74x33øcm.

Zilveren servies, 4 delig
Startprijs 1.300 EUR

Zilveren 4-delig koffie- en theeservies op voet met ebbenhouten handgrepen, bewerkte rand (voet en langs de bovenrand) en eikelmotief op de deksels. Z2 keur, MT: D.J. Aubert Den Haag. Gewicht (inclusi...

2x Bruine en zwart beursje met gouden sluiting.
Resultaat: 90 EUR

Drie lederen beursjes, twee bruine lederen beursjes met gouden sluiting, 585/000. 10x5,5x1cm en 9x5x1cm. Sluiting met lijnen bewerking zit wat los. En een zwart beursje met gouden sluiting en 2 gouden...

Bronzen dekseldoos met figuren
Startprijs 90 EUR

Antiek bronzen dekseldoosje omstreeks 1880 met rondom figuren voorstellingen, ook op deksel, voorste pootjes opnieuw aangezet, 8x12x9cm. Cond:R/G

Messing kistje
Startprijs 70 EUR

Vergulde messing dekseldoos met slot, omstreeks 1930-1950, letters J.6, in goede staat 6,8x6,5x16,3cm. Cond:G

Boedha, liggend. Gezet op vergulde ring.
Resultaat: 100 EUR

Vergulde ring met een liggende boedha uit ivoor. 40x22mm. ø 54,

Lampen, Daalderop (2x)
Startprijs 60 EUR

Twee vooroorlogse messing Daalderop tafellampen met florale guirlande decors. Afm. 55x45 cm. ø. In goede staat.

Koperwerk (divers)
Resultaat: 40 EUR

Vijf maal koperwerk, 19e-eeuw. Twee maal pannen op hoge poten, één maal appelketel, één maal waterketel en één maal hengselpot. Afm. 20-30 cm. In goede staat.

3 Dummy parfumflessen (groot)
Resultaat: 125 EUR

Drie zeer grote parfum flacons (zonder inhoud). Betreft etalage materiaal. Afm. 19-34 cm. Cond.: G.

Vivienne Westwood+Dolce Vita Dior etc.
Resultaat: 110 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. 1. Vivienne Westwood, Boudoir (20 ml.). 2. Dior, Dolce Vita (30 ml.). 3. Guerlain EDT, Secret Intention (30 ml.). Afm. 6-11 cm. Cond.: G.

Carolina Herrera Chic + verst. (600 ml.)
Startprijs 100 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Parfumfles, ca. 600 ml. Carolina Ferrera Chic (+ extra verstuiver) Afm. ca. 26 cm. Cond.: G.

4x Guerlain parfum
Resultaat: 1.100 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal Guerlain/Paris. 1. Mitsouko, ca. 40 ml. 2. EDT, Chant 'd Aromes, ca. 60 ml. 3. Djedi, 60 ml. 4. EDT, Chant d'Aromes, 60 ml. Afm. 9-12 cm. Cond.: G.

4x Jean Paul Gaultier
Startprijs 60 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal Jean Paul Gaultier parfum ( 4 x 30 ml.). Afm. 12-15 cm. Cond.: G.

Marokkaanse dolk 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

Plated Marrokaanse dolk met houten grip, 20e eeuw 40cm. Cond:G

Vaasjes, lepeltjes+suikerpot
Resultaat: 30 EUR

Twee vaasjes met lepeltjes en vorkjes en suikerpot. 20e Eeuw. (835 zilveren voet + drie zilveren lepels). Cond.: G.

Suikerstrooier, zilver
Startprijs 175 EUR

Zilveren strooier, 925/000, Engels. Een vaasvormige strooier, Louis XVI-stijl, op ronde voet. De bolle buik heeft een bladwerkrand, net als de ronde voet. Het klemdeksel is opengezaagd met een floraal...

Antieke gouden ring met diamant en smaragd
Resultaat: 365 EUR

Antieke gouden ring, 750/000, met diamant en smaragd. Ca 1850. Handgemaakte ring met in het midden een rechthoekig geslepen smaragd gezet in een rechthoekige geelgouden kast. Om de smaragd zit een ova...

Gouden armband
Resultaat: 110 EUR

Gouden armband, 585/000, bestaand uit gouden plaatjes met S- en bloembewerking. Aan de zijkanten van de plaatjes zijn 2 banden met een baksteenschakel gevestigd. Voorzien van bakslot en veiligheid. Br...

Gouden streekbroche, (19e eeuw)
Startprijs 140 EUR

Gouden streekbroche, 585/000, versierd met filigrain en knoopjes. ø 30 mm. Ca 4,7 gram.

Tafelset, zilver.
Resultaat: 350 EUR

Grote 835/000 zilveren tafelset ca. 32 cm. met zes-kantige greep staand op drie afgeplatte bolpootjes en voorzien van drie geslepen kristallen coupes op acht-kantige voeten en omgeslagen randen met wa...

Zilveren servies, 4-delig, Art Deco
Startprijs 600 EUR

Zilveren servies, 835/000, Duits, 4 delig, bestaande uit een koffiekan, suikerbak, melkkan en lepelvaas. Art Deco servies met een ronde vorm deels versierd met een plooimotief, geplaatst op een ronde ...

Lepeldoosje (Wortelnoten)
Startprijs 50 EUR

Fraaie notenhouten lepeldoos met 6 zilveren (835/000) theelepeltjes, getorste stelen met floraal gegraveerde hanekamheften. Mr. W. Kruyt - Schoonhoven ca. 1900

Boheemse schaal met zilveren voet
Startprijs 300 EUR

Boheemse schaal op zilveren voet. 800/000. Ronde Boheemse schaal met bewerking geplaatst op een zilveren hoge voet versierd met gedreven bladversiering en getrembleerde bewerking. Het geheel is geplaa...

Zilveren kannetje
Startprijs 100 EUR

Klein antiek schenkkannetje, zilver met bolle buik, schenktuit en een greep. Geplaatst op een ronde rand. Het deksel is bekroond met een eikel. Enkele deukjes en voorzien van reparatie.Afm. 7x9x11 cm...

Witgouden ring met briljant
Resultaat: 225 EUR

Elegante witgouden ring, 585/000, slagmodel met in het midden een grotere briljant geslepen diamant en aan weerszijden kleine briljant geslepen diamanten in de band gezet. Totaal 0.25 crt. SI-W. Merk...

Witgouden ring met briljanten
Resultaat: 300 EUR

Bijzonder mooie witgouden ring, 585/000, royaal bezet met briljanten. Fijne band met aan de bovenzijde 2 halve cirkels in elkaar lopend bezet met 20 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0,80 crt. I...

Theebus, zilver
Resultaat: 240 EUR

835/000 Zilveren theebus, schuitvormig knopdeksel met gedreven voorstellingen van o.a.: Zeilboot, molen, koeien en ophaalbrug, in florale omrandingen. Mr. Niekerk-Schoonhoven, anno 1928 S. Gewicht: ca...

Stoel
Startprijs 60 EUR

Duitse 19e eeuwse mahoniehouten zwart gelakte ridder stoel, omstreeks 1870, 102x80x69cm. Cond:R

Beschilderde commode
Startprijs 60 EUR

Duitse antieke biedermeier vurenhouten beschilderde commode omstreeks 1846. Beschildering later en rugwand vernieuwd, In goede staat 81x102x49cm.

2 Stoelen
Startprijs 75 EUR

Twee Biedermeier mahoniehouten stoelen met bandintarsia, 19e eeuws armleunstoel en eettafelstoel 100x49x52cm en 80x50x47cm. . Cond:R/G

Engelse mahonie commode
Startprijs 75 EUR

Antiek Engels mahoniehouten kastje met bandintarsia omstreeks 1880, 74x103x51cm. In redelijk goede staat.

Ronde eettafel
Startprijs 90 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten eettafel met gaaf mahoniehouten fineer blad, lichte fineerschade 75x115cm. Cond:G

Roodgouden collier en hanger met diamant
Startprijs 1.500 EUR

Roodgouden collier en hanger, 750/000. Met diamanten. Hanger met een langwerpige dubbele peervorm bezet met 113 baguette geslepen diamanten, totaal 2,00 crt. TW/VS-SI en 80 briljant geslepen diamanten...

Schildpadkoker met zilver
Startprijs 100 EUR

Sigaren koker van schildpad met zilveren randen en applique, 835/000. Rechthoekige koker van schildpad versierd met zilveren gecontourneerde rand met ovaal zaagwerk en getrembleerde bewerking in de ra...

Stadsgezicht Notre Dame
Startprijs 50 EUR

H.C. Kranenburg 1917-1967. Notre Dame, Parijs. Olieverf op linnen. Afm. 30x70 cm. Cond.: G.

Landkaart Euregio
Startprijs 60 EUR

Grote Euregio landkaart. Grensstreek Twenthe. Afm. 170x140 cm. In goede staat.

Tinnen kan
Resultaat: 30 EUR

Vroeg 19e eeuwse tinnen snavelkan met kraantje (kraanknop mist). Rococco stijl. Afm. 25 cm. In goede staat.

Crucifix, (hout)
Startprijs 40 EUR

Antieke notenhouten Corpus Cristi, 18e-19e eeuw. Afm. 39 cm. Cond.: G.

Zilveren collier en hanger met zirconia
Startprijs 30 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia. Een fijn slangcollier met een langwerpige hanger met afgeronde hoeken, bezet met diverse gefacetteerde zirconia's in diverse vormen. Grootte hanger 1...

Gouden armband briljant
Resultaat: 450 EUR

Elegante gouden armband, 585/000, zogenoemde tennisarmband met briljanten. Armband bestaande uit 48 ronde geelgouden zetkastjes bezet met briljant geslepen diamanten. Totaal ca. 1,00 crt. SI/L. Breedt...

Gouden ring met briljant en saffier
Startprijs 850 EUR

Elegante gouden ring, 750/000, met saffier en diamanten. De ring heeft aan de bovenzijde een bloemvorm met golvend motief, waar in het midden een grote saffier zit. Om de saffier zitten diverse brilj...

Zilveren manchetknopen en broche
Startprijs 100 EUR

Zilveren manchetknopen en broche, streeksieraden, 833/000. Twee manchetknopen met filigrain versiering en een broche gemaakt van een speld van een oorijzer. Totaal ca16 gram.

Zilveren ring met barnsteen
Resultaat: 20 EUR

Zilveren ring met barnsteen, 835/000. Ring met ovale barnsteen gezet in een rand met opengewerkte rand met cirkel en bollen. ca 6,2 gram. ø 58.

Gouden set collier en armband
Startprijs 650 EUR

Gouden set, 585/000, bestaande uit een collier en armband met een dubbele wieberschakel, breedte 6,5 mm. met eindstukken versierd met witgouden balkjes en een geelgouden veeroog, ø 11,5 mm. Lengte 42-...