Zilveren Broche, Lapponia, 925/000, model Stranger on Lo. Door Bjorn Weckström, ca 17,8 gram. 4,5x3,5cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Collier met 5 rijen bloedkoraal, ca 4x5mm, bevestigd aan een ronde geelgouden streeksluiting met filigrain en knopjes. In het midden beze...
Lodereinflacon en zakmes met zilver, 835/000. Kristallen flacon op zilveren voet met zilveren element en rand, met getrembleerde bewerking. Voorzien van een zilveren kraag en dop, bolmodel, iets uit m...
Zilveren tasbeugel, 833/000, gecontourneerd model met voorstelling met muziek makende figuren. MT.: A.J.Hooijkaas, Schoonhoven, jl.: K:1920. Met ketting. 16 cm. ca 119 gram. In goede staat
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Parijs stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
F.B. Groothuis. Hollands dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Lot met zilveren lepels met 3 suikerlepels, 15 theelepels, 835/000, en 5 borrellepeltjes, 800/000. 8,5-12cm. Totaal ca 225 gram. In goede staat
Zeven diverse Chinees porseleinen deksels etc. Onder andere; blauw-wit en Familie Rose. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 4 - 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Oosterse koloniale Djatihouten schrijf/handwerktafel met schrijflade en wolhouder. Met gesigneerd slot en floraal snijwerk. Afmeting: 72 x 75 x 46 cm. In goede staat.
Theo Kuipers, 1988. Nr. 21/40. Expressionistische voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 80 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met perzik decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21,4 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Italiaans landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met prunus decor. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.
Wit- met roodgouden herenring, 750/000, met diamanten. Ring met een bewerkte kop in het midden voorzien van een gladomzetting bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,40 ct, daarnaast zitten er n...
Zeer zeldzame kapitale armband, goud op zilver armband met scharnier. 2 Olifantenkoppen met robijnen bevestigd aan een opengewerkte band. Het geheel is bezet met zeer veel diamanten, eenvoudig geslepe...
Vijfdelig, 18e eeuws Delfts Fayence kaststel. Gemerkt met de bijl. Vogel decor. Enkele restauraties. Afmeting: H 22 - 39 cm. In goede staat.
Witgouden armband, 585/000, met diamanten. Gevlochten armband met in een witgouden opengewerkt element bezet met 11 briljant geslepen diamanten en 20 singlecut geslepen diamanten. breedte 5-12mm. De a...
Twee antieke eikenhouten spindes met briefpanelen. Neo gotisch. Circa 1890. Eén-deurs. Afmeting: 126 x 46 x 40 cm. + 127 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten vitrinekast met bronzen beslag en klauwpoten. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 225 x 180 x 45 cm. In goede staat.
Cassette met zilveren lepels, 833/000. Cassette met 12 theelepels, een suikerschep en een theeduim, met apostelen. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven. Totaal ca 165 gram. 10-12cm. In goede staat
Drie-delig 835/000 zilveren mokka servies. Bestaande uit: Mokkakan, roomkan en suikerkom met oorgrepen. Model Buton. Mr. Gerritsen en Van Kempen - Zeist. Anno: R 1952 en W 1956. Ca. 444 gr. 15 x 8 x 1...
Acht oude/antieke Hollandse keramieken wandborden betreffende het koningshuis. Afmeting: Ø 21 - 24 cm. In goede staat.
Zilveren roomstel, 835/000, met melkkan, suikerbak en dienblad, rechthoekig gecontourneerd, model Versaille. Importeurskeur: D.Aubert, Den Haag. Totaal ca 433 gram. 19x13x8cm. In goede staat
A. Potgieter. 1899 - 1982. Landschap met boerderij en beek. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
H.C. Maclean. 1898 - 1972. Landschap met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 58 cm. In goede staat.
Houtman. Verso. Hollandse School. Winters landschap met hooimijt. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Zilveren strooibus, 835/000, geplaatst op een vierkante voet met een ronde rand voorzien van cannelures. De strooibus is versierd met acanthusbladeren en lambrequins. 7x7x19cm. ca 182 gram. De bus is ...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte dekseldoos met floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: 9,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met bandintarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum + secondenaanduiding. Afmeting: H 222 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen tafel-Cartelklok. Frankrijk. Met rocailles en bacchus. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 61 cm. !! In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Lenzkirch pendule met vergulde bronzen versieringen. Lenzkirch Aug 882762. Weekloper, stil uurwerk. circa 1890. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse polychrome fayence kat. Chips bodemrand. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence schenkkan met floraal/zwanen decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. (1) 18e Eeuwse Imari kom, haarlijn. (2) 18e Eeuwse Amsterdams Bont kom, haarlijn. (3) Familie Rose bord, goed. Afmeting: Ø 11,5 - Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staa...
Twee zilveren kandelaren, 835/000, 3 lichts, op ronde voet met gecontourneerde bewerking. De kandelaren zijn voorzien van een metalen bodemplaat. MT.: J.Grimminger, Schwabisch Gmund. 15x28x23cm. bruto...
Zilveren chocoladekan, 833/000, rijkelijk versierd met deels gedreven decor met putti, bladeren, krullen en bloemen, geplaatst op 4 klauwpoten.. Voorzien van een schenktuit met figuur met ramskop. Het...
Chinees porseleinen celadon oorvaas met oker craquelé glazuur + goud decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Groot Italiaans 90-er jaren keramieken paard met vrouw. Wit/goud kleur. Afmeting: 75 x 75 x 25 cm. In goede staat.
Zilveren flessenbak, 800/000. Djokja met hamerslag bodem en geschulpte opengewerkte rand. Ca 70 gram. ø14 cm.
Antieke zilveren papegaaienbeugel, 833/000, voorzien van fraai graveerwerk met papegaai en krullen. Voorzien van draagketting en geborduurde tas. Schoonhoven, jl.:N:1806. Voorzien van gravure aan de b...
Eigenbouw portaalklok met Junghans regulateur uurwerk. Weekloper met halfuur-slag op bel. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 44 x 16 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren suikerbak, 800/000, met blauw glazen binnenbak. Ronde opengewerkte suikerbak met voluten, krullen en rasterpatroon. Geplaatst op een ronde gladde voet en voorzien van een gecontourneer...
Antieke Schwarzwalder koekoeksklok met kwartet en kwartier-slag. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Belgische School. Circa 1900. Interieur met spelende poezen. Naar Charles van der Eijcken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 41 cm. In goede staat.
Fraai zilveren presenteerblad, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met afgeronde hoeken met dubbele rand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:r:1876. ca 560 gram. 30x25x1,5cm. In goede staat.
Zware antieke Franse vergulde bronzen lyra pendule met emaille cartouches. Bovenliggende slinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 47 cm. In zeer goede staat.
Kees Andrea. 1914 - 2006. Liggend vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 29 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 18e Eeuw. Damesportret met parelketting en gouden sieraad. Restauraties. Afmeting: H 77 x B 62 cm. In redelijke staat.
Picasso offset druk. 41/200. 21e Eeuw. Voorstelling naakte dames, kubistisch. Offset op papier. Afmeting: H 43 x B 40 cm. In goede staat.
E. van der Ven. 1910. Bloem stilleven. Sepia op papier. Afmeting: H 38 x B 27 cm. In goede staat.
H. Sperling. 1844 - 1924. Puppy speelt met kitten. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 28 x B 33 cm. In goede staat.
K. Eich. '43. Duitse School. Berglandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
M. Martens. Hollands havengezicht (Dordrecht). Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
H.D. Schild. 1872 - 1928. Hollands dorpsgezicht in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 47 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten Friese burgermeester staartklok met achter-glas-schilderij. Mooie wijzerplaat. Wekkerfunctie. Circa 1880. Louis Seize. Afmeting: 170 cm. In goede staat.
Groot antiek Jugendstil klokkenstel met floraal/zweepslag decor. Circa 1900. Nieuwe vergulding. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: 58 - 72 cm. In goede staat.
Groot drie-delig natuurstenen klokkenstel. Art Deco. Circa 1930. Uurwerk later. Gemaakt van onyx, marmer et cetera. Afmeting: 26 x 60 x 12 cm. In goede staat.
Christiaan Huygens Amsterdamse staartklok met speelwerk op twaalf gongspiralen. Drie melodieën, kwartierslag, maanstand, maand/datum/dag aanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 160 cm. In goede...
Antieke Franse tandheugelklok van messing met emaille cartouches en zwart marmeren sokkel. Eén wijzer mist. Circa 1880. Functies niet getest. Afmeting: H 27 cm.
Lot van zes treinlocs HO spoor. 1x Liliput L 131999 stoomloc NS 3505. 1x Liliput L105222 stoomloc BR 52 Reko ketel. 1x Liliput L 112461 diesel loc. 1x Rivorossi HR2251 NS loc 1312 (doos). 1x Holland R...
Antiek houten kinderspeelgoed. Bakkerskar. Gemerkt. Circa 1900. Afmeting: 35 x 84 x 28 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Duits keramiek met vernikkeld messing. Circa 1910 - 1920. Bestaande uit: hengselschaal, een tablet en een koektrommel. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten lepelrek met antieke tinnen lepels. Afmeting: 42 x 23 x 3 cm. In goede staat.
Drie Hollandse 17e eeuwse antiquarische boeken in perkament. Nederlandsche Concordantie of te woord-register des ouden testaments. Drie delen. Abraham Trommium by Gerardus Borstius Nieuwen-dijck, anno...
Antieke Delftse polychrome fayence plooischotel met pauw decor + bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: Ø 36 cm.In goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse wandgarderobe met spiegel + leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 112 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke dekselvazen van messing met gravering. Circa 1900. Eén voet verbogen. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 18 stuks antieke mangaan-kleurige tegels. Divers. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Hollandse herdenkingsborden. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 21 - 33 cm. In goede staat.
Negen oude messing schilderijlampen. 20e Eeuw. Afmeting: circa 20 - 40 cm. In goede staat.
Drie Duitse Gerold porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
Groot antiek porseleinen figuur. Dame te paard. Zwaard afgebroken. Circa 1900. Chips basement. Genummerd. Royal Dux-stijl. Afmeting: H 57 cm. In redelijke staat.
Oud Afrikaans etnografisch masker uit Congo. Gemaakt van jutte en stro. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Drie oude porseleinen vazen. Denemarken. Bing & Gröndahl + Royal Copenhagen. Floraal/ooievaar decor. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.
Struisvogel-ei onder glazen stolp, met chroom. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Bart Peizel. 1887 - 1974. Havengezicht Rotterdam met schepen. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J. Kubny. '49. Zwitsers besneeuwd berglandschap met hut. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.
Twee porseleinen wandschotels in messing omranding. Damesportretten met hoed. Circa 1880. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten kapstok met polychrome tegels. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: 43 x 90 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie/floraal decor. Chip. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
J. Schipper. Hollandse School. Circa 1920. Leuve-haven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pelgrimfles met floraal/zee decor. Afmeting: 29 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Wortelnoten hang-vitrinekast met Bavaria porseleinen mokka servies + France Limoges miniatuur porselein. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 65 x 65 x 18 cm. In goede staat.
Twee grote keramieken beelden. Kip + haan. 21e Eeuw. Staart beschadigd. Afmeting: 32 - 37 cm. Verder in goede staat.
Twee grote Hollandse polychrome Makummer fayence schalen met floraal decor. Gemerkt Tichelaar. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 27 x 27 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie/tuin decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Schotels zijn goed. Afmeting: 5 - Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen antiek Japans Kutani porselein. Bestaande uit; Twee dekselvazen + vier vazen. Floraal/figuren/goud decor. Restauratie mogelijk + één haarlijn. Afmeting: 11,5 - 20 cm. In redelijk/goede staat...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met tuin decor. Twee kopjes haarlijn. Twee kopjes minimale schilfers. Eén schotel goed. Twee schotels gekramd. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 6 - Ø...
Toegeschreven aan Jan Otten (Groningen). 1895 - 1964. Landschap met boerderij en hooimijt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 48 cm. In goede staat.
Gerard Cornelis Krol. 1882 - 1950 Enschede. Twentse boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselschaal. Sweet meat dish met draken decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek draadglas met vernikkeld messing. Circa 1900. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse revolver. Gemerkt. Oxidatie. Afmeting: L 11 cm. In redelijk/goede staat.
Enkelloops jachtgeweer. 19e Eeuw. Met edelhert gesneden op kolf. Voorlader. Afmeting: L 122 cm. In goede staat.
Antiek Belgisch parade sabel met grip van hoorn. Plated. Circa 1910. Afmeting: L 99 cm. In goede staat.