Grote oude porseleinen tafellamp met verguld brons, druivenranken en roccailles. 20e Eeuw. Eén hengsel gerepareerd + vaashals gerestaureerd. Afmeting: 54 cm. In redelijk/goede staat.
Kapitaal plated koffie- en theeservies op dienblad, theekan, koffiekan, melkkan en suikerpot met rijkelijk versierde randen en grepen, geplaatst op klauwpoten. Het geheel is geplaatst op een ovaal gec...
Elf reebok geweien op houten plaquette. Afmeting: circa 30 - 40 cm. In goede staat.
Twaalf reebok geweien op houten plaquettes. Afmeting: circa 30 - 40 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke ivoren vazen. Twee maal Jugendstil bewerkt met bloemen en teksten, 1916. Eén maal olifant met bloem en slangen, circa 1930. Afmeting: 16-24 cm. In goede staat.
Voorzien van origine...
Twee oude/antieke ivoren figuren, circa 1930. Eén maal mariabeeld (handen missen) en één maal figuur, wolf in bos (Rusland). Afmeting: 14-22 cm. In redelijk/goede staat. Voorzien van origineel certifi...
19e Eeuwse wortelnoten wolhouder met intarsia. Afmeting: 29 x 34 x 24 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws koperen heilig kruis met heilighart en slang. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Hensoldt Wetzlar Tami (zakmicroscoop), serienummer #2468 in originele complete staat. In redelijk tot goede staat. 10-19,5cm.
Vier antieke scharen, één zilveren schaar met florale bewerking, één schaar met strakke zilveren grepen, één metalen schaar met portretten en een knoopsgatschaar met stelschroef. 12-15 cm. In goede st...
Oude messing paraplu-houder met jachtvoorstelling. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Twee antieke wandlampen met putti. Circa: 1890. Drie vleugels missen. Afmeting: 27 x 11 x 24 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse koperen bewerkte wijnfles-houder met rondom figuren decor. Historisme. Afmeting: 15 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen haard-vuurbokken met vrouwelijke bustes. Afmeting: 35 x 21 x 47 cm. In goede staat.
Twee antieke ijzeren haardplaten. 17e - 18e Eeuw. Eén maal Barok (putti). Eén maal Renaissande (figuur met edelhert). Afmeting: 65 - 86 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinese zandsteen bewerkte Foo/Tempel honden. Circa: 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.
Uitgebreide antieke gereedschapset in houten kist, met beitels, schafen, zagen, boren, hamers. Afmeting: 30 x 76 x 28 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen historisme ampfora vaasjes met drakengrepen en hondenkoppen. Circa: 1880. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Antieke messing hanglamp met ranken. In 18e eeuwse stijl. Circa: 1900. Afmeting: 50 x 50 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse houtgestoken gepolychromeerde Heilig kruizen + Corpus Christi. Afmeting: 50 - 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse statenbijbel in lederen band. Koningsband Kloosterkerk 1828. Afmeting: 10 x 27 x 23 cm. In goede staat.
Twee oude Afrikaanse ivoren figuren op houten basement. Midden 20e eeuw. Vrouw met kruik en schaal op hoofd. Vrouw met vijzel en stamper. Afmeting: 22-25 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel c...
Lot van zes antieke Duitse tabakspijpen. Onder andere: Porseleinen reservisten pijpen met keizer. Afmeting: circa 20 - 120 cm. In redelijk/goede staat.
Oude zangvogel-automaat met drie bewegende vogels. 20e Eeuw. Blaasbalg lek. Houten omlijsting stukken weg. Afmeting: 37 x 26 x 19 cm. In redelijke staat.
Twee antieke eikenhouten kinderkleding-standaards. Circa: 1920. Afmeting: circa 95 cm. In goede staat.
Messing hanglamp met prismen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
Vier maal oud boeddhistisch brons. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee figuren te paard. Eén plaquette, 4-armige boeddha. Eén erotische boeddha. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese Quang Yins. Eén maal houtgesneden. Eén maal brons. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese messing vazen met draken. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13,5 x 13 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen wierrookbrander + vaas. Circa: 1900. Wierrookbrander met figuren, tekens, Foo hond en olifanten-koppen. Messing vaas met bloesemtak en vogel decor. Afmeting: 18 - 26 cm. In goe...
Zes stuks antieke messing kaarskandelaren. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 53 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse theekist met porseleinen houders. Middelste houder beschadigd. Koper-inleg, stukje weg. Afmeting: 12 x 22 x 11 cm. In redelijke staat.
Vier oude/antieke papieren/metalen wereldbollen. Eerste helft 20e eeuw. Eén Philips 10 Challenge globe. Eén metalen globe (blik 1920) U.S.A. Eén electrische globe op marmeren basement met kalender, Te...
Lot van 13 stuks 19e eeuwse tinnen Engelse maatbekers. Afmeting: 6 - 16 cm. en 7 - 25 cm. In goede staat.
Lot antiek tinnen maten, snotneuzen, schaal en twee koperen kannen, totaal 21 delen. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse beschilderde kraantjeskan deels met parelmoer belijmd (vogels). Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Oosterse bewerkte wrattenzwijntand op houtgestoken basement. Tand is bewerkt met afbeeldingen van bomen, huizen en figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 14 x 5 cm. In goede staat.
Lot divers antiek Peterselie porselein (Europees met Chinees decor). Minimale chip mogelijk. Bestaande uit: Theekan, melk + suiker, één-en-twintig kop + schotels, schalen, dekselpot. Met daarbij twe...
Oud Chinees hardhouten sierradenkistje met jade plaquettes en slotje. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 15 x 14 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees natuurstenen gestoken figuur. 2-Delig. Oude wijsheer onder boom met hert. Circa: 1900. Afmeting: 33 x 14 x 7 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse bruin lederen dokterstas met messing. Veel gebruikt, maar in goede staat. Afmeting: 43 x 19 x 22 cm. In goede staat.
70-er Jaren Dimple whisky. Ongeopend. 2897 Haig + Haig Bottled. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Lot diverse opaline olielampen-delen en lampenkappen. Circa: 1900. Afmeting: circa 13 x 28 cm. In redelijk/goede staat.
Tien koralen doodshoofdjes, bamboekoraal. grootte ca 2x2,5 cm- 2,5-4cm.
Oude Italiaanse onyx zuil/piedestal met verlichting binnenin. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 26 cm. In goede staat.
Twee antieke plated Duitse Barok-stijl kaarskandelaren. 19e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In redelijke staat.
Bronzen haardset op driepoot met klauwen. Vijf-delig. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 30 x 22 cm. In goede staat.
Grote antieke gelobte tinnen sierschotel met Latijnse tekst. Gemerkt met vier stempels. Afmeting: ø 45,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse eiken kerkelijke neogotische wandconsole. Afmeting: 54 x 45 x 50 cm. In goede staat.
Oude Duitse 'Super Stern' gokkast. Inworp 10-20 Pfennig. Afmeting: 76 x 54 x 22 cm. In goede staat.
Drie-delige antieke kopergeslagen kerkelijke set. Bestaande uit: Heilig kruis en twee grote kaarskandelaren. Afmeting: 41 - 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kerkelijke vergulde messing heilig kruis, neo-renaissance. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Antieke schildpad visitekaartenhouder. Circa: 1920. Afmeting: 9,5 x 6,5 x 0,8 cm. In goede staat.
Grote Tiffany-stijl glazen plafondlamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 47 cm ø. In goede staat.
Twee Russische boeken. 18e Eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In matige toestand.
Groot oud Chinees zijde borduurwerk met vogels, vlinder en bloesemtakken decor. 20e Eeuw. Afmeting: 135 x 55 cm. In goede staat.
Oude Chinese teabrick (geconcentreerde thee). Werd in het verre Oosten ook als betaalmiddel gebruikt. Afmeting: 24 x 19 x 2,5 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten theestoof met koperen hengselbak. Afmeting: 35 x 30 cm ø. In goede staat.
Drie stuks 19e eeuwse speculaasplanken en botervorm. Gemaakt van notenhout. Afmeting: 22 - 28 cm. In goede staat.
Negen boeken over schilderkunst. Onder andere: Twee maal P.M.J. Jacobs, German Grobe, Klinkenberg, Bosboom, J. Israëls, Frits Goosen. Afmeting: 27 - 32 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinese of Japanse benen bewerkte dekseldoosjes. Eén maal groot met kikkers op deksel. Twee maal klein met konijnen op deksels. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.
Oude HALA Zeist busquet bureau-lamp met chrome en wit metalen kap en voet. Afmeting: 52 x 40 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee mooie grote Japanse cloisonne vazen met florale decors, vlinders en vogels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 19 cm ø. en 40 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Twee bronzen 2-lichts wandkandelaren in Louis Seize-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 25 x 22 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke metalen bellen, messing etc. Circa: 1900 en later. En een oude antieke boekenpers, circa: 1900. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.
Hollandse antieke messing kroonluchter naar 17e eeuws voorbeeld. Circa: 1800. Afmeting: 45 x 47 cm ø. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse eikenhouten taverne wijnvaten met wandbevestiging en originele polychromie. Afmeting: 22,5 x 8,5 x 21 cm. In goede staat.
Houtgestoken grote Chinese keizer figuur op wolk met zwaard en pagode. 20e Eeuw. Afmeting: 33,5 cm. In goede staat.
Twee antieke bruin lederen koffers. Engeland. Eén koffer gemonogrammeerd J.R.T. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 51 cm. In goede staat.
Hollands aluminium wapen gevelstuk. Origineel beschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 32 x 2,5 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws messing met ijzeren strijkijzers. Twee maal met hartje en monogram P.A. (huwelijkscadeau). Afmeting: 19 - 38 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten lampenvoet met leeuwenpoten. Circa: 1920. Afmeting: 156 cm. In goede staat.
Antieke Japanse lakwerk sierraden kist met parelmoer. Figuren voorstelling belijmd en goudverf. Circa: 1920. Afmeting: 11 x 34 x 25 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bewerkte walnoot, met vele figuren uitgesneden. Afmeting: 4 x 4,5 cm. In goede staat.
Twee oude vergulde bronzen wandlampen, floraal. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 29 x 15 cm. In goed staat.
Twee miniatuur schaakspellen. Eén maal antiek, mahonie Engels. Eén maal 20e eeuw met onderzetters. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke gietijzeren met messing haardset. Vijf-delig. Circa: 1900. Afmeting: 85 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinese messing geëmailleerde siervazen met florale decors en paradijsvogels. Circa: 1900. Afmeting: H.42 - 46 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws antiek. Eén maal ijzeren grote ketel, twee maal beddepan, één maal melkbus. Afmeting: 38 - 115 cm. In goede staat.
Dertig antiquarische boeken. J. van Vondel. Uitgegeven door M.J. van Lennep Leiden. A.W. Sijthof. Afmeting: 18 x 12 x 1,5 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Engelse mahoniehouten kolenkit met messing plaquettes en schep. Circa: 1900. Afmeting: 47 x 35 x 44 cm. In goede staat.
Goed onderhouden jaren '30 Philips notenhouten luidspreker. Functionerend, type 2130. In uitstekende staat. Afmeting: 34 x 38 x 16 cm. In goede staat.
Een knipmuts met streekgesp en broche met filigrain en knoppen. Fraai ingelijst in een blauwe lijst. 54x54cm.
Antieke bronzen figuur met rest polychrome en spiegellijst. Waarschijnlijk Amerikaans sierstuk voor automaat of iets dergelijks. Circa: 1920. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Bronzen tafelstuk met geslepen kristallen schaal. 19e Eeuw. Afmeting: 18 x 21 cm ø. In goede staat.
Antiek priester kazuifel gemaakt van gouddraad, zijdedraad etc. Afmeting: 92 x 55 cm. In goede staat.
Oud Nigeriaans bronzen masker. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 17 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing kerkelijke kaarskandelaar met wijnranken en portret-medaillons. Afmeting: 77 cm. In goede staat.
Vijf oude messing kaarskandelaren sets, naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse opbergkisten. Eén mahoniehouten brievenkist. Eén palissander theekist met intarsia. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Vijf diverse oude/antieke houten dekseldozen. Eén met bronzen kip. Twee met inleg. Circa: 1900 en later. Afmeting: 12 - 26,5 cm. In goede staat.
Lot van zeven stuks divers koperwerk. Onder andere: (Appel)ketels, melkkan, doofpot, blaasbalg. 19e Eeuw. Afmeting: circa 17 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke opaline-glazen petroleumlamp. Floraal handbeschilderd. Met messing brander, onderrand + tussenstuk. Afmeting: 70 x 27 cm ø. In goede staat.
Drie oude/antieke olielampen met glazen reservoirs. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 54 cm. In goede staat.
Antieke historisme gobelin wandkleed met figuren in landschap decor. Afmeting: 118 x 190 cm. In goede staat.
Antieke vergulde messing fotolijst met spiegel. Circa: 1900. Afmeting: 28 x 19 x 1 cm. In goede staat.