Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3x Henk Schuring, Abstracte composities 1155
3x Henk Schuring, Abstracte composities

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
D. d' Arte F. Conso, Vis op metaal 1153
D. d' Arte F. Conso, Vis op metaal

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Keith Haring, Andy Mouse 1986 1148
Keith Haring, Andy Mouse 1986

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
3x Jan Toorop, Religieus 1146
3x Jan Toorop, Religieus

Resultaat:

120 EUR

Restsignatuur, Hollands strandgezicht 1139
Restsignatuur, Hollands strandgezicht
Startprijs 150 EUR
H. Krämer, Hoenderhof met eenden 1137
H. Krämer, Hoenderhof met eenden
Startprijs 180 EUR
Daan Mühlhaus, Eendenfamilie langs waterkant 1132
Daan Mühlhaus, Eendenfamilie langs waterkant
Startprijs 350 EUR
S. van Voorn Boers, Stilleven 1130
S. van Voorn Boers, Stilleven
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Antiek schilderij, Oude monnik 1128
Antiek schilderij, Oude monnik

Resultaat:

200 EUR

Frederike During, Moderne figuren compositie 1123
Frederike During, Moderne figuren compositie
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Zilveren bonbonschaal, 18e eeuw 129
Zilveren bonbonschaal, 18e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Etui met zilverwerk 127
Etui met zilverwerk
Startprijs 50 EUR
Verkocht
J.J. Hovener, Strandgezicht 1121
J.J. Hovener, Strandgezicht

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Roy Lichtenstein, Naakte dame aan het bellen 1114
Roy Lichtenstein, Naakte dame aan het bellen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee Amerikaanse legerhelmen 2717
Twee Amerikaanse legerhelmen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee oude kruitflessen 2715
Twee oude kruitflessen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Oude brandweerhelm 2713
Oude brandweerhelm

Resultaat:

80 EUR

Belgisch percussie voorlader 2708
Belgisch percussie voorlader
Startprijs 325 EUR
Dubbelloops pistool 2706
Dubbelloops pistool
Startprijs 325 EUR
Verkocht
Gouden oorijzer, 1891 13
Gouden oorijzer, 1891

Resultaat:

3.250 EUR

Delfs zilveren wandbord, 17e eeuw 11
Delfs zilveren wandbord, 17e eeuw
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Odeurflacon met gouden dop 122
Odeurflacon met gouden dop

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Odeurflacon met gouden dop 120
Odeurflacon met gouden dop

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad 4
Zilveren dienblad

Resultaat:

550 EUR