Twee schaakspellen. Eén maal Sri Lanka, houten beschilderde schaakstukken + marmeren schaakbord. Eén maal Paas eilanden, houtgesneden schaakstukken met houten schaakbord. Afmeting: 13 x 40 x40 cm. In...
Swarovski kristalglazen schaakspel + origineel Swarovski schaakbord. Afmeting: 6 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen dekselvaas met draken decor. Octagonaal. Chip deksel. Afmeting: 34 x ø 20 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met zes zilveren lepels, 1x 925/000 en 5x 835/000, 19-22cm. MT.: o.a. Jan de Groot, Rotterdam, jl.g:1866 En koninklijke zilverfabriek Begeer. Totaal ca 325 gram. In goede staat
Twee delen jade, een hanger in de vorm van een paard, 34x24mm. en een rond gesneden amulet met meanderrand. ø 44mm. In goede staat
Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Ring met een strakke band bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct. breedte 2,5 mm, ø56 ca 3,6 gram. In goede staat
Antieke Chinees porseleinen penselenpot met decor van rotsachtige baai. Afmeting: 13,5 x ø 11 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen celadon kommen met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x ø 14 cm / 6,8 x ø 13,8 cm. In goede staat.
Jan van Everdingen. Hollands landschap met windmolen en visser bij rietkraag. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 26 cm. In goede staat.
Zilveren servies op dienblad, 935/000, met een theekan, melkkan en een suikerbak, voorzien van cannelures. Op een ovaal dienblad met knerrenrand met gravure: Souvenir aan den heer en mevrouw Logeman v...
Zilveren langwerpige dienschaal, 800/000, voorzien van een brede geschulpte rand met floraal decor. 40x20x1cm. ca 760 gram. In goede staat
Zilveren armband, BWG, met vierkant gecontourneerde bolle schakels met bewerking. Voorzien van bakslot. breedte 19 mm, lengte 18,5 cm. ca 27,4 gram. In goede staat
Twee schaakspelen. Eén maal Tebodin-set Rotterdam, metaal + hout. Eén maal stad Rotterdam Design schaakspel met metalen figuren en pvc bord. Afmeting: 17 x 50 x 50 cm / 9 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Capucijner schotel, chip. Bord met tuin decor, goed. Bord met landschap/pagodes decor, goed. Afmeting: ø 13,5 - ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot antiek Japans Kutani porselein. Onder andere: Vazen, dekselpotten, schalen. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 6 - 30 cm. In goede staat.
Antiek Japans theeservies met bodemmerk en figuren in tuin decor. Circa 1930. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 15 cm. In redelijke staat.
Cassette met 12 zilveren oestervorkjes, 833/000, met een deels getorste steel en een rond steeleinde met filetrand. MT.: G.C.Reeser & Zn, 's Gravenhage, jl.: v:1905. Totaal ca 203 gram. 13 cm. In goed...
Twee grote houtgesneden schaakspelen. Eén maal schaakset Bali. Eén maal schaakset Zimbabwe. Afmeting: 17 x 48 x 48 cm / 16 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Twee lage zilveren kandelaren, 925/000, op ronde voet met floraal graveerwerk.ø10x12cm. In goede staat
Zilver vergulde hanger, 835/000, met fraai gesneden schelpcamee met vrouwfiguur. 40x24mm. 4,3 gram. In goede staat
Bronzen figuur in de stijl van Salvador Dali. Zwevende vrouw aan tafel. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 18 x 7 cm. In goede staat.
Zilveren presenteerschaal, 835/000, ronde schaal met opstaande rand. Voorzien van een hamerslagpatroon. MT.: ø27x1,5cm. ca 400 gram. In goede staat
Lot met drie zilveren armbanden, een slavenband, platmodel, 925/000, met scharnier en veiligheid, breedte 11mm, een gezaagde klemband, 835/000, breedte 20 mm, en klemband met lederen inleg, 925/000, b...
Geelgouden hanger, 750/000, met diamanten. Hartvormige hanger met 16 princes geslepen diamanten, totaal ca 1,12 ct, gezet in een witgouden hartvorm. De rand en de ogen van de hanger zijn in het geelgo...
Choker met parels en een goud op zilveren element, driehoekig geruwd met parels en similie, dient tevens als sluiting. 2x4cm. Bevestigd aan een collier van biwaparels. Lengte 45 cm. In goede staat
Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Jongen met doorn in voet. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.
Drie oude kinderkopjes. Twee van gips, één van compositie metaal. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 - 19 cm. In goede staat.
Ovaal zilveren dienblad, 835/000, gecontourneerd model met getrembleerde bewerking. 37x27x2cm. ca 629 gram. In goede staat
Tas met zilveren beugel en rokhaak, 833/000. Zogenoemde papegaaienbeugel met graveerwerk, MT.: Evert van Geelen, Schoonhoven, jl.:k:1869. met rokhaak voorzien van musicerende figuren, MT.: onduidelijk...
Lot oud speelgoed. 20e Eeuw. Onder andere: Steiff. Bestaande uit: Zes pluche dieren, celluloid pot, houten spaarklomp. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Kavel van 6x Trix loks met tenders waaronder: 1x DR 53 0003, 1x Union Pacific 4013, 1x DB 10 001, 1x 1008, 1x S 3/6 3602 en 1x K 1801. Allen ongetest en zonder originele verpakking.
Twee loks Trix H0: 1x 22360 Diesellok Serie 1500 CFL en 1x 22573 Diesellok MaK. Beide in originele verpakking en in goede staat.
P.H. van Asperen. 1895 - 1969. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 36 cm. In goede staat.
W. van den Burgh. Circa 1930. Driemaster Damaru? Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Vijf maal Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Kutani dekselvaas, Imari dekselvaas (hond gelijmd), Satsuma schenkkan en Satsuma ei. Eén haarlijn deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/g...
Kavel met 42 diverse zilveren munten wereldwijd waaronder: Spanje, India, Frankrijk, Italië. Diverse condities.
Zeven-delig 800/000 zilveren naaigarnituur. Bestaande uit: vingerhoed, naaldenkoker, rijgnaald, haaknaald, tornmesje, priem en schaar met zilveren heften. In origineel etui. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen drakenschotel met zes karaktertekens + bodemmerk. Afmeting: 5 x ø 24 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen boeddha figuren. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.
Kavel met 6 bronzen penningen van personen waaronder: 1x "Brigadier General Bernardo O'Higgins 1918", 1x "Amedeo Avogardo 1911", 1x "Emanuele Paterno 1909", 1x "Dr. Ignacio Pirovano", 1x "G. Garibaldi...
Paul van der Ven. 1892 - 1972. Stadsgezicht met figuren en kruidenier Ten Brinks Koffie & Thee. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met 2 colliers, één venetiaans collier met een munthanger fl10,- in een zilveren rand, 60 cm, een oud anker collier met een paar signetten, rond model, 65 cm, en een broche gemaa...
Geelgoudem horloge, 585/000, met een klemband. Langwerpig horloge met een klemband. Mechanisch Merk: Silvana. Enkele deukjes aan de bovenzijde van de klemband. breedte 11 cm. brutogewicht ca 14,4 gram...
Prachtige zilveren bouilloire, 830/000, met ketel, comfoor en brander. Historisme, versierd met acanthusbladeren, cartouches, één voorzien van wapengravure, krullen, getorste en florale patronen. Gepl...
Prachtige zilveren dienschaal met onderschotel, 835/000, rond model met gezaagd rasterpatroon en krulversiering, met een ronde voet geplaatst op een bijbehorende ronde zilveren onderschotel met dezelf...
Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.