Antiek Frans beeld. Man met lauwerkrans. Au vainquer. Circa 1900. Op houten sokkel. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans beeld. Visser op boeg. Door V. Morey. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Antiek Frans beeld. Premier Nio, vrouw op houten sokkel. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld. Koning op stijgerend paard met speer. Compositie metaal. Eén been gebroken. Afmeting: 35 x 35 x 14 cm. In redelijke staat.
Oude/antieke bronzen Oosterse boeddha in lotushouding. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Kleine oude/antieke Oosterse boeddha op lotusbloem. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke figuren met putti. Bestaande uit: Messing met vleugels, stukje af + compositie metaal op marmeren basement, circa 1900 + klokbeeldje, compositie metaal, fluit afgebroken. Afmeting: 1...
Twee Zuid-Duitse Barok gepolychromeerde heilige figuren. Circa 1800. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Zuid-Duitse houtgestoken Barok figuur. Twee-delig. Notenhout. Maria op sokkel. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf oude bronzen figuren met personen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
Twee-delig oud/antiek Chinees metalen beeld. Man op paard. Bronskleurig gepatineerd. Pin afgebroken bevestiging. Afmeting: 35 x 36 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude bronzen figuren. Eén maal buste + twee maal naaktvoorstelling. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 34 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur. Circa 1900. Griekse vrouw met speren. Afmeting: 23 x 20 x 11 cm. In goede staat.
Twee oude Oosterse bronzen kat-achtigen. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld. Man met meetlat zittend op een leeuwenvel en anker 'Le Commerce'. Compositie metaal. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken godheid met porseleinen ogen. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Compositie metalen paard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 30 x 11 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse kamasutra bronzen sculptuur. Afmeting: 7 x 18 x 3 cm. In goede staat.
Oude compositie kerststal kerstmis kindje Jezus met glazen ogen. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke Oosterse bronzen figuren. Bestaande uit: Twee boeddha's. Eén wierookbrander. Eén dansende figuur. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse geglazuurde terracotta erotische figuren. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Bronzen kinderhoofd. Gesigneerd Nemon. Mogelijk Oscar Nemon. 1906- 1985. Gietstempel Batardy Bruxelles. Mogelijk jongen Engels koningshuis. Afmeting: 32 x 6 x 22 cm. In goede staat.
Drie moderne metalen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Figuren voorstelling. Afmeting: 8 - 24 cm. In goede staat.
Duits, brons gepatineerd metalen figuur. Metaalbewerker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Chinees bronzen pad met tekens. 21e Eeuw. Afmeting: 15 x 15 x 15 cm. In goede staat.
Groot bronzen paard. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd G.J. Verhoeff. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 42 x 14 cm. In goede staat.
Antieke bronzen boxer op marmeren basement. Gestempeld: Austria real bronze. Circa 1920. Afmeting: 11 x 12 x 6 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans bronzen figuur. Door P.J. Mene. 1810 - 1879. Twee ganzen. Afmeting: 13 x 8 x 8 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse bronzen gezichten voor aan de wand. Afmeting: 5,5 x 7 cm. In goede staat.
Bronzen putti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Bronzen kat, naar Botero. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 12 x 29 x 11 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Voluptueuze dame. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 17 cm. In goede staat.
Oud bronzen figuur. Golfspeler. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 22 x 18 cm. In goede staat.
Elf oude/antieke Afrikaanse/Oosterse bronzen figuren. Divers. Afmeting: 7 - 22 cm. In goede staat.
Zeven oude Afrikaanse/Oosterse bronzen figuren. Onder andere: 1x Boeddha etc. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Egyptisch bronzen figuur op zwart marmeren basement. 20e Eeuw. Eén chip hoek marmer. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Groot modern keramieken figuur. met monogram. eind 20e Eeuw. Afmeting: H 92 cm. In goede staat.
Grote oude houtgestoken Indische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: H 103 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen beelden. Boer en boerin. Circa 1900. Eén arm los erbij. Afmeting: 51 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke bronzen figuren door Leopold Harze. 1831 - 1893. Gros Rewe + Marinette. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Jacqueline Schäfer. Moderne handbeschilderde koe. Composiet. Afmeting: 27 x 33 x 13 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur met dolfijnen. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 17 x 33 cm. In goede staat.
Bronzen erotische dame met jarretels. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd A.J. Dalou. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Atletische staalbuiger. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 38 x 15 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste van Dante. 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Art Deco WMF bronzen eekhoorn. Circa 1925. Afmeting: 5 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boeddha op houtgestoken basement. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 20 x 14 cm. In goede staat.
Grote bronzen jachthond met vogel. Tweede helft 20e eeuw. Gesigneerd Moiqniez. Stukje staart er af. Afmeting: 41 x 53 x 19 cm. In redelijke staat.
Bronzen Art Deco-stijl neushoorn. Op zwart marmeren basement. Gemerkt W.M.S. van H. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 32 x 14 cm. In goede staat.
Grote Art Deco-stijl bronzen condor. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd WMSVH. Afmeting: 57 x 35 x 26 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen figuur. Oude vrouw met wandelstok. Circa 1900. Door Marcel Temporal. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Grote moderne bronzen sculptuur. Twee figuren met boek. Op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Oude/antieke bronzen buste van een paardenhoofd. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.
Drie oude Oosterse boeddha figuren. Twee maal metalen hoofden, één maal brons liggend. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco-stijl uil. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd M. de Coste. 21e Eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco-stijl ijsbeer. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd van der Straeten. 21e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen beeld. Ridder te paard met diverse wapens + schild. Osmaanse krijger. Afmeting: 41 x 26 x 13 cm. In goede staat.
Antiek bronzen baby op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 8 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.
Grote houtgesneden Madonna. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde Franse terracotta kraai. Onduidelijk gesigneerd. Stukje staart af. Breuklijn bodem. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke bronzen schaatser met Friese doorlopers op marmeren basement. Circa 1880. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Grote bronzen edelhertenkop op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 76 x 46 x 30 cm. In goede staat.
Groot bronzen masker, Albert Schweitzer, met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Groot modern stenen figuur (granulaat) met messing. Gesigneerd Marbell Belgium. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Antiek Frans beeld. Compositie metaal. Circa 1890. Gesigneerd Rancoulet. Frans boeren meisje met picknickmand. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Antieke Japanse metalen plaquette. Gesigneerd G.V. Circa 1900. Japanse man. Afmeting: 30 x 29 x 0,8 cm. In goede staat.
Bronzen buste Pieter Jelles Troelstra uit 1935. Op marmeren basement. Afmeting: 28 x 27 x 18 cm. In goede staat.
Groot antiek albasten figuur. Jongen met vis op rotsblok. Circa 1900. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse damesbuste. Circa 1900. Bronskleurig gepatineerd. Monogram deposé 597. Minimale beschadigingen. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Bronzen dames torso. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Maillol. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Grote bronzen adelaar op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ernst Barlach. Afmeting: 34 x 31 x 16 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese bronzen staande boeddha op lotusbloem. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse terracotta buste. Gesigneerd Hollman Feinberg 1892, A. Mon Ami. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: 70 x 48 x 30 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke terracotta heren buste. Officier. Afmeting: 90 x 64 x 36 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen Pierrot. Gesigneerd Maisere. Circa 1900. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse mandoline spelende bronzen Pierrot Au Clair de la Lune. Door Bouret Eutrope Bouret. 1833 - 1906. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld op zwart marmeren basement. Napoleon met tafellamp. Door E. Carlier Veille de Bataille. Afmeting: 22 x 26 x 14 cm. In goede staat.
Grote bronzen Quan Yin, staande op drakenschildpad. 21e Eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans bronzen figuur. Dame op rotsblok. Met gietstempel, J.A. Bleuf & Rouard Fondeurs Paris. Met signatuur Felix Desruelles. Afmeting: 57 x 37 x 30 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse, mogelijk Italiaanse Barok Madonna op wereldbol met slang. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Grote bronzen sculptuur. 20e Eeuw. Larense vrouwen met kind op stoel. Ongemerkt. Afmeting: 33 x 22 x 10 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Barok houtgestoken Heilig figuur met polychromie. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse grote houtgestoken Madonna met polychromie. Voeten beschadigd. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde Duitse Art Deco bronzen asbak met eend. Door H. Müller 1933. Hans Müller 1873 - 1937. Afmeting: 7,5 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Grote oude/antiek vergulde bronzen boeddha. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Antiek vergulde Chinese houtgestoken boeddha op console. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 26 x 15 x 13 cm. In goede staat.
Grote bronzen kameel met Arabische ruiter. 20e Eeuw. Afmeting: 74 x 61 x 26 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen naakte dame met paardenstaart. 20e Eeuw. Monogram J.H. (Johannes Hans) H. de Reuter. Eén oog open één oog dicht. Groene patina. Afmeting: 91 cm. In goede staat.
Zeldzame gesigneerde antieke bronzen Jugendstil lamp. Door Nelson. Circa 1910. Antoine Joseph van den Kerkhove. 1849 - 1910. Gietstempel E. Blot Paris. Titel L. Age d'or. Twee kleurig. Lampfittingen m...
19e Eeuwse bronzen Franse Galliër. Par Debut Salon Des Beaux Arts. Gietstempel Vrai Bronzes Paris B.D. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Zeer grote oude Chinese bronzen cloisonne Foo-hond met boeddha. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 55 x 22 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Met ivoren armen en gezicht. Verguld en koud beschilderd. Met marmeren basement Gesigneerd. Malenberch? 1910 - 1920. Duim gelijmd. Afmeting: H 30 cm. ...
Grote antieke Franse bronzen figuur. Door Levasseur. Titel L' angelus. Man met zeis. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen koe met kalf. Door Pierre Jules Méne. 1810 - 1879. Afmeting: 24 x 34 x 17 cm. In goede staat.