Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors. Twee goed en twee met haarscheuren. Afmeting: ø 23,5 - ø 25 cm. In redelijke/goede staat.
Tien maal antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Twee ovaalvormige schaaltjes, goed. Twee identieke borden, goed. Bord, gelijmd. Octagonale schaal, goed. Gecontourneerde schaal, goed. Twee komm...
18e Eeuwse vergulde houten Madonna met kroon + kindje Jezus. Beschadigingen. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.
Berthe Becker. 1928. Belgische School. Oude Regge boerderij Hankate. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 55 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees natuurstenen waterbakje met florale decor. Eén chip. Afmeting: 4 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.
Zeven maal 19e eeuwse Franse polychrome Fayence borden met diverse decors. Drie met haarscheur, één gekramt, rest goed. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Frans beeld. Jugendstil. Circa 1915. Vrouw met spiegel en cupido met pijl en boog. Op houten sokkel. Compositie metaal. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Z. Jani. 20e Eeuw. Italiaanse School. Figuren bij hut in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 38 cm. In goede staat.
Grote oude Amerikaanse gietijzeren raderboot 'New York'. 20e Eeuw. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse messing bloempot met tijgers. Circa 1900. Afmeting: 24 x 29 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws religieus houtgestoken figuur met polychromie. Heilige met adelaar. Adelaar vleugel gebroken en arm af. Afmeting: 57 cm. In redelijke staat.
Roco Museum Edition 43660, H0 E-Lok E18 08. Inclusief originele verpakking, in goede staat.
Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.
Drie oude/antieke Oosterse figuren. Bestaande uit twee houtgesneden karbauwen met figuur, twee beschadigingen + één bronzen karbauw. Afmeting: 18 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke broche, zilver met goud voorzien van een rozet met diamanten met een oud slijpsel. ø rozet 13 mm. De steker van de broche ontbreekt. 64 mm. ca 5,4 gram . Verder in goede staat
Draagt signatuur H. Cassiers. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 40 cm. In goede staat.
Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 28 x 38 x 59 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren pepermuntdoosje, 835/000, rond model met ribbewerking. Op de deksel versierd met een schild voorzien van monogram: JVG. ø5x1,5cm. ca 31 gram. MT.: Onduidelijk, jl.:U:1829. In goede staat
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Landschap met Afrikaanse olifanten. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
P.A. Nijgh. 1876 - 1959. Stilleven met gemberpot, bloemen en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decors en gecontourneerde omranding. Oude spanningsscheuren. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zilveren fotolijsten, 925/000, langwerpige lijst met zilveren hollopende rand, 20x27cm en een ronde lijst met bolle zilveren rand, ø16 cm. Ronde lijst is iets gedeukt, Verder in goede staat
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.