Lot met drie mechanische horloges, een Ancre horloge verguld model met een langwerpig gecontourneerde kast en leren band, een Aseikon de luxe, met rechthoekig gecontourneerde stalen kast met rekband e...
Geelgouden dameshorloge, 585/000, met bewerkte band. Rond Eterna horloge, ø 17 mm, met band voorzien van een fijne bewerking. Mechanisch. Aanzet bij de band heeft wat slijtage. lengte 18,5 cm. ca 23,3...
Zilveren zakhorloge met chatelaine en signetten. Zakhorloge, ø 51 mm, J.W.Benson, London 1890, bevestigd aan een horlogeketting bewerkt met schakels in bloemvorm met 2 stempels en een sleutel. 33 cm.
Griekse handgeschilderde ikoon met bladgoud. 20e Eeuw. Afmeting: 39 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen zilver, een kleine klontjestang, 835/000, met rozen,13 cm, een gebakschep, 835/000, met peervormige bak en een gecontourneerde steel rijkelijk versierd met graveerwerk in ruitvorm met flora...
Moderne spiegel. Blauw-zilver kleurig. 21e Eeuw. Met facet geslepen spiegelglas. Afmeting: 130 x 55 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Amsterdamse School-stijl spiegel met parelrand. Circa 1925. Afmeting: 62 x 43 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken tafelspiegel. Circa 1900. Afmeting: 79 x 50 x 20 cm. In goede staat.
Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Winter landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 61 x 80 cm. In goede staat.
Krijn van Dijke. Abstract figuratieve voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 48 cm. In goede staat.
Zilveren brillenkoker, 833/000, versierd met graveerwerk. jl.:G:1866. 13x4cm ca 56 gram. In goede staat
Antiek papier mache. Dikke buik. Circa 1900. Afmeting: 50 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Antieke tafelgong met gewei. Circa 1920. Afmeting: 34 x 35 x 16 cm. In goede staat.
Bijzondere zilveren molen, 833/000, fraai uitgewerkt gegraveerd De Hoop, 1838, met draaibare wieken en kruiwerk. MT.:B. van Eldick, Zutphen, jl.:R:1927. Geplaatst op een zwart houten basement.. ø 14...
Zilveren dienblad, 800/000, ovaal model met bol gevormde grepen. Het dienblad is voorzien van een bewerkte rand met draperieen. 46x28cm. ca 830 gram. In goede staat
Zilveren servies, 800/000, Art Deco, servies met zilveren moccakan, melkkan, suikerbak en 6 glazen moccaglazen met zilveren houders. Het geheel is geplaatst op een zilveren dienblad. alles is versier...
Zilveren theeservies, 4 delig, 835/000, model Versailles, rechthoekig model met ingesprongen hoeken. Servies met theekan, melkkan, suikerpot met deksel en een lepelvaas. Theepot en melkkan zijn voorzi...
Geelgouden oorhangers, 585/000, met vazen. Oorstekers met bol gevormde knop voorzien van een klassieke hanger in de vorm van een rijkelijk versierde vaas. Lengte 44 mm, totaal ca 4,6 gram. In goede s...
Set zilveren sieraden met een collier met breidoppen, een armband en hanger met agaat en een collier met hanger met roos. ca 59 gram. In goede staat
J. Halma. Poldergezicht met boerderijen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 58 cm. In goede staat.
Originele zilveren zegelring, 925/000, United States Marines, met rode steen en adelaar. ø63, steen beschadigd en afgesleten langs de randen.
Vier Chinese zilveren bedels, met een telraam, een tatami slipper, een drakenpot gevuld met 2 kleine stenen dobbelsteentjes en een toren met een stenen dobbelsteentje. ca 10,5 gram. 2,5-3cm. In goede ...
Oude Marokkaanse dolk met koord. Plated bewerkt messing met houten heft. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Oude/antieke Noord-Afrikaanse kromdolk met gegraveerde metalen schede. Afmeting: L 43 cm. In redelijk/goede staat.