Militaire landkaart op linnen. 'Commandant 11e regiment infanterie, 7 Mei 1934 Arnhem'. Afmeting: 49 x 40,5 cm. In goede staat.
Oude Nederlandse lederen marechaussee koppel met pistooltas en minutietasje. 20e Eeuw. Afmeting: circa 90 x 23 x 5 cm. In goede staat.
Drie antieke kruitmaatjes van messing met mahonie grepen, met maatvoeringen. In goede staat.
Antiek ijzeren kogeltang. Van ijzer met houten grepen. Gemerkt '9,5 en 2'. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Antieke kruithoorn van leder en messing. Engels, gemerkt 'Dixons & Sons', 1,5 en 1¼ aanduiding. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Antieke kruithoorn van hoorn en messing. 19e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Antieke signaalhoorn van messing. Circa 1900. Deukjes. Afmeting: 29 cm. In redelijk/goede staat.
U.S. 'Springfield' bajonet (ingekort model). 'Pal. Mod. LI.F.H. U.S. 1943'. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antiek kapmes met houten grip. Onduidelijk genummerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50,5 cm. In goede staat.
Duitse bajonet voor M. 98. Eerste helft 20e eeuw. Onleesbaar gemerkt. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse 'Lebel' bajonet Nr. 59053, met messing heft en metalen schede. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bajonet 1913, met een lederen schede. Voor een Engels geweer P 14. Afmeting: 56,5 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse bajonet 'Eisener Swytz' model 1914, met lederen schede. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Fraaie antieke infanterie sabel No. 3 model 1859. Afmeting: 60,7 cm. In goede staat.
Franse bajonet voor MAS. Zeldzaam. WO II. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Engels militair 'Sheffield' zakmes. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.
Serie boeken: "Het koninkrijk de Nederlanden en de tweede wereldoorlog", schrijver Dr. L. de Jong.
Serie boeken: "Bericht van de Tweede Wereldoorlog" nummer 1 t/m 6 + chronologie en literatuur.
Serie boeken 14-18, de Eerste Wereldoorlog, compleet en in nieuwstaat
Complete serie Deutsches Waffen-Journal (DWJ) van 66 t/m 2004
Gerard de Wit, 1994. 1931 - 2010. 'Fotograaf met vrouwelijk model'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Apart Duits 30-er jaren Art Deco 'Bavaria' servies. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, melkkan, zes kop + schotels, zes gebaksborden (één haarlijn). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9,5 - 24 cm. In g...
Twee antieke porseleinen Duitse Jugendstil schalen met florale decors. Circa: 1915. Gemerkt B.R.C. Bavaria. Afmeting: 26 - 28 cm. In goede staat
Duitse WO II Wehrmacht cavalerie-kijker. 'Carl Zeiss Jena'. Dienstglas 6 x 30, H/6400. Afmeting: 11,5 x 15 x 5 cm. In goede staat.