Verso Otto Strathmann. Dusseldorf. 'Portret van een visser'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 'Schenkkan met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Berry Brugman. Gemengde techniek op papier. 'Bospad' (Twickel). Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Monogram Moll. 1943?. Duitse school. 'Damesportret'. Olieverf op paneel. Afmeting: 90 x 70 cm. In goede staat.
Thurin. Omstreeks 1910. 'Figuur onder de bomen'. Aquarel op papier. Afmeting: 80 x 65 cm. In goede staat.
Drie keer oud Chinees of Japans. Waarvan twee maal cloissonne vazen met florale decors (ééntje licht beschadigd). En één maal een keramieken theepot met plated versieringen (20e eeuw)Afmeting: 15-18 c...
Afrikaans houtgestoken beeldje 20e eeuw, in goede staat 25cm.
Oud Duits carnaval speelgoed 'Tischbaumbass' door Firma Goldon. In doos. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Set voor-oorlogse lederen militaire handschoenen. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten Henry- Deux spiegel met dubbele zuilen, circa 1880.. Afmeting: 116x90 cm. In goede staat
Antieke Franse eikenhouten Henry- Deux spiegel met dubbele zuilen, circa 1880. . Afmeting: 114x87x9 cm. In goede staat
Negentiende eeuwse mahoniehouten biedermeier tafel omstreeks 1840 met houtgestoken poot. Afmeting 75x94cm. In redelijke staat
Drie antieke Duitse notenhouten grunderzeit stoelen, omstreeks 1880, Afmeting 97x55x48cm. In redelijk/ goede staat
19e Eeuws mahoniehouten bijzettafel (handwerktafel) met wolhouder en 3-spant poot. Afmeting: 66 x 49 cm. ø. In goede staat
Oud Perzisch kleed met florale decors, in de kleuren; Rood, groen, zwart etc. Afmeting: 110 x 166 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur in dolkvorm (lucifer), 20e eeuw. Ongesigneerd. Afmeting: 33 x 7 x 3 cm. In goede staat.
Oud kunststof beeld 'Wassende Griekse dame' op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antiek mijnwerkersbeeld. Ca. 1900. 'Le mineur'. Compositie metaal op houten sokkel. Afmeting. 39 cm. In goede staat.
Porseleinen wandwaterbak met tinnen kraantje. 19e Eeuw. Afmeting: 30 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Twee prachtige kop en schotels met landschap met villa en goud decor, handbeschilderd. Afmeting. 7.5x13 cm. ø. In goede staat.
Oud porseleinen klokjel. Tweede helft 20e eeuw. Royal Dux Tchjechoslowakia, met batterij functie.en twee vazen Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Hanger in de vorm van een flacon, uit witmetaal, bezet met turkoois en koraal, voorzien van getorste en filigrain versieringen. Bevestigd aan een jasseroncollier. 33x40mm, lengte 70 cm. In goede staat...
Monogram M.O. 1946. Duitse school. 'Damesportret. Olieverf op linnen Afmeting: 80 x 57 cm. In goede staat
Vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met lekbak. Eén pootje van de lekbak is los, maar wel erbij. Afmeting H. 33 cm. Verder in goede staat.
Groot lot divers, waaronder eerste-dag enveloppen, poststukken en ansichtkaarten Nederland, Zwitserland etc.. Afmeting: 30 x 20 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke vaasjes, antiek bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder. Afmeting 6,5 x 7 en 9 x 7 cm. In goede staat
Antiquarisch boek. Alle werken van Jacob Cats door D.J. van Vloten met ruim 400 platen op staal aangebracht door J.W. Kaiser (1861). Band is aan onderkant beschadigd. Afmeting. 9 x 38 x 31 cm. In rede...
Twee antieke Meissen porseleinen borden, omstreeks 1900, knauf,Afmeting 21cm ø. In goede staat