Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor. Mooie kwaliteit ! 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 18 x 11 cm ø. In goede staat.
Witgouden oorhangers, 585/000, met diamanten in de oorhangers met klapsluiting, voorzien van grootte parel, ø 14,5 mm. diamant totaal ca 0,26 crt.
Twee zilveren kaarskandelaren, 835/000, op vierkant gecontourneerde voet. MT.: Jakob Grimminger, Schwabisch Gmund, rond 1900. Grootte 14x14x30cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Europese celadon figuur. Moeder met kind. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Zilveren loddereindoosje, 833/000, gecontourneerd model met horizontale bewerkingen met o.a. Franse lelies en sterren. met schild. MT.: Fa. Gebr. Reitsma, Heerenveen jl.:M:1871. 4x3x4cm. ca 20 gram. W...
Geelgouden broche/hanger, 585/000, met bloedkoraal. Ovale hanger met geschulpte rand met in het midden een grote ovale bloedkoraal, versierd met een rand met 14 ronde bloedkoralen in een gladomzetting...
Samson porseleinen sierschotel met Hollands schip en Hollandse leeuw + goud decor. Circa: 1900. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.
Zilveren loddereindoosje, 835/000, achtkantig met dubbel opgehoogd deksel en voorzien van diverse graveringen. MT.: C.H.Cammans, Leeuwarden/Groningen jl.: n:1872. ca. 23 gram 5x3x3cm. In goede staat
Twee zilveren roomkommen versierd met drijfwerk. Een kleine roomkom versierd met figuren, ø8x4cm en een grotere kom versierd met floraal drijfwerk. ø11,5x7cm, bodem gerestaureerd. Totaal ca 152 gram.
Collier van parels en jade met hanger met diamanten. Collier met fraaie hanger, goud op zilver, bezet met ca 300 diamanten, met daaronder kwastjes uit jade en parel. Lengte 65 cm
Serie van negen stuks 19e eeuwse handbeschilderde Franse keramieken borden met florale decors. Haarlijn + enkele chips. Afmeting: circa ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antiek Japans/Chinees porselein. Eén maal Cargo kom, floraal. Twee grote kommen met karpers. Chips + één gelijmd. Gemerkt. 19e Eeuw. Eén 19e eeuws bord, floraal. Chip. Twee rijstwijn-koppen. Eén d...
Acht delen antiek Duits aardewerk met glazuur + beschildering. Drie maal orenschaal, één gerestaureerd. Eén treefschaal, gerestaureerd. Drie sierschotels, één chip. Eén Spaanse Fayence schaal, geresta...
Drie oude/antieke porseleinen presenteerschalen met florale decors. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.
Zes antiek wit porseleinen apothekers-dekselpotten. Circa: 1900. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Handbeschilderde 18e - 19e eeuwse Duitse 'Fayence' klepkan met ruiter te paard. Monogram 'B.B'. op deksel. Minimale chips bodemrand. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde Duitse porseleinen sierschotel. Monogram 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Handbeschilderd decor door S.S. Afmeting: 39.5 x32.5x 2 cm.. In goede staat.
Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figuur. 'Man met hond'. 20e Eeuw. Handgemerkt 'S.S'. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen reservisten bierpul. 167 Regiment Cassel 1902-1904 Infanterie. Zum andenk am dienst. 6 Comp. Oberels Infant. met originele Benette tinnen deksel. gemerkt Wilhelm J.M.H. Cass...