Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse school. 18e - 19e Eeuw. Verso onduidelijk gesigneerd, en naam Augusteida en Sapkonista ?. Zuid Europese schone met parelsieraden. Olieverf op linnen. Afmeting: 15,5 ...
Willem Paerels, 1878-1962. Belgische school. Voorstelling: 'Vissersboten bij ondergaande zon'. Pastel op papier. Afmeting. 70x90 cm. (groot werk). In goede staat.
H.J. Veger. 1910 - 1999. 'Boerderij met boer, kippen en koeien'. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Joh. van Hast, 1913. Landschap met koeien bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 125 cm. In goede staat.
Gerardus Johannes Delfgaauw. 1882 - 1947. Havengezicht Dordrecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Reint Withaar, 1986. 1928 - Elburg. Landschap met eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap, Nr. 96/350. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 17 cm. In goede staat.
Kees Verwey. 1900 - 1995. Stilleven. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 37 cm. In goed staat.
Onbekend. 17e - 18e Eeuw. 'Koeien in wijds landschap'. Olieverf op paneel. Afmeting: 57 x 75 cm. In redelijke staat.
Guilliaume Corneille '97. Nr. 141 / 150. Vogel in lucht. Lithografie op papier. Afmeting: 18 x 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1800. 'Meisje met bladmuziek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 46 cm. In goede staat.
Antiek schilderijtje in lijst. Circa: 1880. Deels geschilderd. Romantisch paar op balkon. Olieverf op papier. Afmeting: 10 x 15 cm. In goede staat.
Antiek schilderijtje in lijst. Circa: 1880. Deels geschilderd. Romantisch paar op balkon. Olieverf op papier. Afmeting: 10 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuws Italiaans schilderij. Gesigneerd E. Hyska 1880. Portret van een man met baard St. Peter en goudverf. Afmeting: 12,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. ´Kruis afname Jezus Christus´. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 95 cm. In redelijk/goede staat.
Johannes Bosboom. 1817 - 1891. Kerkinterieur met figuren. Ets op papier. Afmeting: 26,5 x 19,5 cm. In goede staat.
P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twentse boerderij met paard. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Rien Visser (Enschede). Zonnig boerenerf met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Hans Innemee. 1951 - . The great surprise. Acryl op papier. Afmeting: 23 x 23 cm. In goede staat.
Clemens Briels. 1946 - . Nr. 19/20. Antipodes figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 37 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. 18e Eeuwse man met tabakspijp en Chinese porseleinen schaal met soep. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 22,5 cm. In goede staat.
Aris Krikker. Nagesigneerd. Circa: 1900. Hollands riviergezicht met windmolens in Haagse school-stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 27 cm. In goede staat.
Herman Brood. 1946 - 2001. Nr. 121/280. For Ever. Zeefdruk op papier. Afmeting: 80 x 52 cm. In goede staat.
Wallasse Ting. 1929 - 2010. Nr. 12/20. Twee dames met paard en kat. Zeefdruk op papier. Afmeting: 95 x 95 cm. In goede staat.
A. Heyboer. 1924 - 2005. Groot werk van Anton Heyboer. Spetter kip. Plakaatverf op papier. Afmeting: 80 x 110 cm. In goede staat.
Karel Appel. 78. Nr. XIV van XIV. Abstracte compositie. Zeefdruk op papier. Afmeting: 55 x 41 cm. In goede staat.
Klaas Bernink, 1979. 1913 - 1996 Enschede. Twentse boerderij in de sneeuw. Nr. 222 - 250. Herkomst galerie polder. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Duitse school. Circa: 1900. 'Vissersvolk op besneeuwd strand'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.
Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. 'Keramieken vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Zivojin Celic. Servië 1954 - Split. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: 66 x 66 cm. In goede staat.
Zivojin Celic. Servië 1954 - Split. Moderne abstracte compositie. Acryl op paneel. Afmeting: 27 x 58 cm. In goede staat.
John Bevort. 1917 - 1996. Opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 89 cm. In goede staat.
B.H. Bolink. 1876 - 1950 (Enschede). Twents landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 78 x 60 cm. In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970 (Enschede). Watermolen van Haaksbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Kyrillische Russische signatuur. 1978 Lopatkin. 'Naakte dames bij bed'. Olieverf op linnen. Afmeting: 63 x 80 cm. In goede staat.
G. Tielens. Boerin met melkbussen op pad en koeien. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.
H. Hoffmann. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Jan Sijpestijn. 1945. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 28 cm. In goede staat.
Max Carlier. 1872-1938. Belgische school. 'Boeren vrouw met bloemen, melk en fruit'. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 39 cm. In goede staat.
Keith Haring. 87. Lucky Strike. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 98 cm. In goede staat.
Keith Haring. Figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 103 cm. In goede staat.
V. de Buck. Boten op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 90 cm. In goede staat.
Jan Laeven. 1925 - 2001 (Maastricht). Impressionistisch vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 67 cm. In goede staat.
Wim van Norden. 1917 - 2001. Haven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Jacque Witjens. 1881 - 1956. Landschap met knotwilgen en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 29 cm. In goede staat.
P.M.F. van Herwaarden. ´Boerenhuis bij sloten in de sneeuw met roeiboten´. Olieverf op paneel. Afmeting 50 x 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd, twee dames lopend in stad, olieverf op paneel, 17,5x23cm. In goede staat
Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Heidegezicht met boom. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In redelijke staat.