Otto Schmidt Hofer, 1873-1925. Bronzen figuur op marmeren basement. Naakte dame met pijl en boog (stuk van boog mist). Afmeting . 38.5 cm. In redelijke staat
Art Deco-stijl bronzen uil op zwart marmeren basement (chip). 21e Eeuw. Met monogram WMS v H. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen Frans klokkenbeeld, Athene. (één vinger er af) Circa 1900. Afmeting: 33 x 27 x 9 cm. In redelijke staat.
Twee bronzen 'Vrouwe Justitia' op zwart marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting 39 - 53 cm. In goede staat.
Grote bronzen ijsbeer op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Groot oud Chinees houtgestoken beeld. 20e Eeuw. Wijsheer met staf, gewaad, figuren etc. . (krimpnaden) Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese houtgestoken Quan Yin. Circa 1900. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Zeer groot Oosters houtgesneden beeld. 'Leeuw in sluipgang'. 20e Eeuw. Afmeting: 107 cm. In goede staat.
Zeer groot antiek Chinees houtgesneden beeld. 'Chinese wijsheer met staf op boomstronk'. Mooie kwaliteit. (lichte beschadiging). Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Compositie metalen zilverkleurig beeld op marmeren basement 'Maria met Jezus'. 19e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee antieke gepolijste bronsjes, Circa: 1900. 'Boeren vrouwen met fruitmanden'. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld, van een klok, Engel (boog mist), 19e eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Brons gegoten figuur. Tweede helft 20e eeuw. Dame met blinddoek (ongemerkt). Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Twee Chinese brons gegoten figuren. 21e Eeuw. 'Oude vrouw met schoen'. 'Man op bank met strijkinstrument'. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Twee brons gegoten dikke danseressen. 21e Eeuw. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen zwaan op houten basement. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Kubistische-stijl bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Zittende naakte vrouw. Gesigneerd Marimon. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco teckel op marmeren voet. Circa 1935. Afmeting: 7 x 11 x 5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen 'Hermes' op marmeren basement. (basement gelijmd). Ca. 1900. Mooie patina. Afmeting . 48 cm. In redelijk/goede staat
Drie oude Afrikaanse houtgesneden beelden, 20e eeuw. Afmeting: 24 - 110 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuw bronzen empire figuur Griekse dame, ca. 1820. Afmeting. 31 cm. In goede staat.
Houtgesneden Oosters beeld , met twee bewerkte zijden. Eén maal 'Fluitspeler' en één maal 'Omhelsing'. Gemerkt met brandzegel. 20e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Chinees ijzeren figuur. Twee-delig. Paard met hoogwaardigheidsbekleder. Restvergulding. 20e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Groot modern keramiek gebakken figuur met glazuur. Gemerkt M.K.B. 'Meisje in regenkleding'. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen Quan Yin op lotusbloem (gemerkt). Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese bronzen boeddha (gemerkt) op lotusbloem. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art-Deco stijl figuur. Dame met twee honden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 60 x 15 cm. In goede staat.
Twee brons gegoten bustes op marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Jongen en meisje. Afmeting: 36-37 cm. In goede staat.
Gedetailleerde Chinese bronzen figuur. 21e Eeuw. 'Man met hoorn'. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antiek Chinees houtgestoken Quan Yin op lotusbloem en vergulding. Circa. 1900. Afmeting: 37 cm. in goede staat.
Gesigneerde bronzen vaandeldrager, 'M.J.B. Helvoirt 1989'. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur met roeipeddel en prijsbeker op marmeren basement (ongemerkt). Circa: 1920. Afmeting: 41 cm.
Groot Frans beeld van compositie metaal op basement 'Dansende vrouw'. 19e Eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Groot houtgestoken Maria beeld op console met wandbevestiging. 19e-20e Eeuw. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Brons gegoten Bachhus , 20e eeuw met mooie patina, Afmeting 25cm. In goede staat
Grote oude Chinese brons gegoten boedha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Oude/antieke ? Oosterse boedha op stier met rest-vergulding (één stukje los erbij). Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Degas. 'Meisje met vlecht'. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Bronzen" Diana" op zwart marmeren basement. 21 Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen roofvogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Quellines. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Grote brons gegoten eend op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Groot eikenhout gestoken beeld. Putti in Barok-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Houtgesneden boomgeest. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figurengroep./ bureauset 'Man met hond bij waterpomp', t(bezemsteel mist). Circa: 1900. Ongesigneerd. Afmeting: 13 x 14 x 10. In redelijk/goede staat.
Bronzen figurengroep, ca. 1900. Olifant met leeuw. (was ergens op gemonteerd) Afmeting. 21x31x12 cm. In goede staat.
Mooi gedetailleerd houtgestoken Maria beeld in Barok-stijl. Zuid-Duitsland, circa 1920. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twee maal bronzen figuren (Chinezen) met vaandels. 19e Eeuw. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.