Mooie Italiaanse Osvaldo Borsani design tafel met glazen blad, messing toelopende poten en gezwart metaal. 60-er Jaren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 110 x 59 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse wortelnoten porselein vitrinekast in Louis Seize-stijl. Kast heeft vier schappen, bronzen beslag en klauwpoten. Met guirlandes en medaillons. Afmeting: 203 x 170 x 47 cm. In goede...
Antiek eikenhouten hangvitrinekastje met geslepen glas en messing beslag. Circa 1920. Afmeting: 60 x 110 x 30 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten Empire-stijl bureaustoel met bronzen versieringen en lederen bekleding. Afmeting: 104 x 58 x 63 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 54 x 51 x 104 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ijzeren kluis met originele beschildering en klauwpoten. Tevens originele sleutel. Afmeting: 83 x 66 x 42 cm. In goede staat.
Vertico met opzet. Circa 1880. Noten/wortelnoten opgelegd. Afmeting: 185 x 98 x 45 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Antieke Engelse mahoniehouten bibliotheektrap. Opklapbaar. Afmeting; 92 x 40 x 47 cm. In goede staat.
Mahoniehouten rolluikkastje met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 58 x 35 cm. In goede staat.
Eikenhouten Amsterdamse School-stijl Art Deco wandkastje. Circa 1920. Afmeting: 44 x 100 x 22 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten schildersezel in Rococo-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 x 40 cm. In goede staat.
Kleine vroeg 19e eeuwse bijzettafel met florale intarsia. Circa 1830 - 1840. Afmeting: 46 x 45 cm. In goede staat.
Jugendstil kerfsnede kapstok met messing haken. Circa 1915. Afmeting: 30 x 112 x 23 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws notenhouten Rococo-stijl houtgesneden schouwstuk met schilderij naar Hondecoeter. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: 230 x 120 cm. In goede staat.
Zuid Duitse origineel beschilderde Barok kast. Circa 1780. Twee-delig met losse koplijst en twee lades. Afmeting: 192 x 180 x 65 cm. In goede staat.
Antiek wortelnoten schrijfsecretaire met twee lades en vakverdeling. Neo Barok. Circa 1920. Afmeting: 101 x 76 x 45 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke notenhouten Italiaanse Renaissance-stijl uitneembare vitrinekast met twee houtgestoken deuren, drie glazen deuren, schappen en grote klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: 330 x 199 x 65...
Antieke eikenhouten gestoken tafelspiegel. Circa 1900. Afmeting: 79 x 50 x 20 cm. In goede staat.
Antiek kersenhouten nachtkastje. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak handgepolitoerd. Afmeting: 78 x 37 x 33 cm. In goede staat.
Antieke kersenhouten met mahonie nachtkastje. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 78 x 36 x 34 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel (wijntafel). Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 65 x 51 cm. In zéér goede staat.
19e Eeuwse aparte Engelse eikenhouten gestoken kolenbak met zitting. Neo Renaissance. Met koppen en ranken decor. Afmeting: 70 x 45 x 40 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit vitrinekast met facet geslepen glas. Eén-deurs, volle Korinthische zuilen. Circa 1880. Afmeting: 115 x 65 x 45 cm. In goede staat.
Massief bijzettafeltje in de stijl van 1920 op drie-spantpoot. Afmeting: 61 x 50 cm ø. In goede staat.
Engelse Art Deco kaptafel. Notenhout met inlegwerk. Spiegel facet geslepen. Afmeting: 110 x 68 x 45 cm. Totale hoogte inclusief spiegel 152 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten schaaktafel. Schaakbord ingelegd. Circa 1900. Afmeting: 74 x 47 x 67 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten gestoken spiegel met getorste zuilen. Circa 1920. Afmeting: 146 x 97 cm. In goede staat.
Engels mahoniehouten kastje met lades en messing beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 62 x 49 x 36 cm. In redelijk/goede staat.
Oude facet geslepen spiegel met in de omranding zes kleinere spiegels met facet. Geheel omrand met goudkleurige lijst. Eind 20e eeuw. Afmeting: 101 x 81 cm. In goede staat.
Antieke vurenhouten Jugendstil bibliotheek stoeltrap. Circa 1915. Afmeting: 104 x 44 x 41 cm. In goede staat.
Eikenhouten staande pathefoon. Circa 1920. Afmeting: 120 x 50 x 45 cm. In goede staat.
Eikenhouten biervat bar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 41 cm ø. In goede staat.
Antieke ovale mahoniehouten spiegel. Circa 1900. Afmeting: 85 x 60 cm. In goede staat.
Twee antieke stoelen. Bestaande uit: Bidstoel + stoel met snijwerk en biezen zitting. Afmeting: 90 x 50 x 46 cm / 110 x 60 x 51 cm. In goede staat.
Mahoniehouten etagere hoekkastje met lade. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 56 x 42 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten Barok-stijl hangvitrinekastje + divers antiek porselein, onder andere: Duits, Chinees, leuk miniatuur inktstel. Circa 1930. Afmeting: 66 x 67 x 14 cm / 3 - 7 cm. In goede staat.
Ronde Oosterse etagere. 20e Eeuw. Afmeting: 165 x 27 x 140 cm ø. In goede staat.
Antieke Oosterse houten wandkast met vier lades en twee deuren. Afmeting: 158 x 29 x 23 cm. In goede staat.
Twee maal gestoffeerde voetenbanken. Eén maal mahonie, circa 1900. Eén maal tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 - 72 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel. Afmeting: 110 x 60 x 63 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kleine Engelse mahoniehouten toiletspiegel met lades. Afmeting: 57 x 44 x 22 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil bureaustoel met goede velours stoffering. Circa 1915. Afmeting: 80 x 61 x 56 cm. In goede staat.
Twee antieke mahoniehouten stoelen met 20e eeuw notenhouten theetafel. Afmeting: 87 x 40 x 38 cm / 64 x 67 x 54 cm. In goede staat.
Eén-deurs vitrinekast. Massief eiken. Circa 1860. Gebogen kop/pootjes. Zuid-Duitsland/Tsjechië. Afmeting: 174 x 95 x 43 cm (hxbxd). In goede staat.
Antieke spiegel met gestucte Barok-lijst. Circa 1900. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten met noten Jugendstil wandkastje. Circa 1915. Afmeting: 78 x 76 x 27 cm. In zeer goede staat.
Kleine Engelse regency-stijl mahoniehouten naaitafel. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 30 x 38 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten met vurenhouten schaar-opklapstoel. Circa 1900. Afmeting: 70 x 68 x 35 cm. In goede staat.
Zes-delige Oosterse/Chinese bewerkte koperen + houten rooktafel met accessoires. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 60 cm ø. In goede staat.
Empire mahoniehouten diva bank met goede velours stoffering. Circa 1820. Afmeting: 80 x 70 x 205 cm. In goede staat.
Italiaanse-stijl notenhouten kist met klep naar voren. 20e Eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: 63 x 53 x 132 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil hoekstoeltje. Circa 1915. Afmeting: 78 x 47 x 44 cm. In goede staat.
Eikenhouten Amsterdamse School-stijl boekenkastje. Circa 1920. Afmeting: 123 x 80 x 30 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten Biedermeier armleunstoel. Circa 1840. Afmeting: 90 x 57 x 57 cm. In goede staat.
Japans lakwerkkastje met gouddecor en spekstenen figuren. Twee deuren en vier lades. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 56 x 35 cm. In goede staat.
Twee antieke notenhouten partner stoeltjes met spijlen. Circa 1900. Afmeting: 67 x 80 x 47 cm. In goede staat.
Wortelnoten Duitse naaitafel met lades. Circa 1880. Afmeting: 76 x 55 x 52 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten eettafel. Ongerestaureerd. Afmeting: 75 x 112 cm ø. In redelijke staat.
Twee antieke mahoniehouten stoelen met leren bekleding. Afmeting: 98 x 41 x 45 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten nachtkastjes met wit marmeren blad. Circa 1920. Afmeting: 66 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Noord Afrikaanse schaarstoel met snijwerk en parelmoer-inleg. Circa 1900. Afmeting: 103 x 67 x 49 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse achtkantige bijzettafel met floraal snijwerk. Afmeting: 61 x 41 x 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten speeltafel met groen viltblad. Circa 1870. Afmetig: 76 x 92 x 45 cm / 76 x 92 x 90 cm. In goede staat.
Antieke kleine Duitse één-deurs spinde met ruitpaneel. Louis Seize. Circa 1800. Afmeting: 72 x 62 x 30 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten theekistje met afneembaar dienblad. Deurtje aan de voorkant met geslepen ster in het glas. Circa 1920. Afmeting: 79 x 65 x 41 cm. In goede staat.
Antiek hangkastje van eikenhout met messing beslag. Circa 1920. Afmeting: 46 x 67 x 22 cm. In goede staat.
Antiek vurenhouten hangkastje met messing beslag. Aangeboden door muziekkorps der v.m. Schutterij Enschede 1893 - 1933. Afmeting: 38 x 67 x 26 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten theetafel. Queen Anne. Lichte fineerschades. Circa 1800. Afmeting: 73 x 77 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse notenhouten bijzettafel met bronzen beslag, lade en marmeren blad. Blad gescheurd. Circa 1920. Afmeting: 76 x 55 x 42 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Afmeting: 86 x 45 x 95 cm. In goede staat.
Aparte Art Deco mahoniehouten theetafel op messing wielen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 73 x 80 x 49 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok spinde met bastion lijsten en ster-intarsia. Afmeting: 97 x 81 x 45 cm. In goede staat.
Originele 17e - 18e eeuwse Hollandse Zeeuwse Renaissance kast. Twee-delig met originele sloten en beslag. Rijk lijstenwerk met ebbenhout en leeuwenkoppen. Zijkanten ingelegd. Afmeting: 164 x 165 x 66 ...
Zeldzame 19e eeuwse Hindelopen beschilderde kolenkist met originele zinken binnenbak. Afmeting: 63 x 46 x 38 cm. In goede staat.
Zuid Duitse notenhouten Louis Seize kast. Uitneembaar, met origineel slot + sleutel. Circa 1800. Afmeting: 206 x 200 x 65 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke Amerikaanse mahoniehouten traporgel. Estey Orgam Co. Brattleboro UT. USA. Circa 1915. Afmeting: 125 x 117 x 60 cm. In goede staat.
Grote Duitse uitneembare notenhouten Biedermeier-stijl kast met florale intarsia. Circa 1930. Afmeting: 220 x 63 x 210 cm. In redelijke staat. Linkerkant achter fineer schade.
Antieke mahoniehouten ovale Empire tafel met vier klauwpoten. Circa 1820 - 1830. Afmeting: 77 x 84 x 115 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Louis Seize hoekkast met jalouziedeuren en gebogen front. Circa 1800. Afmeting: 208 x 90 x 60 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 72 x 115 x 50 cm. In goede staat.
Twee-delige wortelnoten vitrinekast met gebogen glas en glasplaten. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 215 x 145 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit notenhouten zuilensecretaire met mooi wortelnoten binnenleven. Circa 1880. Beschadigingen. Afmeting: 170 x 107 x 57 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws mahoniehouten Biedermeier klepsecretaire met mooi binnenleven. Circa 1840. Minimale kleine fineerschades. Afmeting: 159 x 55 x 100 cm. In redelijk/ goede staat.
17e - 18e Eeuwse Franse vurenhouten reiskist met origineel beslag, leder en slot. Afmeting: 36 x 84 x 44 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten Biedermeier kabinet met mooi snijwerk, kroon, klauwpoten en origineel beslag. Circa 1850. Afmeting: 248 x 185 x 63 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten eettafel met koperen klauwpoten en wielen. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 104 x 150 cm. In goede staat.
Zes-kantige wortelnoten wijntafel. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Moderne spiegel. Blauw-zilver kleurig. 21e Eeuw. Met facet geslepen spiegelglas. Afmeting: 130 x 55 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten schrijfbureau met lades achter deur. Circa 1920. Lichte fineerschades. Afmeting: 72 x 80 x 145 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel bronzen beslag. Afmeting: 95 x 97 x 60 cm / 148 x 180 x 60 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten kinder-bakkersstoel met oren. Afmeting: 65 x 40 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse houtgestoken piedestal met moor. Twee-kleurig. Afmeting: 95 x 32 x 30 cm. In goede staat.
Oude gietijzeren rode kasteel tuinbank met familiewapen. 21e Eeuw. Afmeting: 86 x 140 x 70 cm. In goede staat.
Mahoniehouten opzet-buffetkast. Achterkant met geslepen spiegels, bovenstuk met veel snijwerk. Onderstuk met twee uitschuifbare planken aan de zijkanten. Circa 1870. Afmeting: 200 x 119 x 50 cm. In re...
Antiek Duits Schwarzwald kastje op schaarpoten met snijwerk, strijkinstrument etc. Circa 1880. Afmeting: 81 x 55 x 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse naaitafel met intarsia, diverse houtsoorten. Etages en messing omrandingen. Afmeting: 85 x 32 x 42 cm. In goede staat.