Zeldzaam klein antiek tinnen moffenkruikje. Circa 1800. Licht bedeukt. Afmeting: 7,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Antiek Duits messing historisme sierhangbord. 'Der Trompeter von Säckingen, Die überraschung'. Circa 1880. Afmeting: 26 x 34 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen Corpus Christi op eikenhout gemonteerd. Circa 1900. Afmeting: 65 x 39 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Japanse lakwerk schrijfkist met parelmoer inleg. Lichte beschadigingen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 42 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Hutschenreuther zwaar plated dekselterrines in Art Deco-stijl. Afmeting: 15 x 22 cm ø. In goede staat.
Twee grote vuurvergulde messing Empire kaarskandelaren met bobeches. Circa 1820. Haarscheur in één stam. Afmeting: 25,5 x 5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie voor-oorlogse panelen met intarsia. Eerste helft 20e eeuw. Diverse houtsoorten. Eén maal molenlandschap. Eén maal bloempot met cactus. Eén maal boerderij. Afmeting: 29 - 38 cm. In goede staat.
Antieke bronzen hanglamp met drie putti's. Voor kaarsen, drie-lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 43 cm ø. In goede staat.
Oude Russische messing scheepvaart chronometer in mahoniehouten kist + transportkist. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Drie oude houtgesneden speculaasplanken + eikenhouten tinnen lepelrek met zes tinnen lepels. 20e Eeuw. Afmeting: 47 - 63 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse kopergeslagen Laatste Avondmaal, met schildpad beschilderde koperen lijst. Afmeting: 60 x 48 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse gepolychromeerde sta-lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 128 x 46 cm ø. In goede staat.
Zware 19e eeuwse bronzen wandkandelaar in historisme-stijl (Empire, Renaissance etc.) Bazuinen met heraldiek. Afmeting: 42 x 42 x 20 cm. In goede staat.
Antieke kruithoorn en oude flacon. Eén kruithoorn met koper en hoornen houder, circa 1900. Eén chrome flacon met bruin leder, 20e eeuw. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.
Antiek historisch houten scheepsmodel van een 16e eeuws galjoen met lederen zeilen en originele polychromie. Circa 1900. Afmeting: 80 x 77 x 18 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten wijnvat op houtgestoken houder met wijnranken en koperen kraan met messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 42 x 31 x 20 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse Amerikaanse Dumore projector in houten kist. Functies niet getest. Afmeting: 31 x 42 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Voor-oorlogse lederen kinder motorpet met drukknopen. Afmeting: 24 x 16 cm ø. In goede staat.
Zeldzame oude/antieke vergulde telescoop toneelkijker met roggehuid. Ongemerkt. Circa 1900. Klein deukje. Afmeting: 9,5 x 5 cm ø. In goede staat.
Twee 17e Eeuwse bronzen kaarskandelaren op drie poten. Eén staat iets scheef. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antiek Duitse eikenhouten gestoken Luster Mänchen lamp. Circa 1900. Met groot edelherten gewei en vier electrische lichtpunten. Afmeting: 43 x 112 x 70 cm. In goede staat.
Antieke hanglamp met kristalglas. Kaarsenkroon. Geëlektrificeerd. Behoeft aandacht. Afmeting: 60 x 50 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zéér grote Italiaanse tafellamp met marmer en messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 114 x 45 ø cm. In goede staat.
Kunsthars sierbol met vissen. Naar ontwerp van M.C. Esscher. Circa 1940. 21e Eeuw. Afmeting: ø 8 cm. In goede staat.
Zes delen oud/antiek koper + tin. Drie tinnen kaarskandelaren. Twee messing kaarskandelaren. Eén bunsenbrander, Max Sievert, Stockholm. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.
Twee oude miniatuurportretten op ivoor geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 11 -15 cm. In goede staat.
Antieke smeedijzeren vogelkooi met ophangarm + glas. Circa 1920. Afmeting: 60 x 40 cm ø. In goede staat.
Klein scheepsstuurwiel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 57 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Chinees natuurstenen dekseldoos met salamanders etc. Circa 1900. Afmeting: 6 x 11,5 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Lot met diverse stukken edelstenen, o.a. tijgeroog, jade, labradoriet grootte ca 8 cm
Vijf oude koraal doodskoppen aan koord. 20e Eeuw. Afmeting: 2,5 - 3 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese benen gesneden figuren. Keizer en keizerin. Afmeting: 17,5 - 18 cm. In goede staat.
Twee oud Hollandse tinnen snotneuzen, olielampen. Circa 1880. Afmeting: 24 x 15 cm ø. In goede staat.
Antieke/oude marmeren piedestal met schroefdraad. Stukje marmer hoek af. Circa 1900. Afmeting: 112 x 22 x 22 cm. In goede staat.
Twee antieke kaarskandelaren. Circa 1880. Compositie metaal met albast, overgeschilderd. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.
Lot briefkaarten. Onder andere Artis-Amsterdam. Circa 1900. Afmeting: 3 x 14 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke parelmoer belijnde sierradendoos met binnenin spiegels. Afmeting: 6 x 19 x 15 cm. In goede staat.
Grote oude albasten tafellamp met vergulde bewerkte omranding. 20e Eeuw. Afmeting: 82 x 32 cm ø. In goede staat.
Antiek Schwarzwald houtgesneden tafelstuk met patrijzen en varens. Circa 1880. Afmeting: 31 x 24 x 20 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse barometer met originele beschildering + vergulding. Circa 1820. Baserja Ainé A. Besancon. Afmeting: 89 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten barometer met thermometer. Circa 1900. Glas haarscheur, verder in goede staat. Afmeting: 91 cm. In redelijk/goede staat.
Oude barometer met batterij functie, naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Beukenhout, donker gebeitst. Afmeting: 99 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees ivoren figuur. Chinese godheid met hertje en kind. Afmeting: 23 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.
19e Eeuws Japans ivoren beeldje. Mandenverkoper. Met bodemmerk. Afmeting: 8 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.
Drie oude reclame borden van karton. 20e Eeuw. Eén maal Bierres motte Cordonner, Leon Fanret. Beschadigd. Afmeting: 47 x 37 cm. Eén maal Cinzano Schorle, Lehmann Steglitz. Afmeting: 47 x 34 cm. In re...
Twee grote gietijzeren Barok-stijl tuinvazen op piedestals. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 62 x 45 cm. In goede staat.
Oude 30-er jaren Kebrdle accordeon. Functies niet getest. Afmeting: 70 x 47 x 23 cm. In redelijke staat.
Twee groene Japanse cloisonne vazen met florale decors en vogels. Afmeting: 27 x 16 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse flexibele zweep. Gemaakt van been, met perzikboom decor en lotusbloem. Circa: 1920 - 1930. Afmeting: 71 cm. In goede staat.
Antieke Ottomaanse Turkse schaal met Arabische symbolen. Kopergeslagen met tinnen inleg. Circa 1900. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.
Antieke Perzische bronzen vaas met zilver-inlay. Circa 1900. Afmeting: 12,7 cm. In goede staat.
Antieke bronzen brievenopener met buste. Circa 1900. Lemet iets verbogen. Afmeting: 19 cm. In redelijk/goede staat.
Oude gietijzeren Jugendstil-stijl houtkachel met tollen en voorplaat. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 111 x 38 cm. In goede staat.
Mooie Art Deco metalen tafellamp met boogschietende naakte dame. Circa: 1930 - 1940. Afmeting: 41 x 20 x 15,5 cm. In goede staat.
Antiek koperen hanglamp met glazen kappen en facet geslepen bol. Circa 1915. Jugendstil. Afmeting: 50 x 50 cm ø. In goede staat.
Grote messing kroonluchter met kristalglas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 70 cm ø. In goede staat.
Kristalglazen kroonluchter. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 75 cm ø. In goede staat.
Twee Duitse verzamelalbums. Olympische winter en zomerspelen 1936. Compleet met plaatjes. Afmeting: 25 x 32 cm. In goede staat.
Groot antiek 18e eeuws boek vol gravures. Alle werken van Flavius Josephus by Marten Schagen Amsterdam, Boekverkoper 1732. Eerste pagina's schade. Afmeting: 8 x 26 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Extra kleine bijbel. 'Komst en Welkomst tot Christus', door J. Bunjan tot Harderwijk bij Herman Rampen 1711. Afmeting: 13,5 x 8 x 3,5 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine tinnen kruik, moffenkruik. 19e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 7 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud/antiek tin. Eén kraantjeskan, circa 1900. Eén vroege klepkan, 17e - 18e eeuw. Verbogen. Afmeting: 22 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot tinnen klepkan-deksels. Historisme. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse gietijzeren vuurbokken met Griekse dames. Empire. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse reservisten tabakspijp. Res. Werning Parde Heimat Wesel 1906 - 1908. Pijpkop haarlijn + stukje uiteinde af. Afmeting: circa 65 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam voor-oorlogs dubbelzijdig scheepskompas. L.J. Harri - Amsterdam. Afmeting: 13 x 29 cm ø. In goede staat.
Oud Hollands eikenhouten keuken-wandkastje met keramieken houders. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 53 x 20 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen met gekleurde glazen reservoirs, messing branders. Circa 1900. Eén maal messing albast voet. Eén maal plated voet. Afmeting: 54 - 60 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen tafellampen met glazen houders. Circa 1930. Afmeting: 33 x 30 x 10 cm. In goede staat.
Drie maal antiek. Circa 1900. Eén eikenhouten kolenbak. Eén kopergeslagen stokkenhouder. Eén kopergeslagen kist. Figuren decors. Afmeting: 35 - 57 cm. In goede staat.
18e Eeuwse koperen gegraveerde deksel-tabaksdoos met spreuken en religeuse voorstellingen. Afmeting: 13,5 x 8 x 4 cm. In goede staat.
Grote antieke roodkoperen Louis Seize kraantjeskan. Circa 1800. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Twee historisme metalen dekseldozen. Circa 1880 - 1930. Eén maal Neo-Renaissance met figuren, vogels etc. + messing. Eén maal met filigrain deksel. Gemerkt Wilhelm. Afmeting: 11 - 17 cm. In redelijk/g...
Indonesisch kistje met messing beslag en jade plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 x 21 x 14,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse beschilderde dekseldoos met lezende man op deksel. Binnenrand stukjes af. Afmeting: 4 x 12 cm ø. In goede staat.
Grote 8-lichts messing neogotische kerkelijke wandkandelaar. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 55 x 37 ø cm. In goede staat.
Antieke vergulde bronzen kaarskandelaar met putti. Circa: 1870. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen kaarskandelaar. Circa 1900. Europeaan draagt kaarshouder. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Lot van drie oude Chinese of Japanse been gestoken gordelknopen, floraal en dieren. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.
Antieke Japanse cloisonne bloempot met florale en draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 21 x 26 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese rood-lak dekseldoos met Foo-honden decor. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 x 10 cm ø. In goede staat.
Jugendstil schaal + keramieken dienblad. 20e Eeuw. Eén houder stang los. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Jugendstil/Art Nouveau tafellampenvoet. Twee naakte acrobatische dames. Gips + goudkleurig. Afmeting: 52 x 25 x 15 cm. In goede staat.
Drie antieke koperen schalen. Onder andere Amsterdamse school-stijl. Circa 1920. Eén maal ster-vormig, F. Wolterman. Eén maal gebloemd, ongemerkt. Eén maal kopergeslagen op drie pootjes. Afmeting: 22 ...
Antieke speelgoed miniatuurkast. Linnenkast met lade, spiegel + schappen. Circa 1915. Bamboe decor. Afmeting: 49 x 31 x 14 cm. In goede staat.
Hollandse miniatuur porseleinkast met elf delen oud/antiek Chinees miniatuur porselein. Twee helft 20e eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 61 x 40 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Duitse notenhouten Schwarzwalder snijstuk met koekoeken en vos. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen WC-pot met florale decors. Frankrijk. Afmeting: 47 x 30 x 46 cm. In goede staat.
Antieke staande gietijzeren kapstok met lekbakken. Circa 1900. Afmeting: 195 cm. In goede staat.
Grote oude Afrikaanse houtgestoken Joruba trommel met figuren decor. Trommelvel gescheurd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 83 x 55 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws Japans ivoren figuren groep op houtgestoken basement met acht delen ivoor. Gemerkt. Afmeting: 27 x 13 x 16 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.
Zeer grote Italiaanse glazen Murano kroonluchter. Kleine beschadigingen. Afmeting: circa 110 x 65 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke goudweegschalen. Eén maal 19e eeuws in eikenhouten kistje. Eén maal Griekenland met zes gewichten Drachmen/scruples. Tweede helft 20e eeuw. Kopie. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staa...
Twee grote antieke roodbruin marmeren zuilen (piedestals), met acht-kantige voet + bladen. Circa 1920. Beschadigingen. Afmeting: 105 x 30 x 30 cm. In redelijke staat.
Chique antieke Franse palissanderhouten reissecretaire met vergulde bronzen versieringen + originele sleutel. Circa 1860. Afmeting: 18 x 35 x 26 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame antieke naai-necessairedoos met chinoisserie lakwerk, zwart, met deksel en lade. Circa 1900. Vol met benen necessaire dekseldoosjes, spoelen spelden etc. Afmeting: 17 x 28 x 36 cm. In goede s...