Febernes, 1946, vaas met violen. H.E. Knaake, landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met krab en garnaal decor. Octagonaal. Minimale chips. Afmeting: 21,2 x 21,2 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse gravure. Anticurius van Loevestein. De Doot van het Eewigh Edict. Anno 1667. Moetrand ingekort. Gravure op papier. Afmeting: H 24,5 x B 34,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen Ming figuur. 16e Eeuw. Met minimale restvergulding. Afmeting: 18,5 x 13,5 x 7 cm. In goede staat.
J. v.d. Heijden. Circa 1950. Havengezicht op Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse Duitse geglazuurde steengoed voorraadpot met hengsels en medaillons. Enkele chips. Afmeting: H 57 x Ø 31 cm. stukjes gelijmd In redelijke staat.
18e Eeuws zwart porseleinen trekpot met duif op deksel. Eén chip dekselrand. Afmeting: 14 x 17 x Ø 10 cm. In goede staat.
Antieke Nieuw Rozenburg Den Haag polychrome platelen sierschotel met tropische vogel decor. Schilder R.S. Circa 1910. Chips. Afmeting: Ø 23,6 cm. In redelijke staat.
Jelle Hoogstra. 1924 - 2003. Landschap met 'colored people'. Olieverf op papier. Afmeting: H 71 x B 86 cm. In goede staat.
Artom 1955. Arturo Tomagniwi. 1879 Pietrasanta. Zelfportret + brief. Pastel op papier. Afmeting: H 25 x B 19,5 cm. In goede staat.
Diverse Duitse steengoed kannen/bierpullen. Waarvan één met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.
C.A. van Assendelft. 1870 - 1945. Boer met zeis in korenschoven landschap. Pastel op papier. Afmeting: H 68 x B 56 cm. In goede staat.
Twee delen Delfts fayence. 1x kom, gemerkt de Claauw, circa 1900, chip. 1x A.P.K. bord, 19e eeuw, floraal/figuren decor. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
H. Koolen. 1904 - 1985. Modern stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse uitneembare kussenkast. Eiken + palissander. Met robbelijsten, lades en origineel slot + sleutel. Afmeting: 193 x 202 x 72 cm. In goede staat.
Twee antieke keramieken vazen. Jugendstil. Circa 1910. Eén platelen oorvaas, Arnhem-decor Maranitta. Eén majolica vaas met verlopen glazuur. Monogram. Afmeting: H 27 - 33 cm. In goede staat.
Rob Vogtschmidt. Hollandse School. Riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Zeldzame, grote Hollandse marqueterie porseleinkast met floraal inlegwerk + bronzen beslag. Oudere restauratie. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 214 x 230 x 63 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Barok. Met openslaande knieën en klauwpoten. Afmeting: 220 x 165 x 50 cm. In zeer goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw? Portret 17e eeuwse heer. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Rosenthal servies met rode rozen en goud decor. Circa 1930 - 1950. Bestaande uit: koffie + theepot, melk-suiker set, zes ontbijtborden, zes soepborden, zes maaltijd borden, botervloo...
Antieke Duitse porseleinen Meissen theekan met zwiebelmuster decor. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Vintage witgouden horloge, 585/000, mechanisch, gemerkt Delray, met een ronde kast en een vossenstaart geschakelde band bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. ø kast 17 mm. 16 cm. c...
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen bord met tuin/vogel/vlinder en goud decor. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met vier tekens bodemmerk en druivenranken decor. Octagonaal. Enkele minimale chips. Afmeting: 7,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Lot van twintig Hollandse tegels met landschappen19e. Gebouw aan waterpartij. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In goede staat.
Witgouden Rrolex horloge, 750/000, vintage, mechanisch, voorzien van ronde kast met lunette bezet met 16 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,30 ct. ø kast 15 mm. Met band voorzien van vossenstaar...
Armband met parel en bloedkoraal voorzien van geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen van zoetwaterparels, ø7mm, en bloedkoralen, ø5mm, bevestigd aan een langwerpige gouden sluiting met 3 bl...
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met Familie Roze figuren en goud decor. Eén vaas haarlijnen. Eén vaas chip. Afmeting: H 14 cm. In redelijke staat.
Groot majolica beeld. 20e Eeuw. Vrouw met waterkruik. Eén voet mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.
Unieke set met choker en oorhangers, goud met zilver, royaal bezet met saffieren en diamant. In antieke stijl. Choker, nauwsluitend om de hals door middel van blauw satijnen lint, rijkelijk versierd ...
Grote antieke Delftse keramieken plaquette. Handgeschilderd naar een schilderij van Louis Apol. Circa 1900. Afmeting: H 27 x B 43 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 750/000, met emaille. Grote rechthoekige hanger versierd met een getorste rand en in het midden voorzien van een ovale plaat met emaille vrouwenportret. 28x44mm. ca 7,9 gram. In goe...
Hollandse keramieken Velsen bolvaas met structuur en geel glazuur. Art Deco. Nr. 172. Letter A. Afmeting: H 18 x Ø 18 cm. In goede staat.
Witgouden choker, 750/000, met parel en zirconia. Fijn venetiaans collier met in het midden een witgouden element met diverse gekrulde schakels bezet met zirconia's en middenin een bewerkt witgouden e...
Oude messing reiswekker met vergulding. Tweede helft 20e eeuw. Haarlijn wijzerplaat. Afmeting: H 8 cm. Functie niet getest. In redelijk/goede staat.
Antieke Amerikaanse notenhouten tafelklok met wekker. Circa 1900. Afmeting: 51 x 44 x 16 cm. In goede staat.
Cor Schaap. 1968 - Bomschuit op strand met figuur, bij Katwijk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Anton Pieter Johan Martineau. 1926 - 2017. Moderne figuratieve voorstelling + boek. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 97 x B 140 cm. In goede staat.
Twee antieke complete Duitse regulateur uurwerken. Junghans + Pfeilkreuz. Circa 1900. Afmeting: Ø 14,5 - Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met tuin/vogel decor. Kang Xi-stijl. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen miniatuurvazen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 5 cm. In redelijke staat.
Kapitale geelgouden armband, 750/000, met slot voorzien van diamanten. Armband met 7 rijen gematteerde schakelbanden bevestigd aan een royale ronde sluiting met een dubbele rozet bezet met 21 briljant...
Drie antieke pistolen, waarvan twee vuursteen en één penvuur + oude decoratieve donderbus . 19e + 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijke staat.
Groot antiek vuursteen pistool met koperwerk + nummer in kolf W.C. 32 * U. Engeland? Afmeting: L 38 cm. In goede staat.