Josef Israëls. 1824 - 1911. Gravure 1872. Spelende kinderen op straat. Gravure op papier. Afmeting: 26 x 14 cm. In redelijke staat.
Antieke Engelse gravure. Zeeslag. Naar een schilderij van R. Paton. Gegraveerd door P.C. Canot + W. Watts. 1710 - 1777. Imperial Russian Fleet. Gravure op papier. Afmeting: 67 x 49 cm. In redelijk/goe...
Antieke Engelse gravure. Zeeslag. Naar een schilderij van R. Paton. Gegraveerd door P.C. Canot + W. Watts. 1710 - 1777. Imperial Russian Fleet. Gravure op papier. Afmeting: 48 x 65 cm. In redelijk/goe...
Antieke landkaart door Guiljelmus Blaeu. 1600 - 1699. Gedrukt door W. Blaeu. Handingekleurd. Novus XVII Inferioris Germaniae. Gravure op papier. Afmeting: 54 x 42 cm. In goede staat.
Monogram. 20e Eeuw. Oud Hollands zeegezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 48 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Wim ten Broek. Circa 1950. 1905 - 1993. Ongesigneerd. Lachend paard. Herkomst tuinman Wim ten Broek. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Houtsnedes op papier. Afmeting: 34 - 38 cm. In goede staat.
Jan Toorop. 1858 - 1928. Litho. Handgesigneerd. Bezonkenheid, meditatie, vuur. Afmeting: 14 x 16 cm. Litho op papier. In goede staat.
Anthonie Waldorp. 1803 - 1866. Hollands gezelschap op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: 68 x 52 cm. In goede staat.
Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Poldergezicht met windmolens en koeien. Naar Willem Roelofs. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
R. Verheijen. 1877 - 1960. Amsterdamse bloemenmarkt met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke miniaturen op ivoor. Met ivoren en notenhouten lijsten. Damesportretten. Gesigneerd. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Co Westerik 1988. 1924 - . Familie. Lithografie op papier. Afmeting: 19 x 17 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Branding bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Jongensportret. Anno 1807. Verso naam. Pastel op papier. Afmeting: 32 x 40 cm. In goede staat.
A.F. Bunner (Andrew Fisher). 1841 - 1897. Amerikaanse school. Hollandse vissersboten met figuren op kalm water. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 70 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse gravures. Eén maal vlinder komt uit cocon in landschap. Zon met gezicht. Eén maal landschap met wandelaar bij pioenroosstruik + Latijnse tekst. Afmeting: ø 13,5 cm. en 13 x 13 cm...
M. Hagedoorn. 1911 - 1988. Binnenhof in Curacao. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 45 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Bomschuit met vissersvolk op strand. Craquele. Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 19 cm. In redelijke staat.
J.P.C. van Os. 1869 - 1944. Besneeuwd landschap met boeren schuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Antiek schilderij op ivoor. Meisje met hond in interieur. Gedateerd 1841. Jebreiski? Olieverf op ivoor. Afmeting: 12 x 18 cm. In goede staat.
Janos Viski. 1891 - 1987. Kippen bij strowagen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Russische school 1995. Refused Desires. Drie naakte dames. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 90 cm. In goede staat.
Ids Wiersma. 1878 - 1965. Landschap met fuik. Ets op papier. Afmeting: 32 x 16 cm. In goede staat.