Antieke Franse rood-marmeren wekker. Circa 1900. Gelijmd. Afmeting: 16 cm. In matige staat.
Antiek marmeren Frans Art Nouveau klokkenstel met pierrot en dame met waaier. Circa 1915. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 33 x 51 x 15 cm. In goede staat.
Antieke vier-delige gietijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Zilveren zakhorloge, 800/000, in zilveren houder op ronde voet met graveerwerk. Election. 7x4x10cm. In goede staat
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met vogel op bloesemtak decor + signatuur. Afmeting: 12,9 x 20,6 cm. In goede staat.
Moderne keramieken design tafellamp met messing. 21e Eeuw. Houteffect. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil staande klok met snijwerk, koperen wijzerplaat, gewichten en slinger. Circa 1915. Afmeting: 197 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse bijbel. Door Jacobus Savry 1657. Historien der Fromer Martelaren. Vol met antieke gravures. Betreft marteling. Interessant!. Afmeting: 10 x 21 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren collier en hanger, 925/000. Koordcollier met grote hanger met bloem en hartdecor. ø4 mm, lengte 45+15cm verlenging, grootte hanger 6x3cm. totaal ca 59 gram. In goede staat
17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten twee-deurs Renaissance kast. Afmeting: 155 x 62 x 143 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Kantonese gemberpot met krijgers en bodemmerk. Afmeting: 12 x 13 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken roerklik met engel. Afmeting: 39 x 16 x 64 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met zirconia's. Ronde hanger met 2 ringen bezet met zirconia's met daartussen een rastervormige bewerking. ø 19 mm. Het hangeroog is tevens voorzien van zirconia's. ca 2,7 ...
19e Eeuws notenhouten kabinet met messing beslag. In goede originele staat. Afmeting: 240 x 200 x 72 cm. In goede staat.
Gesigneerde antieke Japanse ivoren netsuke met drie spelende kinderen. Afmeting: 3,5 x 5,5 x 2,5 cm. In goede staat.
Antieke benen armband + oude Oosterse wit metalen riem. Afmeting: 9 - 54 cm. In goede staat.
Drie maal oud tin. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met eikel decor. Dekseldoos met bloemen, vlinder decor. Schaal, floraal met insecten decor. Tweemaal Frieling Zinn, één maal Peltro tin. Afmeting...
Antieke Duitse messing microscoop in originele houten kist. Carl Zeiss Jena. Nr. 11218. Met accessoires. Afmeting: 12 x 34 x 17 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Chinese porseleinen Imari trekpot met berglandschap en florale decors. Deksel beschadigd. Tuit beschadigd. Afmeting: 11 x 17,5 x 11 cm ø. In redelijke staat.
Afrikaans houten wandreliëf. 20e Eeuw. Beschilderd met twee-dimensionaal hoofd en met parelmoer ingelegd. Afmeting: 80 x 60 x 8 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Franse vurenhouten reiskist met origineel beslag, leder en slot. Afmeting: 36 x 84 x 44 cm. In goede staat.
Antieke Noord-Duitse Biedermeier schrijfsecretaire met messing beslag. Circa 1830. Afmeting: 130 x 100 x 44 cm. In goede staat.
Antieke koperen bewerkte tafellamp. Circa 1930. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antieke gehoorhoorn van messing voor slechthorenden. 19e Eeuw. Paar deukjes. Afmeting: 37 cm. In goede staat.