Drie maal divers. Bestaande uit twee steendrukken, 19e - 20e eeuw. Eén gravure 1776, IJ-gezicht Amsterdam. Op papier. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.
Vier antieke Maastrichtse schotels. Circa 1900. Onder andere; Societé Ceramique + Petrus Regout. Afmeting: Ø 23- 37 cm. In goede staat.
Indonesisch coromandelhouten figuur. Visser met net. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antieke Rozenburg Den Haag keramieken geglazuurde vaas. Circa 1910. Nr. 355 + letters. Afmeting: H 13 x Ø 10 cm. In goede staat.
Vijf antieke Hollandse Fayence wandschotels. Circa 1900. Drie stuks Petrus Regout Maastricht Societé Ceramique. Twee stuks Royal Spinx Petrus Regout. Afmeting: Ø 23 - 30 cm. In goede staat.
Willy B. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 45 x B 37 cm. In goede staat.
Willy Kroes. Circa 1930. Vaas met chrysanten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
De Rooy. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
J.J.M. Dohmen, 1986. (Caveto). 1923 - . Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In goede staat.
Grote antieke opaline-glazen petroleumlamp. Kleur: wit. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Twee antieke dekselvazen van messing met gravering. Circa 1900. Eén voet verbogen. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.
Oude tafellamp met basement van albast en een Chinees meisje bij boom (van messing). Circa 1930 - 1940. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Decoratieve porseleinen tafellamp met vruchten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Vier delen Hollands keramiek. Onder andere Porceleyne Fles schenkkan. Circa 1900. Mettlach Bonn, Jugendstil bord 'Morgenstond'. Delfts blauw. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuwse kop en schotels. Circa 1840. Bestaande uit: Eén empire schotel + kop, goud sleets. En set Wallendorf? Twee keer haarlijn + chip. In redelijke staat. Afmeting: 5 - 10 cm.
Theo Kuipers, 1988. Nr. 21/40. Expressionistische voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Bosgezicht met zandpad. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 28 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek draadglas met vernikkeld messing. Circa 1900. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.
Cassette met zilveren tafelnummers, 800/000. 1,5 cm. ca 10 gram. In goede staat.
Drie delen zilver bestek, 833/000, model parel, met een petitfourschep, een visvork en een vork. 16-18cm. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten. Totaal ca 87 gram. In goede staat.
Stel 835/000 zilveren 4-tandige zuurvorken, deels getorste stelen en floraal gegraveerde heften. Toegeschreven aan Mr. A. Pluut jr., Schoonhoven. jl.: L. Anno 1921. In goede staat.
Zilveren handspiegel, 833/000, gemaakt uit een tasbeugel met bewerkte rand en een breidophouder voorzien van een gedreven voorstelling. 19x9cm. totaal met spiegel ca 96 gram. Iets gedeukt, verder in g...
Grote zilveren broche, 800/000, met streepagaat. Ovale broche met een opengewerkte zilveren rand en bezet met een grote streepagaat. ca 20,2 gram. 45x52mm. In goede staat
Citizen vintage horloge, automaat, met een rechthoekig gecontourneerde kast uit staal, met dag en datum aanduiding op de plaat Voorzien van lederen band. 4-5209040TA. breedte kast 36 mm. Werkend.