Moderne spiegel met facetten. Octagonaal. Afmeting: 76 x 76 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse mahoniehouten picknick/speeltafel. Uitklapbaar. Circa 1920. Afmeting: 85 x 83 x 76 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Philippe tafel met mooi snijwerk in poot. Circa 1860. Afmeting: ø 110 x H 76 cm. In goede staat.
Teakhouten kastje/TV meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 86 x 34 cm. In goede staat.
Tibetaanse met leer beklede en goud beschilderde spiegel. Met facet geslepen spiegel. 21e Eeuw. Afmeting: H 81 x B 60 cm. In goede staat.
Eikenhouten secretaire. Stijlmeubel in Louis Seize-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 85 x 50 cm. In goede staat.
50-er Jaren theewagen op wielen. Chroom. Opklapbaar. Afmeting: 80 x 70 x 36 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Mechelse armleunstoel met leeuwenkoppen. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 110 x 62 x 66 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten bijzettafel. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 74 x 44 x 44 cm. In goede staat.
Mahoniehouten theetafel met lade en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 45 cm. In goede staat.
Tropisch houten thee-serveerwagen op wielen. Scheepvormig. Circa 1960. Afmeting: 80 x 93 x 45 cm. In goede staat.
Antiek 19e eeuws Engelse mahoniehouten kamergemak met lade en deurtjes. Afmeting: 80 x 65 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Louis Philippe notenhouten voltaire met goede velours bekleding. Met voetenbankje. Afmeting: 117 x 75 x 75 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met velours bekleding. Afmeting: 120 x 70 x 66 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Engelse hangoortafel. Circa 1900. Afmeting: 73 x 61 x 70 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Quinze commode met messing beslag. Zijkanten gebogen. Ongerestaureerd. Afmeting: 82 x 83 x 52 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse vergulde Rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 87 x B 43 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten één-deurs kastje met lade. Willem III. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 76 x 58 x 37 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten vier-laden Empire commode. Circa 1820. Beslag later. Afmeting: 92 x 52 x 100 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten piedestal + opengewerkte hocker. Circa 1900. Afmeting: 45 - 77 cm. In goede staat.
Twee Oosterse houtgestoken wandconsole tafels. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 35 x 86 cm. In goede staat.
Drie Italiaans vergulde stoelen in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 94 x 38 x 44 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhout belijmde ladenkast met bronzen beslag en intarsia. Ongerestaureerd. Afmeting: 80 x 46 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Spiegel met lithografie achter glas. Circa 1900. Notenhout. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 139 x B 60 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten etagiere kast met floraal snijwerk en spiegels. Circa 1870. Willem III. Afmeting: 200 x 50 x 124 cm. In goede staat.
Grote Louis Philippe-stijl vitrinekast met schappen en zijkanten van glas. 20e Eeuw. Afmeting: 210 x 115 x 52 cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollandse commode met bronzen beslag. Circa 1820. Afmeting: 78 x 97 x 47 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten pathefoon. Circa 1920. Afmeting: 110 x 46 x 50 cm. In goede staat.
Klein notenhouten Jugendstil kastje met floraal snijwerk + spiegel. Circa 1915. Moet verlijmd worden. Afmeting; 105 x 25 x 65 cm. In redelijke staat.
Duitse notenhouten spiegel met console en snekken. Circa 1890. Gründerzeit. Afmeting: 186 x 31 x 80 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barock 4-laden commode. Gebuikt. Afmeting: 82 x 98 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Biedermeier nachtkastje. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 30 x 39 x 33 cm. In goede staat.
Twee Oosterse teakhout gesneden bijzettafels. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Mahoniehouten etagiere met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 130 x 66 x 39 cm. In goede staat.
Engels mahoniehouten Art Deco secretaire met glas-opstand. Circa 1930. Afmeting: 195 x 75 x 43 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit commode met zuilen en origineel beslag. Afmeting: 82 x 93 x 51 cm. In goede staat.
19e Eeuws origineel beschilderd Hindelopen penantkast met platbodem op meer op blad geschilderd. Haven/landschap decor. Circa 1860. Afmeting: 105 x 100 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse kersenhout fineer commode op vurenhouten corpus. Ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en licht gepolitoerd. Afm. 78x110x60 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse notenhouten gestoken tafel met figuren. Blad later. Afmeting: 70 x 54 cm ø. In goede staat.
Oosterse teakhouten bijzettafel met floraal snijwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 60 x 59 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Gründerzeit wandspiegel met kastjes. Circa 1880. Afmeting: 110 x 185 x 25 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 93 x 104 x 75 cm. In zéér goede staat.
Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten laat Biedermeier commode. Circa 1850. Afmeting: 82 x 50 x 95 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten één-deurs hoekvitrinekast met spiegels en glazen schappen. Circa 1915. Afmeting: 205 x 100 x 60 cm. In goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten bijzettafel met lades. Afmeting: 73 x 73 x 44 cm. In goede staat.
Goudkleurige 19e eeuwse houtgestoken bijzettafel met zwart marmeren blad. Afmeting: 81 x ø 48 cm. In redelijk/goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met druivenrank. Circa 1870. Afmeting: 110 x 70 x 65 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vitrinekast. Eén-deurs met twee lades, volle zuilen en schappen. Afmeting: 220 x 102 x 56 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten vier-laden Louis Seize commode. Afmeting: 85 x 88 x 53 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire poudreuse met spiegel, opbergvak en lades. Circa 1820. Afmeting: 30 x 64 x 44 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 84 x 76 x 46 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten schrijfsecretaire met volle zuilen en groen schrijfblad. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 80 x 147 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Amelander ? vitrinekast met briefpanelen en oude bierverf. Twee-delig. 19e Eeuw. Afmeting: 175 x 92 x 36 cm. In goede staat.
Hoge teakhouten één-deurs vitrinekast met schappen en facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 224 x 77 x 75 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten naaitafel met rondom 'wip wap' en floraal intarsia, lade en wolhouder. Circa 1860. Afmeting: 71 x 37 x 53 cm. In goede staat.
Engels mahoniehouten damesbureau met florale intarsia. Louis Seize-stijl. Circa 1920. Afmeting: 79 x 47 x 128 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrine-opzetkast met klauwpoten en bronzen beslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 225 x 175 x 40 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse rozenhouten commode met twee lades, marmeren blad en bronzen beslag. In niervorm. Circa 1880. Afmeting: 78 x 63 x 40 cm. In goede staat.
Antieke houtgesneden olifanttafel met benen tanden en glazen ogen. Mooie kwaliteit. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 65 x ø 65 cm. In goede staat.
Achtkantige twee-deurs teakhouten vitrinekast met facet geslepen glas en houtgesneden schaakstukken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 187 x 88 x 88 cm. In goede staat.
Achtkantige teakhouten twee-deurs vitrine kast met facet geslepen glas en schaakstukken gesneden figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 189 x 190 x 150 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten historisme schrijfbureau met leeuwenkoppen, drie lades en gekruisde poten. Circa 1880. Neo Renaissance. Afmeting: 78 x 67 x 108 cm. In goede staat.
Hoge grote twee-deurs teakhouten vitrine kast met facet geslepen glas en schappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 225 x 140 x 68 cm. In goede staat.
Hoge grote twee-deurs teakhouten vitrine kast met facet geslepen glas en schappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 225 x 140 x 68 cm. In goede staat.
Antieke Chinese kast met lakwerk deurpanelen. Vier-deurs. Verguld. Circa 1900. Afmeting: 170 x 48 x 124 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten vertico met volle zuilen en mooie gestoken panelen. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 134 x 103 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze kabinet met geeboniseerd snijwerk. Afmeting: 245 x 180 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse beschilderde kinderwieg met fraaie beschildering van ooievaar en kind, floraal + tekst. Afmeting: 62 x 80 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Barok miniatuur porseleinkast met gebogen lades en klauwpoten. Afmeting: 107 x 70 x 27 cm. In goede staat.
Franse stijl twee-deurs linnenkast met brandstempel. 20e Eeuw. Mooie kwaliteit rozenhout. Marquetterie met florale intarsia en vergulde bronzen versieringen. Met gebogen front. Uitneembaar met schroev...
Twee-deurs octagonale teakhouten vitrine kast met facet geslepen glas en schaakstukken gesneden figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 187 x 90 x 90 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde 19e eeuwse eikenhouten Engelse wijnkoelbox met bovenop fruit decor. Kettlesolds. Eén beschadiging zijgrip. Afmeting: 57 x 65 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten cilinderbureau met messing beslag. Afmeting: 125 x 115 x 55 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Barok beschilderde religieuze Amelander tafelblad. Gecontourneerd. Enkele restauraties. Afmeting: 110 x 84 cm. In goede staat.
Frans rozenhout belijmd kastje met porseleinen plaquettes, bronzen beslag en intarsia op blad. Louis Quinze-stijl. ca 1900. Afmeting: 80 x 57 x 42 cm. In goede staat.
Prachtige Hollandse wortelnoten bonheur met grote zwarte tollen. Gebogen zijkanten. Willem III. Circa 1860. Afmeting: 202 x 120 x 54 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Empire trommelkastje met marmeren blad. Circa 1820. Afmeting: 72 x ø 40 cm. In goede staat.
Antiek Drents kabinet van eikenhout. Circa 1820. Met messing ringbeslag. Geheel staand op taps toelopende poten. Kop van het kabinet is voorzien van mooi snijwerk. Afmeting: 244 x 162 x 52 cm. In goed...
Hollands mahoniehouten Empire kabinet. Circa 1820. Strak model, met origineel beslag. Lichte beschadiging. Afmeting: 225 x 160 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Sideboard met glazen deuren. Notenhout fineer, geeboniseerd. Middelste deur is voorzien van medaillon decor. Afmeting: 100 x 150 x 40 cm. In goede staat.
Notenhouten Hollandse Barok-stijl porseleinkast met intarsia, bronzen beslag en klauwpoten. Kwaliteits-stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 230 x 195 x 56 cm. In goede staat.
Zware Duitse eikenhouten gestoken vitrinekast met facet geslepen glas. Italiaanse stijl. Circa 1930. Lichte beschadigingen. Linker zijkant mist glas. Afmeting: 223 x 140 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrine-opzetkast op hoge poten met klauwpoten. Kwaliteitsmeubel. Afmeting: 220 x 150 x 45 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Rococo kabinet met mooi bronzen beslag en vijf lades. Circa 1780. Kleine beschadiging. Afmeting: 245 x 165 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws Engels mahoniehouten dubbelzijdig bureau (architectenbureau/partnerdesk) met tien lades, opbergruimte en schuine klep. Circa 1870. Afmeting: 88 x 180 x 81 cm. In zeer goede staat.
Eikenhouten Louis Seize grenskast met zwarte bolpoten en origineel bronzen beslag. Circa 1800. Afmeting: 205 x 180 x 55 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse beschilderde hoekkast. Engeland of Amelander. Met koninklijke voorstelling. Afmeting: 92 x 56 x 37 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit buffet. Circa 1880. Neo Renaissance. Afmeting: 230 x 145 x 70 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse palissanderhouten pastoorskast. Rankenkast met kussens. Uitneembaar, met lade en schappen. Afmeting: 187 x 165 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten Empire secretaire met origineel verguld messing beslag en kariatiden. Afmeting: 150 x 98 x 45 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten Barok vitrinekast met rijke florale intarsia, bronzen beslag en klauwpoten. Kwaliteitsmeubel. Afmeting: 220 x 170 x 45 cm. In goede staat.