Geelgouden munt, gouden rijder 1763 Holland republiek, fl 14,- BELG:HOLLAND:*MO:AUR:PRO:CONFOED. CONCORDIA. RES.PA RVAE.CRESCUNT. Wat soldeer aan de achterzijde van de munt. ca 9,8 gram ø 26,5mm
Vier Nederlandse bankbiljetten: 1x 10 Gulden 1941, 1x 10 Gulden 1929 (Zeeuws meisje), 1x 10 Gulden 1945 (Tientje van Lieftinck) en 1x 10 Gulden 1953. Diverse condities.
1/4 Gulden 1945 als penning Nederlandsch Indie in goud geslagen (vgl. Scho. 925) - 3.96 gr. Conditie: goed
2 ½ Cent 1945 Nederlansch Indië in goud geslagen als penning
Postzegelverzameling. In totaal 14 stockboeken. Eén zwarte klapper Nederlands postfris, waaronder hoge waarden Juliana Regina + automaatboekjes. Eén dik groen stockboek met gebruikt en ongebruikt Nede...
Kavel met ca. 25 Nederlandse munten waaronder: 2,5 Gulden 1873, 1 cent 1877, 2,5 Cent 1880, 1/2 Gulden 1862. Verschillende condities.
Kavel met 7 munten Koninkrijk waaronder: 2,5 Cent 1941, 10 Cent 1938, 25 Cent 1928, 1 Gulden 1913, 25 Cent 1823B, 10 Cent 1849 en 5 Cent 1862. Diverse condities.
Verzameling Israël in rood Schaubeck album. 1948 - 1982. Gebruikt deels zonder tabs. Verzameling Israël in zwart leuchtturm album. 1983 - 1994. Compleet, gebruikt. Vezameling Israël. Donkerblauw leuch...
Verzameling Israël in blauw Schaubeck album. 1948 - 1982. Groten deels postfris met tabs.
Eén verzameling Nederland gebruikt/ongebruikt in rood leuchtturm album. 1852 - 1993. Aardig gevuld, ook voor-oorlogs ongebruikt. Eén verzameling Nederland in bruin Kabe-album. 1959 - 1979. Postfris en...
Kavel met 8 zilveren munten provinciaal waaronder: 6 Stuiver (rijderschelling) 1691 Overijssel, Arendschelling, 6 Stuiver (Rijderschelling) Nijmegen 1691, 2 Stuiver 1709 Gelderland. Diverse condities.
Kavel met 13 munten provinciaal en V.O.C. waaronder: 1/2 Duit (VOC) Utrecht 1755, 6 Stuiver 1688 (Nijmegen) , 2 Stuiver 1785 (Gelderland), Rijderschelling 1688. Munten zijn in diverse condities.
Zes dozen vol met diverse poststukken, niet uitgezocht. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 60 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
Collectie antieke 19e eeuwse foto's. Circa: 1880 - 1920. Afmeting: circa 5 - 15 cm. In goede staat.
Drie dozen vol met ansichtkaarten. Divers, niet uitgezocht. 20e Eeuw. Afmeting: 59 x 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude postzegel-verzamelalbums met inhoud. Deels Israël. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
33 Kilo diverse muntgeld + penningen. Wereldwijd. In redelijk/goede staat.
Doos met postzegelverzameling. Onder andere: Jaarpakketten, 80-er, 90-er jaren Nederland postfris meervoudig. Eén album postfris China. Vijf diverse stockboeken wereldwijd + onder meer poststukken, on...
Lot diverse oude/antieke Hollandse Wilhelmina munten. Met los en opgestoken haar. Afmeting: ø 1 - 2,5 cm. In redelijk/goede staat.
Kavel met 7 Friese munten waaronder: Stuiver 1683, Duit 1717, 2 Stuiver 1664 en 4x Oord 1607-1650. Diverse condities.
Drie Duitse bankbiljetten: 1x 5 Reichspfennig (Deutsche Wehrmacht), 1x "Verrechnungsschein" 10 Reichsmark (Deutsche Wehrmacht) 1944 en 1x "Verrechnungsschein" 1 Reichsmark (Deutsche Wehrmacht) 1944 ....
Kavel met 5 biljetten kampgeld waaronder: 25 cent 1944 (Westerbork), 10 cent 1944 (Westerbork), 50 Reichspfennig, 1 Reichsmark en 1 Krone 1943 (Theresienstadt). Verschillende condities.
Kavel diverse bankbiljetten waaronder: 6 Biljetten van Noord-Korea, 1x 20 Dinar 1936 Joegoslavië (met nazi stempel), 1x 25 Cents (VS militair biljet) en 1x 500 Dinar 1941 Servië. Diverse condities.
Kavel met 4 delen noodgeld waaronder: 3x houten "biljetten" van 10, 20 en 50 Heller 1920 en 1x stoffen biljet van 25 Mark 1921 Bielefeld. Diverse condities.
Twee bankbiljetten: 1x 3 Lire 1848 Venetië en 1x 25 Livres (Franse revolutie ca. 1790). Verschillende condities.
Drie Nederlandse bankbiljetten: 1x 1 gulden (zilverbon) 1938, 1x 2,5 Gulden (zilverbon) 1927 en 1x 2,5 Gulden 1943. Verschillende condities.
Kavel met diverse wereldmunten in verschillende condities.
Drie Romeinse munten: 1x Scara Moneta (Constantius 305-306), 1x Romeinse Follis, Keizer Gallienus en 1x Romeinse Follis, Keizer Licinius. Verschillende condities.
Lot diverse Hollandse guldens, rijksdaalders en herdenkingsmunten in messing geldkistje. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 14 x 9,5 cm. In goede staat.
Vier bankbiljetten: 1x 1 Pound Engeland 1948-1960), 1x Bankbiljet Hongarije 1946, 1x 100 Dinar Servië 1941 en 1x 10 Zloty Polen 1940. Biljetten in verschillende condities.
Philatelistisch Davo postzegel verzamelalbum Nederland I. Catalogus waarde: ca. € 2.400,=. Gestempeld. Afmeting: 29 x 32 x 4 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse philatelie. Gestempeld en ongestempeld. 19e - 20e Eeuw. Wereld, veel Nederland. Hutje mutje van alles door elkaar. Albums doosje. Afmeting: 35 x 36 x 32 cm. In redelijke staat.
Philatisch album met bijzondere uitgiften en enveloppen. Duitsland, Nederland + wereld. Afmeting: 4 x 20 x 27 cm. In goede staat.
Philatisch album met Duitse eerste dag enveloppen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 24 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Chinese pop. Gemaakt van Chinese geldstukken, hout, draad en goudpapier. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Muntenboekje met diverse munten; o.a. dubbeltjes, kwartjes, guldens en rijksdaalders met dubbelkoppen. 2 Briefjes van 5 gulden. Diverse gelegenheidsmunten en een aantal Duitse, Amikaanse en Canadese m...