Emma Ronner, Voorstelling: Spelende poes. Olieverf op paneel. Afm. 24x16.5 cm. Cond.: G.
Grote 18e eeuwse beschilderde Hollandse grenenhouten hoekkast, vier deurs (Barok) (stukje uit rugwand gezaagd) Verder in goede originele staat. Afm. 235x70x135 cm.
Zes persoons Duits Meissen porselein theeservies eind 20e eeuw rood floraal en gouddecor, bestaande uit: theepot, melkkan, suikerpot, 6 gebaksborden, 6 kop en schotels. In goede staat 6,5x24cm.
Witgouden armband, 750/000, met saffieren en diamanten. Armband met aan de bovenzijde een verlopende rij met 7 gefacetteerde saffieren, 4-5mm, met een goede kleur en 16 briljant geslepen diamanten, to...
Franse notenhouten pendule met gesigneerd 18e eeuws uurwerk D. Robert L'aine a la Chaux de Fonds (Zwitserland). Slagwerk op dubbele bel, touwtjesslinger, met vuurverguld bronzen beeld (zeldzaam uurwer...
19e Eeuw. 16-delig Frans mocca servies met diverse 17e eeuwse kunstenaars afgebeeld en goud decor. O.a.: Moccakan, melkkan, suikerpot, schaaltje, elf kop en schotels. (één kopje beschadigd, één kopje ...
Drie kleinere oude Perzische kleden. Afm. 97x78 cm., 66x79 cm. en 88x61 cm. Cond.: G.
Grote vroege Chinees porseleinen schaal. 17e-18e eeuw (Swatow) met florale decors. Afm. ø 38x7.5 cm. Chip en haarlijn 3 cm.
Een paar zilveren kandelaren, Oostenrijk, 800/000. Kandelaar op gecontourneerde ronde voet met palmetversiering en parelrand, voorzien van kroon gravure. De zuil van de kandelaar is voorzien van een f...
Hendrik Breedveld, 1918- . Eendenfamilie aan het water. (prachtig werk van deze schilder) 60x80cm. Olieverf op linnen.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. 1. Guerlain parfum, Guet-Apens (120 ml.). 2. Guerlain parfum, Vega (60 ml.). 3. Guerlain eau de parfum, Belle Epoque (35 ml.). Afm. 9-16 cm. Cond.: G.
Mahoniehouten empire-stijl Queridon piedestal tafel met marmer, vergulde versieringen, kariatyden en klauwpoten. Afm. 87x48 cm. In zeer goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe chiffonierre, ca. 1870. Met zes lades en messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afm. 160x100x45 cm. Cond.: G.
Oude Chinees porseleinen theepot, met zegelmerkteken, tekst voorzien met landschappen decors. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 9x16x9 cm. ø. In goede staat.
Gouden armband, 585/000, met diamanten. Gouden slavenband, platmodel met scharnier met aan de bovenzijde een ovaal bewerkt schild met een rand versierd met bloem elementjes en granaatjes. In het midde...
Engelse 18e eeuwse eikenhouten staande klok, 8 daags uurwerk, dag en secondenaanduiding, vergulde wijzerplaat, David Whitelaw Edinbrgh, in goede staat 225cm.
Zilveren theeservies, 5-delig, model Versailles, bestaande uit een theekan, 925/000, met houten greep en knop, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.:Z: 1959, 24x15x19 cm., een melkkan, 835/000, me...
Louis Boermeester 1908-1992. Samson en Delilah. Olieverf op linnen. Afm. 110x110 cm. Cond.: G.
Karl Kaufmann, 1843-1902. Oostenrijkse school. Alpine bergmeer met gebouwen (pseudoniem F. Gilbert) Olieverf op linnen. Afm. 67x105 cm. Cond.: G.
Grote penvuur revolver, 19e eeuw. Beal 6 Patent - Sept. 14, 1858. Afm. 31 cm. In zeer goede staat.
Drie maal parfum wegens beëindiging parfumeriezaak. 1. EDT Guerlain, Parure, (250 ml.) 2. Guerlain Liu, (ca. 100 ml.) 3. Guerlain Metallica, (250 ml.) Afm. 10-19 cm. Cond.: G.
Mooie Chesterfield lederen "Wingchair". Koper genageld en gecapituneerd. Afm. 100x90x83 cm. In goede staat.
Mooie Chesterfield lederen "Wingchair". Koper genageld en gecapituneerd. Afm. 100x90x83 cm. In goede staat.
Mooie Chesterfield lederen "Wing chair". Koper genageld en gecapituneerd. Afm. 100x90x83 cm. In goede staat.
Mooie Chesterfield lederen "Wing chair". Koper genageld en gecapituneerd. Afm. 100x90x83 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde wit marmeren buste, 'Italiaanse dame' door F. Stecchi. Fabrio Stecchi, 1855-1928. Afm. 53 cm. In goede staat.
Lorio Vivarelli 1922-2008 Italie, bronzen figuur twee omarmende vrouwen, in goede staat 32cm. Cond:G
Franse porseleinen dekselterrine met floraal- en goud decor, 19e eeuw. Met bisquit porseleinen figuur op deksel (Louis Seize stijl). Afm. 40x32 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Republiekeinse bolvaas met berglandschap decor. (Gemerkt). Afm. 21 cm. In goede staat.
Franse Cartouche comtoise. Waarschijnlijk acht daags of langer. Eenwijzerig, met portret wapen medaillon en kroon. Uurwerk met spillegang. Ca. 1740. Afm. 37x21x14. Verkeerd in goede staat.
Beschilderde vurenhouten hoekkast in Amelander-stijl. 18e-19e Eeuw (slot later). Afm. 93x50x31 cm. In goede staat.
Grote eikenhout gesneden Japanse Samurai krijger. 19e eeuw. (één los zwaard in hand) Afm. 115 cm. In goede staat.
Uniek zilveren viscouvert, model dubbel filetrand, voorzien van monogram, bestaand uit 12 messen en 12 vorken. MT.: o.a. Van Kempen en Begeer, Zeist jl.: o.a. C,D,E,: 1912-1913-1914. Totaal gewicht ca...
Ferdinand Hendrik Sijpkens, 1813-1860. Zomers landschap bij avondlicht met bootje en figuur. Olieverf op paneel. Afm. 24x19 cm. Cond.: G.
Jan Mankes 1917. 1889-1920. Voorstelling: Parelhoen. Houtsnede op papier. Afm. 15x10 cm. Cond.: G.
Grote twee-kleurige bronzen empire ampfora vaas met Griekse figuurdecors en deels vergulding. Midden 19e eeuw. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten gestoken zithoek omstreeks 1870, met wapens ranken en phenix decor. Bestaande uit; driezitsbank 2 stoelen en vossenkop salontafe140x183x63cm. 110x44x46cm. 61x112x98cm.
Groot antiek beeld, ca. 1900. Voorstelling van een meisje bij waterput. 'Jeune Fille au Puits' door Henri Plé. (Compositie metaal). Afm. 74 cm. In goede staat.
J.J. Hovener. Geboren in 1936. 20e Eeuw. Voorstelling: Terras Kurhaus Scheveningen met vele figuren. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Jan Mankes, 1889-1920. Voorstelling: Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afm. 20x14 cm. Cond.: G.
Serie van elf antieke 18e eeuwse handgekleurde gravures, Georg Balthasar probst excud, architectonisch met figuren. 31x40cm. Cond:G
Zeventiende eeuwse ijzeren geldkist origineel sluitwerk mist, voorzien van een eenvoudig later slot, verder in goede staat 43x85x47cm. Cond;R/G
Originele bronzen renaissance vijzel, gedateerd 1645 Amor Omnia Vincit, in goede staat met stamper 12x14,5cm. Cond;G
Grote antieke Franse bretonse staande klok met comtoise uurwerk, kastanje hout en getorste zuilen 250cm. Cond:G
Zeer grote Duitse gesigneerde Rosenthal porseleinen figuur, voorstellend stijgerend paard, door Theodor Kärner (1884-1960). Kleine chip aan staart. Afm. 41x56x15 cm. Cond.: R/G.
Gouden armband, 585/000, met granaten. Gouden schakelarmband met 9 schakels in de vorm van een bloem met geschulpte rand met ronde gefacetteerde granaat. tussen de bloemschakels zitten navette vormig...
Antiek gegraveerd Frans steenslot pistool (voorlader), ca. 1800. Futandu Mont Lucon. Afm. 37 cm. In zeer goede staat.
Negentiende eeuwse 4 deurs eikenhouten gestoken renaissance kast, Historisme naar 17e eeuws voorbeeld, Met lades. ranken en leeuwenkoppen. In goede staat 200x157x67cm