Bronzen erotische dame met jarretels. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd A.J. Dalou. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 6. Schilder: B.C. Decor: Wildzang. Afmeting: 29,3 x 13 cm ø. In goede staat.
Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 3. Schilder: W.B. Decor: Flink. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vazen. Model nr.: 29. Schilder: A.P. Afmeting: 21 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen vazen met florale en Oosterse decors. Met vergulding. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Zes stuks 19e eeuwse Duitse Nymphenburg porseleinen kop en schotels. Met florale decor, divers. Handgeschilderd. Eén schotel één chip. Eén kopje één chip + haarlijn. Afmeting: 5 - 15 cm ø. In redelijk...
Grote handgeschilderde keramieken wandplaquette. Gesigneerd Zelia Quepon. Met romantische figuren voorstelling. Afmeting: 41 x 32 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met goud, figuren en florale decors. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Japanse Satsuma vaas. Mooie kwaliteit. Met vlinders, krijgers en florale decor. Eén ring onder hengsel gelijmd. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 18. Schilder: B.A. Decor: Lappen. Afmeting: 26 x 13 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Louis Seize porseleinen deel theeservies met handbeschilderde portretten + goud decors. Theepot, chip tuit en hengsel los erbij. Grote schaal, goed. Dekselpot, goed. Vier kop + schotels, één...
Grote 19e eeuwse Franse porseleinen vaas met handbeschilderde florale decors, vergulde draken grepen. Genummerd. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Twee prachtige antieke Ram Arnhem Colenbrander sierborden. Model nr.: 27. Schilder: A.K. Decor: 'Los'. Eén bord iets glazuur gemis onder aan bord. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Mooie grote Hollandse keramieken Mobach Utrecht vaas. Circa 1925. Met bloedrood en ijsblauw lusterglazuur. Afmeting: 22 x 26 cm ø. In zeer goede staat.
Grote antieke Majolica Jugendstil parapluhouder met zonnebloem decor. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Prachtige zeldzame grote antieke Majolica bloempot in de vorm van een krekel. Circa 1915. Afmeting: 35 x 53 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 45. Schilder: A.P. Decor: Fantasie. Afmeting: 19,5 x 9,7 cm ø. In goede staat.
Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 45. Schilder: F.B. Decor: Fantasie. Afmeting: 19 x 9,7 cm.ø. In goede staat.
Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 40. Schilder: A.S. Decor: Weelde. Afmeting: 20 x 8,6 cm ø. In goede staat.
Antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander schaal. Model nr.: 34. Schilder: A.K. Decor: Zeskleur. Afmeting: 5 x 18,5 cm ø. In goede staat.
Antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander sierschotel. Model nr.: 27. Schilder: S.B. Decor: Los. Afmeting: 25,1 cm ø. In goede staat.
Antieke polychrome Arnhem Ram Colenbrander vaas in originele doos. Model nr.: 9. Schilder A.K. Decor: Drijvend. Afmeting: 8 x 10,4 cm ø. In goede staat.
Drie antieke polychrome Arnhem Ram Colenbrander vaasjes in originele doosjes. Model nr.: 517. Schilder A.P. Decor: Viervoud. Afmeting: 7,3 x 6,7 cm ø. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde terracotta tafellampenvoeten met mooie kwaliteits beschildering Hollandse scheepvaart met figuren. Afmeting: 32 x 19 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse Sevres porseleinen borden in houten omlijsting. Chateau des Tuileries. Sevres 1844. Handbeschilderd. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.
Twee antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaasjes. Model nr.: 39. Schilder: W.C.B. Decor: Dun. Afmeting: 12,6 x 9 cm ø. In goede staat.
Zeldzame oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose twee-delige kaarskandelaar met transparante porseleinen bol. Met florale en diverse vogelsoorten decors. Mooie kwaliteit. Afmeting: 32,5 x 17 cm ...
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Geisha. Eén schotel beschadigd. Afmeting: ø 13 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Kantonese Familie Rose vazen met Familie Rose decors en figuren. Mooie kwaliteit. Eén vaas beschadigingen bij Foo-honden kop + minimale chip. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede...
Grote 19e eeuwse Familie Rose Kantonees porseleinen vaas met florale, figuren en goud decor rondom. Bovenrand craquele in glazuur. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Een paar grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met Familie Rose decor. Gerestaureerd. Afmeting: 45 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.
Acht maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bodemmerken, diverse tuin decors, diep blauw. Drie heel, vijf met lichte randschades en/of haarlijnen één maal. Afmeting: ø circa 25 cm. In re...
Groot 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met zes-karakter bodemmerk en florale decors in coulissen. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 26,8 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen olielampen? Familie Rose met draken decors. Beide beschadigd. Afmeting: 26 cm. In matige staat.
Antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 39. Schilder: B.W.C. Decor: Dun. Afmeting: 12,5 x 9 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese gepolychromeerde spekstenen figuren groep op console. Met vergulding. Afmeting: 21,5 x 24 x 10 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen vierkant vaas met schrift, figuren en florale decors. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen neksteun met figuren voorstelling, schrift en signatuur. Afmeting: 3,5 x 18,5 x 5,8 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met gecontourneerde omranding en kustplaats decor. Afmeting: ø 31 - 39 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Chinees porseleinen bord met Familie Rose decor, ruiters te paard bij pagode en florale decors. Afmeting: 23,5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese lakwerk dekseldoos met florale decor en bodemmerk. Craquele. Afmeting: 16 x 28 cm ø. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner theepot met florale decor. Chipje tuit. Afmeting: 14 x 16,5 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.
Dertien delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuwse theepot, deksel niet compatible, chip tuit. Twaalf kop en schotels, Petrus Regout. Met karper decors. Eén schotel gelijmd. Circa 1900....
Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel decor rondom. Bovenrand chip. Afmeting: 23 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte bloempot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 15 x 21 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met peterselie en landschappen decors in coulissen. Met gecontourneerde omranding. Vier tekens bodemmerken. Afmeting: 7 x 17,1 cm ø. In g...
Drie oude Chinees porseleinen penseelpotten met figuren en teksten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen tassa-vormige vingerschaaltjes op hoge voet. Familie Rose. Afmeting: 4,5 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Aparte oude/antieke Chinese Yixing theepot met bamboe decor, tekst en bodemmerk. Hoge handgrip. Afmeting: 18,5 x 14 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Drie rijstkommen met deksel. Eén kom gelijmd. Familie Rose met optocht decor. Bodemmerk. Afmeting: 9 x 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zeer grote oude Chinees porseleinen Familie Rose drakenschotel met craquele glazuur, draak met goud, florale decors. Met bodemmerk en verso ook bewerkt. Afmeting: 8,5 x 53 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen kop en schotel met goud en druivenblad decors. Biedermeier-stijl. Afmeting: 12 x 13 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse K.P.M. porseleinen dubbele zoutnap met putti. Handbeschilderd met florale en vogel decor. Scherf ingelijmd. Afmeting: 12 x 14 x 7 cm. In redelijke staat.
Antieke Duits porseleinen Stadt Meissen theeset. Zes-delig met roze vogels en florale decor. Circa 1900. Vernikkelde deksels, tuit theepot gerestaureerd en hengsel suikerpot lost. Verder in goede staa...
Twee Duitse Meissen porseleinen dekseldoosjes met florale en goud decor. 20e Eeuw. Kleinere heeft chips. Afmeting: 8 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Meissen porseleinen vaas met florale en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 11 cm ø. In goede staat.
Drie maal antiek Duits porselein. Bestaande uit: Twee maal handbeschilderde Meissen borden met florale decor, 19e eeuw + één K.P.M. porseleinen verdeelschaal. Afmeting: 22,5 - 28 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Duitse Meissen porseleinen borden met rozen decor. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
Duits porseleinen theeservies. Gemerkt A.W. Tweede helft 20e eeuw. Met roze floraal decor. Bestaande uit: Theepot, melk + suiker, theezeef + twaalf kop en schotels. Afmeting: 8 - 22 cm. Minimale chip ...
Grote oude Duitse Bavaria porseleinen vaas met florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Dresden porseleinen pronkvaas. 20e Eeuw. Handbeschilderd met figuren en florale decors en opgewerkte rozen. Minimale chips. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee oude Herend porseleinen lampenvoeten met florale, vlinders en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Oude/antieke porseleinen handbeschilderde vaas met putti en goud decor. Gemerkt P.M. Dipinto a Mano. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Vier grote witte porseleinen figuren. De vier jaargetijden. Gemerkt Napels. Twee figuren beschadigd. Afmeting: 26 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Duitse Dresden porseleinen tafellamp met ramskoppen. Handbeschilderd met florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen sauskom met Zwiebelmuster decor. Circa 1930. Afmeting: 10 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Uitgebreid eetservies met goud en romantische figuren decors. Circa 1980. Bestaande uit: Zes grote borden, zes diepe borden, twaalf ontbijtborden, theekan, melkkan, suikerpot, botervloot, sauskom, vij...
Grote antieke Duitse Art Deco keramieken wildregout dekselpot met oranje glazuur en wildvoorstelling. Gemerkt H.T.E.? Circa 1930. Nr. 16936. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antieke Frans porseleinen Sevres-stijl dekseldoos met handbeschilderde florale en goud decors. Gemerkt met een wolk en een kruis. Circa 1900. Afmeting: 4 x 9 cm. In goede staat.
Drie maal oud Herend porselein. Floraal + goud. Bestaande uit: Bonbonniere + Schaaltje in bladvorm + Kop en schotel. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen Jugendstil vazen met vrouwenfiguren. Circa 1915. Beschadigingen. Afmeting: 37 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Frans porseleinen plaquette. Kind in de duinen. Gesigneerd Dié. Circa 1880. Afmeting: 18 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse handbeschilderde porseleinen tafellamp met florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Frans porseleinen flacons met handgeschilderde florale decors en goud decors. Ongemerkt. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Oud/antiek Frans porseleinen inktstel. Gemerkt Les Bleus de Louviere Emaux decores a la Main. Afmeting: 11 x 29 x 16 cm. In goede staat.
Drie maal Herend porselein met florale en vogel decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Bonbonniere + kandelaar + lucifershouder. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen tien-kantige kom met florale decors en bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 22 x 21 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord chip. Afmeting: 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Kantonese balustervormige vaas op houtgestoken hocker. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 24 cm ø/ 76 x 30 cm ø. In goede staat.
Prachtige oude/antieke grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 23,5 x 23,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese jade gesneden wierookbrander met drakenkoppen. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese Familie Rose vaas. Met vazen, symbolen en florale decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met emaille florale/draken decor. Bovenkant gerestaureerd. Afmeting: H 46 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinese? keramieken siervazen met verlopen groen-geel glazuur, Foo-honden en figuren. Beide vazen bovenrand chip gelijmd. Circa: 1900. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.
Set van drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kop en schotels met landschappen decors. Twee schotels gaaf, twee schotels minimale chip. Eén kopje haarscheur. Twee kopjes gaaf. Afmeting:...
Lot 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Capucijner kop en schotels. Twee kopjes gaaf. Vier schotels gaaf. Afmeting: 5 x 10 cm ø. In goede staat.
Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met florale decors en groene glazuur. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen Blanc de Chine Foo-honden. 20e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met tuin decors. Eén vaas chips bovenrand. Afmeting: 12 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Ghendi kan met zilveren monturen. Met florale, haven decors met pagodes. Bovenrand ingekort. Minimale chips. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
Vijf maal 18e - 19e eeuws Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit: Twee borden, floraal, 18e eeuw, enkele chips. Eén kom, 18e eeuw, haarscheur. Eén vingerschaal, 19e eeuw. Eén bord met draken en...
Groot oud Chinees jade snijstuk op houten console met paradijsvogels en andere vogels. Afmeting: 43 x 30 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen celadon wierookbrander met florale decor. Afmeting: 14,5 x 21,2 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen siervaas met landschap en figuren decor rondom. Ongemerkt. Afmeting: 27 x 21 cm ø. In goede staat.
Twee maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met florale + goud decor. Eén bord chip. Afmeting: ø 22,3 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen tegel met figuur op balkon in tuin decor. Afmeting: 3,5 x 19,8 x 20 cm. In goede staat.