19e Eeuws 'Beaumont' kogelgeweer (11 mm.), achterlader. Militair geweer. Monogram 'L.B. 1871' etc. Circa 1879 - 1890. Afmeting: 133 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuws Frans schijfgeweer. Gesigneerd 'J.N. Beck a Geneve'. Afmeting: 124 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerde voorlader pistool. Circa: 1800. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Duitse Derde Rijk NPEA 'Napola dolk', voor leerlingen van NPEA. Op lemet: 'Original Eichorn Solingen'. Lichte gebruikssporen. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Oostenrijks 'Wendel' kogelgeweer (18,35 mm.) Twee schroeven missen. Afmeting: 113 cm. In goede staat.
Achterlader kogelgeweer (12 mm.) 19e Eeuw. Systeem Baranow Rusland. Metaal gereinigd. Afmeting: 122 cm. In goede staat.
Kristallen coupe met deksel en onderschotel, voorzien van zilveren rand. Fraai geslepen coupe met zilveren rand met parel- en lijndecor en een klokvormige deksel versierd diverse slijpnmotieven. Gepla...
Stel bijzondere zilveren kandelaren, 925/000. Ovaal model met ribben en cannelureranden. De gecontourneerde kolom is tevens voorzien van cannelures en boven- en onderaan afgezet met ribben. 12,5x15x29...
Zilveren pijpencomfoor, rond model, uitgevoerd in Lodewijk XIV-stijl. Het comfoor staat op drie krulpoten met bladversiering op het comfoor en is voorzien van een gecontourneerde en opgesoldeerde file...
Sierlijke witgouden oorhangers, 750/000, met diamant. Peervormige oorhangers volledig bezet met briljant geslepen diamanten. De steker zit bevestigd aan een omgekeerde peervormige knop, pavé bezet met...
Geelgouden koordarmband, 585/000, met witgouden ankerschakels getorst. Breedte 3,2 mm, ca 4,9 gram. Lengte 19 cm. Voorzien van karabijnsluiting. Nieuw
Bijzondere grote zilveren soezenmand, 925/000, rechthoekig gecontourneerd model met langs de rand 3 ribben, geplaatst op een eveneens rechthoekig gecontourneerde voet voorzien van vier grote uitgewerk...
Duitse officiers Wehrmacht dolk met portepee, adelaar en hakenkruis. 'F.W. Holler Solingen'. Lichte gebruikssporen, Afmeting: 39,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws gegraveerd hagel jachtgeweer met twee hanen + damast loop. Gesigneerd 'M. Mach Prag'. Eén schroefje bevestiging trekkerbescherming mist. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
Duitse WO II Wehrmacht koppelriem. 'Meine ehre heisst treue', met diamant bajonet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 98 x 40 x 10 cm. In goede staat.
Militair uniform (Holland). Compleet met pet, 1965. Door Conf. H.C. Heesen NV Dixperlo. Maat 54,5. In goede staat.
Antiek 18e eeuwse voorlader vuursteen pistool. Gemerkt met 'F.G' op loop. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws Oostenrijks geweer met militair kamergeweer mechanisme, console buisslot van Augustin. Mooie patina. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Hollandse koppel pistolen met gravures op hout en metaal 'Nr. V.C. 17513'. Gesigneerd 'J.F.J. Bar te Delft'. Afmeting: 43 x 16 x 4 cm. In zeer goede orirginele staat.
Duitse vergulde degen met parelmoer belijnde heft en gegraveerde lemet. 'F.F. Hörster, Solingen'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 100,5 cm. In zeer goede staat.
Bijbel met zilveren beslag, 833/000. Bijbel met zwart lederen bewerkte kaft, versierd met 4 zilveren hoekstukken, 2 sierstukken voor de ketting en 2 zilveren sloten, allen versierd met palmetten, C-vo...
Zilveren koffieservies. 800/000. Bestaande uit: Koffiekan, melkkan, suikerpot, versierd met een band met bladbewerking en een parelrand. Voorzien van een greep in een S-vorm met hollopende banen. De d...
Prachtige Friese zilveren soezenmand, 934/000, rechthoekige gecontourneerd model versierd met een rand met druivenranken, geplaatst op een gedreven rechthoekig ingekneden voet met filetrand. Het henge...
Mooie witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Entouragering met in het midden een grote ovale blauw saffier, 10x8 mm, met een rand met 12 grote briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,20 crt...